آفرینک
X

سریال مولانگ Molang (2015)

مولانگ Molang

کارتون مولانگ Molang درباره مولانگ، یک خرگوش دوست‌داشتنی و دوستش پیوپیو، جوجه‌‌ای زرد رنگ است که هر بار با همدیگر، یک ماجراجویی هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.3 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال مولانگ

معرفی سریال مولانگ

همه دل‌شان می‌خواهد هر روز و همه جا، همراه با دوست یا دوست‌های صمیمی خودشان باشند و کلی اتفاق جذاب و بامزه را در کنار هم تجربه کنند. مولانگ و پیوپیو نیز دوست‌های صمیمی هستند که در یک خانه، با هم زندگی می‌کنند و هر روز، انواع اتفاق‌های جذاب، خنده‌دار و البته هیجان‌انگیز را با هم پشت سر می‌گذارند. اگر نمی‌دانید دقیقا این دو دوست کی هستند و هر روز چه جاهایی می‌روند، فقط چند دقیقه با ما بمانید تا داستان کارتون مولانگ را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون صامت مولانگ

مولانگ بامزه و مهربان، یک خرگوش دوست‌داشتنی است که همراه با دوست همیشگی خود یعنی پیوپیوی کوچک که یک جوجه زرد رنگ است، در یک دنیای قشنگ و رنگارنگ زندگی می‌کنند. آن‌ها هر روز به جاهای جدیدی می‌روند، از اعماق دریا گرفته تا بالای کوه‌ها را با هم کشف می‌کنند، کارهای جدیدی امتحان کرده و هر بار، علاوه بر کلی اتفاق هیجان‌انگیز و خنده‌دار، حسابی از روز قشنگ‌شان لذت می‌برند، با بقیه موجودات دنیای خودشان ارتباط برقرار کرده و در یک محیط زیبا و دوست‌داشتنی، به معنای واقعی کلمه فقط زندگی می‌کنند!

جذاب ترین نکات سریال Molang

برای والدینی که می‌خواهند یک کارتون آرام، جذاب و دوست‌داشتنی برای کودکان کم‌ سن و سال خود پخش کنند، به‌راحتی و بدون هیچ تردیدی باید کارتون مولانگ و پیوپیو را پیشنهاد کنیم. این کارتون سریالی جذاب، ماجراجویی‌های بامزه دو دوست صمیمی را در یک دنیای کاملا امن، نشان می‌دهد. طراحی کاراکترها و صحنه‌ها، رنگ‌آمیزی همه بخش‌های کارتون و حتی صداگذاری و موسیقی متن کارتون Molang ، کاملا کودکانه و مناسب بچه‌ها است.
فصل اول سریال مولانگ با اپیزودهای کوتاه 3 دقیقه‌ای منتشر شده‌است. در نتیجه بچه‌های کوچک به‌راحتی می‌توانند روند ساده داستان را دنبال کرده و به‌سرعت همراه با کاراکترهای اصلی به نتیجه برسند.
در این کارتون، کاراکترها با یک زبان کاملا اختصاصی، با هم حرف می‌زنند که به‌شدت شبیه صداهای بامزه‌ای است که کودکان قبل از یادگرفتن حرف‌زدن، آن‌ها را تکرار می‌کنند و شاید، زبان‌شان، همان زبان مخصوص بچه‌ها است که هنوز بزرگترها راز آن را کشف نکرده‌اند! علاوه بر این زبان اختصاصی، کاراکترها از طریق حالت بدن و چهره، با یکدیگر و البته با مخاطبان، ارتباط برقرار خواهند کرد و به همین خاطر، کودکان خیلی کوچک هم می‌توانند از تماشا کارتون Molang لذت ببرند. اگر بچه‌های شما کمی بزرگتر و در سنین مهدکودک تا مدرسه هستند، می‌توانید بعد از تماشا هر اپیزود، با فرزندان‌تان راجع به ماجراهای هر قسمت، حرف بزنید.

پیام های مثبت کارتون مولانگ برای بچه ها

پیش از هر چیز باید به شما بگوییم که می‌توانید با خیال راحت این کارتون را برای کودکان 3 ساله و بزرگتر، پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون مولانگ و جوجه کوچولو شامل موارد زیر هستند:

  • اهمیت روابط دوستانه و خانوادگی؛

  • لذت‌بردن از تمام اتفاقات کوچک و بزرگ زندگی؛

  • تلاش برای کشف دنیای اطراف خود؛

  • کمک به دیگران و حمایت از دوستان در شرایط سخت؛

  • تاکید بر مشخصه‌های مثبت اخلاقی مثل هم‌دلی، مهربانی، از خودگذشتگی و دوستی.

در قسمت اول سریال مولانگ ، بچه‌ها با کاراکترهای اصلی یعنی خرگوش کوچولو و جوجه و محیط زندگی‌شان، آشنا می‌شوند. پس از آن و در ادامه قسمت 1 کارتون مولانگ، بچه‌ها می‌بینند که دو کاراکتر اصلی به یک جشن دعوت شده‌اند، اما به دلیل حالت نگرفتن موهای پیوپیو، شاید به جشن نروند، ولی مولانگ یک راه‌حل عالی پیدا می‌کند. از این اپیزود کمک گرفته و درباره اتفاق‌های پیش‌بینی نشده قبل از بیرون رفتن از خانه به مقصد مهدکودک، مدرسه یا حتی مهمانی، با بچه‌ها حرف بزنید. اگر کودکان شما هم هر بار قبل از بیرون رفتن دردسر درست می‌کنند، شاید با کمک این اپیزود بتوانید آن‌ها را کمی آرام کنید!
فصل 1 کارتون مولانگ با ایده‌های مشابه و ساده‌ای، 52 اپیزود مختلف دارد که در هر کدام، یک موضوع ساده و مهم را برای بچه‌ها، توضیح می‌دهند. شکستن دسته عینک پیوپیو در قسمت 44 کارتون مولانگ در فصل اول، کارکردن در هتل در قسمت 35 سریال مولانگ در همان فصل و ده‌ها اتفاق کوچک و بزرگ و چالش‌های این دو دوست در طول داستان، می‌تواند ایده‌های مختلفی برای حرف زدن با بچه‌ها، به شما بدهد.
این کارتون به‌شدت جذاب و دوست‌داشتنی، انواع ماجراهای کاربردی را به بچه‌ها آموزش می‌دهد. هدف اصلی و مهم در همه این اپیزودها و البته اپیزودهای ویژه، آموزش این نکات مهم به بچه‌ها است که باید از همه قسمت‌ها زندگی خود لذت ببرند، در کنار دوستان و عزیزان‌شان باشند و هر روز، یک رفتار مثبت هر چند کوچک، انجام دهند.

تماشا و دانلود کارتون Molang در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا سریال مولانگ وجود دارد و می‌توانید همه اپیزودهای این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود و تماشا کارتون مولانگ نیز از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. شما می‌توانید بعد از دانلود، هر قسمت را چندین و چند بار، برای بچه‌ها به‌صورت آفلاین پخش کنید و از تماشای ماجراجویی‌های این دو دوست کوچولو، در کنار فرزندان و بقیه اعضای خانواده‌تان لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون مولانگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پلنگ صورتی و دوستان و کارتون نودل و بان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.