آفرینک
X

سریال اوگی اوگی Oggy Oggy (2021)

اوگی اوگی Oggy Oggy

کارتون اوگی اوگی 2021 Oggy Oggy درباره یک گربه کوچولوی آبی‌رنگ به اسم اوگی است که با دو دوست خود یعنی مالو و اسپورتی، ماجراهای مختلفی را پشت سر می‌گذارند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 6.9 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال اوگی اوگی

معرفی سریال اوگی اوگی

بچه‌ها همیشه عاشق شخصیت‌های بامزه‌ای می‌شوند که مثل خودشان، می‌خواهند دنیای اطراف را کشف کنند و اوگی کوچولو، یکی از بهترین و بامزه‌ترین شخصیت‌هایی است که همین هدف مهم را دارد. کارتون اوگی اوگی که با اسم ماجراجویی جدید اوگی The New Adventures of Oggy هم در ایران مشهور شده است، در هر قسمت یک اتفاق و داستان جدید دارد. می‌پرسید چه داستان‌هایی؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان اولین فصل سریال اوگی اوگی را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون بی کلام اوگی اوگی

اوگی کوچولو دو دوست بامزه و مهربان به اسم‌های اسپورتی و مالو دارد که قرار است همه جای دنیا را با همدیگر کشف کنند. این سه شخصیت دوست‌داشتنی، جنگل‌ها، دریاها و حتی فضا و آسمان را هم با همدیگر جست‌وجو کرده و هر بار، نکات جذاب و جدیدی یاد می‌گیرند. دیدن ستاره‌ها در آسمان، شنا کردن با ماهی‌ها در زیر آب و گشت و گذار در جنگل، همه بخشی از اتفاقات روزمره‌ای است که اوگی و دوستان‌اش، آن‌ها را تجربه خواهند کرد. البته هر بار هم یک مشکل و چالش خاص وجود دارد و بچه‌ها باید بتوانند با توجه به توانایی‌ها و مهارت‌های خود، آن مشکلات را رفع کنند!

جزئیات مهم سریال کودکانه اوگی اوگی 

در این کارتون کودکانه، شخصیت اول یعنی اوگی، قرار است ماجراجویی‌های مختلفی داشته باشد و با محیط‌های مختلفی آشنا شود. طراحی محیط و فضای کارتون جدید اوگی اوگی کاملا امن بوده و هیچ سکانس نامناسبی در آن وجود ندارد. شما می‌توانید با پخش سریال اوگی اوگی برای فرزندان‌تان، آن‌ها را با جزئیات جالب و مهم دنیای واقعی، آشنا کنید.
نکته مهم این است که در کارتون بی صدا اوگی اوگی هیچ نوع مکالمه‌ای وجود ندارد و همه شخصیت‌ها با حرکات چهره و صدا گذاری‌های مختلف، با هم ارتباط برقرار می‌کنند. به همین دلیل، بچه‌های خیلی کوچک هم به‌راحتی می‌توانند داستان‌های هر اپیزود را دنبال کرده و ماجرای آن قسمت را به‌راحتی متوجه شوند.
با تماشا کارتون کودکانه اوگی اوگی با بچه‌ها، می‌توانید درباره موضوعات مهمی با کودکان خود گفت‌وگو کنید. اگر نمی‌دانید که راجع به چه چیزهای با بچه‌ها حرف بزنید، به بخش بعدی بیایید که چند ایده جذاب در اختیارتان بگذاریم.

پیام های مثبت کارتون کوتاه اوگی اوگی برای بچه ها

این سریال کودکانه برای بچه‌های 3 تا 6 سال فوق‌العاده است. مهم‌ترین مشخصه‌های شخصیت اصلی این کارتون، خلاقیت و خیال‌پردازی است. بچه‌ها در همان قسمت 1 کارتون کودکانه اوگی اوگی با گربه کوچولوی آبی‌رنگ و دوستان او آشنا می‌شوند و پس از آن، وارد چالش‌های مختلف خواهند شد.
مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون اوگی اوگی شامل این موارد است:

  • کمک به دوستان و اعضای خانواده و ایجاد شرایط بهتر برای همه؛
  • تلاش برای تصحیح خطاهای گذشته؛

  • کنجکاوی و کشف دنیای اطراف؛

  • داشتن خلاقیت برای یافتن راه‌حل‌های تازه و کارآمد؛

  • خیال‌پردازی و تاثیر آن در زندگی روزمره.

اوگی همانند همه بچه‌ها، از کشف چیزهای تازه لذت می‌برد. او هر بار و در هر اپیزود جدید، یک کار اشتباه انجام می‌دهد و البته همیشه سعی می‌کند اشتباهات خود را با کمک دوستان‌اش تصحیح کند و شرایط را به بهترین شکل ممکن، تغییر دهد. 
دلیل به وجود آمدن رنگین کمان، شیرینی‌پزی اوگی و دوستان، مسابقه‌دادن با همدیگر و چالش‌های انجام این کار، گم‌شدن وسایل و پیدا کردن آن‌ها، اسکیت‌کردن روی یخ، سکسکه کردن، سروصداکردن بیش از حد، اردوی مدرسه و ده‌ها موضوع دیگر، همه بخشی از ماجراجویی‌های اوگی، مالو و اسپورتی هستند. می‌توانید پس از پخش سریال اوگی اوگی و تماشای هر اپیزود همراه با کودکان، درباره ماجراهای آن قسمت با بچه‌ها حرف بزنید و با کمک اتفاقات آن اپیزود، نکات جدیدی به بچه‌ها یاد بدهید.
از آن‌ها بخواهید مشکلات موجود در اپیزود را پیدا کرده و یک راه‌حل جدید برای آن پیشنهاد بدهند. با انجام این کار، بچه‌ها تا قسمت آخر سریال اوگی اوگی انواع ماجراجویی‌ها را در محیط امن خانه و در کنار شما تجربه خواهند کرد و ذهن آن‌ها برای حل مسائل مختلف، آماده می‌شود.

تماشا و دانلود سریال صامت اوگی اوگی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال بی کلام اوگی اوگی برای بچه‌ها فراهم شده است و می‌توانید این کارتون جذاب و کودکانه را به‌صورت آنلاین، برای فرزندان خود پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون اوگی اوگی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و به همین خاطر، می‌توانید با خیال راحت اپیزودهای مختلف را دانلود کرده و بعدا هر اپیزود را همراه با فرزندان‌تان و به‌صورت آفلاین تماشا کنید. کارتون اوگی اوگی به بچه‌ها یاد می‌دهد که ذهن آن‌ها هیچ محدودیتی برای خیال‌پردازی ندارد و می‌توانند با خلاقیت خود، به همه گوشه‌های دنیا سرک بکشند!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اوگی اوگی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن اوگی و سوسک‌ ها و کارتون کیت و کیت را نیز برای او از آفرینک پخش و دانلود کنید.