آفرینک
X

درباره ما

سرویس تماشای آنلاین انیمیشن برای بچه‌ها

انیمیشن‌ها تنها ابزاری برای گذران وقت بچه‌ها نیستند؛ بلکه کلاس‌های رایگانی‌اند که کودک ما در آنها درس‌های مهمی را برای زندگی می‌آموزد. هدف از تولید کارتون‌ها نیز همین است که آموزه‌های مرتبط با زندگی را در قالبی جذاب و کودک‌پسند، و قابل فهم برای سنین پایین عرضه کنند. بیش از این نیاز به توضیح نیست؛ که شما خودتان پیش از این قطعاً برای تربیت بهتر فرزندتان به زیروُبم این صحبت‌ها آگاهی‌اید. آفرینک سرویس تماشای فیلم، کارتون و انیمیشن برای بچه‌هاست. آفرینک اولین سرویسی است که نیاز به یک تلویزیون اینترنتی مختص کودکان را مهم تلقی کرد و همۀ توان خود را به‌کار گرفت تا همراه والدین و دوست بچه‌ها باشد. کلیدواژه و انگیزۀ اصلی فعالیت‌های آفرینک «سرگرمی‌آموزی» است. حالا ببینیم که سرگرمی‌آموزی چیست. شما به‌عنوان پدر یا مادر خوب می‌دانید که بچه‌ها از آموزش‌های سنتی فراری‌اند و یک‌جا نشاندن آنها چقدر سخت است! از منظر علمی هم پسندیده نیست که کودکان را در سنین پایین از بازی و سرگرمی دور کرده، مجبورشان کنیم که در کلاس‌های گوناگون شرکت کنند. اینجاست که اهمیت انیمیشن‌های آموزنده متناسب با سن فرزندمان مشخص‌تر می‌شود. کودکان عاشق تماشای کارتون‌اند و این بهترین فرصت است تا آنها را از راهی که خودشان دوست دارند با اساسی‌ترین مفاهیم آموزشی و اخلاقی و تربیتی آشنا کنیم. کودکان بارها و بارها به تماشای یک انیمیشن می‌نشینند و با مفاهیمی همچون دوستی، مهربانی، نیکوکاری، کار گروهی، تلاش، خانواده و... آشنا می‌شوند. در ضمن زمان آزادی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به برنامه‌های شخصی‌تان برسید!

 

شاید دغدغۀ شما باشد: آیا فرزندم محتوای مناسب سن خود را تماشا خواهد کرد؟

یک پاسخ کوتاه: بله!
محتوای بارگذاری‌شده روی آفرینک پیش از هر کاری بازبینی شده تا با معیارهای فرهنگی، مذهبی، اخلاقی و اجتماعی خانواده‌های ما همسو باشد. انیمیشن‌ها، ترانه‌ها، زیرنویس‌ها و... همه پیش از انتشار بررسی شده‌اند تا شما بتوانید با خیالی آسوده فرزندتان را با آفرینک تنها بگذارید! در کنار این پالایش‌ها؛ آفرینک امکاناتی را نیز برای والدین مهیا کرده تا بتوانید بر زمان صرف‌شدۀ فرزندتان و دسترسی او به محتواهای گوناگون نظارت داشته باشید. شما می‌توانید بر اساس گروه سنی کودک‌تان انتخاب کنید که کدام دسته از انیمیشن‌ها و کارتون‌ها را تماشا کند. آفرینک دوست خوب کودکان ایرانی، و همراه دلسوز والدینی است که می‌خواهند در تربیت فرزندشان اصول و قواعد خاصی را رعایت کنند.

 

ارتباط با بچه‌ها

آفرینک برای تامین محتوای مناسب با توجه به نیازها و سلیقۀ کودکان فعالیت‌های موثری کرده است. تشکیل گروه‌های کانونی از بچه‌ها برای سنجش ارزش محتوا با معیارهای آنان، و ارتباط با مشاوران و روان‌شناسان حوزۀ کودک و نوجوان از جملۀ این فعالیت‌ها بوده است.

 

استفاده از توان بچه‌ها در آفرینک

آفرینک در حین برگذاری کمپین‌ها و فعالیت‌های عملی خود متوجه شده است که بچه‌ها از توان و انگیزۀ بالایی برای تولید محتوا و هم‌چنین مورد توجه قرارگرفتن برخوردارند. از همین روی، در برهه‌های گوناگون، آفرینک ضمن توجه به این موضوع، با برگذاری مسابقه‌ها و کمپین‌ها، و در مواردی آموزش استاپ‌موشن، بچه‌ها را به تولید محتوا تشویق کرده است.