سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها Kung Fu Panda : The Dragon Knight (2022)

پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda

پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها Kung Fu Panda : The Dragon Knight 2022 این بار باید به مردم، امپراتور و البته به خودش ثابت کند که واقعا لایق لقب شوالیه اژدها است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال پاندای کونگ فو کار

معرفی سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها

پانداها موجودات تپل، بامزه، مهربان و بسیار دوست‌داشتنی هستند و پاندای این کارتون یعنی «پو» هم همه این مشخصات را دارد و البته کونگ‌فو هم بلد است! اگر بچه‌های شما هم عاشق سه‌گانه سینمایی پاندای کونگ‌فوکار، پو، استاد شیفو و همه دوستان پو هستند، باید به شما یک خبر خوش بدهیم: سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها با 11 قسمت جدید و جذاب، دوباره بچه‌ها و البته بزرگ‌ترها را به دنیای کهن چین می‌برد.  البته یک سوال مهم وجود دارد، داستان این کارتون چیست؟

داستان کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها 2022 

حمله دو راسوی بدجنس و یک خرابکاری کمی بزرگ پو، پو را حسابی به دردسر می‌اندازد و یک روستای کامل را تقریبا نابود می‌کند. با این اتفاق، امپراتور حسابی عصبانی شده، لقب شوالیه اژدهای پو را تعلیق می‌کند و او را به یک ماموریت سخت و مهم می‌فرستد. پو باید همراه با شوالیه انگلستان، خراب‌کارهای بدجنس را دستگیر کند، اسلحه‌های سحرآمیز را از دست آن‌ها دور کند، اسلحه‌ها را به امپراتور بازگرداند و البته در طی همه این کار‌ها، دنیا را هم نجات دهد. کار سختی است، نه؟

نکات جذاب سریال جدید پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها

با توجه به استقبال بی‌نظیر از سه‌گانه پاندا کونگ‌ فو کار در تمام دنیا، ساخت سریال‌های مختلف از این شخصیت و دنیای جذاب آن، کاملا قابل انتظار بود. خوشبختانه در سال 2022، قسمت 1 پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها توسط نتفلیکس پخش شد و انتظارها را به پایان رساند.
در این سریال کارتونی، همان صداپیشه‌گان همیشگی این کاراکترها حضور دارند، البته اگر فرزندان شما هنوز خیلی کوچک هستند، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها در کنار بچه‌ها، ماجراهای پوی مهربان و بامزه را با هم دنبال کنید.
این فصل پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها با طراحی بی‌نظیر صحنه، دکور خارق‌العاده، شخصیت‌های جدید و البته حرکات جالب تمام کاراکترها، همان حس‌های خوب تماشای این کارتون را برای بیننده‌ها ایجاد می‌کند. پو، درست مثل همیشه، با معجونی از اکشن، طنز، خوش‌قلبی و البته بی‌دست و پا بودن، هر اپیزود را به یک شاهکار تماشایی تبدیل خواهد کرد. هرچند در همین‌جا باید به شما بگوییم که قرار نیست با یک سریال کاملا طنز روبه‌رو شوید، بلکه اتفاقات مهم و حتی غم‌انگیزی در طول سریال رخ خواهد داد که دیدن آن‌ها، کودکان را وادار به فکرکردن می‌کند.
در قسمت آخر کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها همه ماجراها تقریبا به یک نتیجه خوب ختم می‌شوند، اما بچه‌ها با دیدن این سریال، چه چیزهایی یاد می‌گیرند؟

نکات مثبت تماشا سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها برای کودکان

بی‌شک پس از تماشا هر کارتون با کودکان، می‌توانید موضوعات مهمی را با آن‌ها در میان گذاشته و نکات تازه‌ای را به آن‌ها آموزش دهید. این موضوع در این سریال کارتونی جذاب نیز به همین شکل است و بعد از دیدن هر اپیزود، می‌توانید نکات مهمی را به بچه‌ها یادآوری کرده یا آموزش دهید.
اولین موضوعی که بچه‌ها با آن روبه‌رو می‌شوند، خراب‌کاری پو در روستا است و در ادامه این اتفاق، انواع چالش‌ها پشت سر هم رخ می‌دهند. می‌توانید با توجه به این موضوع به بچه‌ها یادآوری کنید که خیلی از کارها، نتایج غیر قابل تصور و گاهی بد دارند. به همین خاطر آن‌ها باید با دقت بیشتری رفتارهای خود را در محیط‌های جدید کنترل کرده و البته اگر اتفاق بدی افتاد، دست‌پاچه نشده و سعی کنند اوضاع را درست کنند.
دیگر نکته مهم، پایدار نبودن القاب، عناوین و دست‌آوردها است. می‌توانید به کودکان خود بگویید که هیچ‌چیز برای همیشه ماندگار نیست و دنیا همیشه در حال تغییر است. گاهی این تغییر شامل حال آن‌ها نیز شده و باید با تلاش بیشتر، دست‌آوردهای بهتر و بزرگ‌تری کسب کنند و با از دست دادن موفقیت‌های قبلی خود، ناامید نشوند.
درون‌مایه اصلی این کارتون، تلاش برای اثبات شخصیت، توانایی و درست‌کاری خود است و هر اپیزود، با نمایش رخدادهای جدید، این موضوع را به کودکان و البته بزرگ‌ترها، یادآوری می‌کند.

تماشا کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها با دوبله فارسی و به‌صورت رایگان وجود دارد و می‌توانید این انیمیشن جذاب و دیدنی را برای بچه‌های‌تان پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها و تماشای آفلاین آن نیز وجود دارد. پیشنهاد ما این است که با تماشا تریلر سریال پاندای کونگ فو کار : شوالیه اژدها با کودکان، داستان را به آن‌ها معرفی کنید و پس از آن، در کنار هم این سریال دوست‌داشتنی را ببینید. پو، همان پاندای مهربانی است که بچه‌ها و بزرگ‌ترها، می‌توانند در کنار او بخندد، بغض کنند، یاد بگیرند و البته بزرگ‌تر شوند.