آفرینک
X

سریال سلام نینجا Hello Ninja (2019)

سلام نینجا Hello Ninja

کارتون سلام نینجا Hello Ninja راجع به ویزلی و دوست صمیمی او، جورجی و سگشان پرتزل است که در کنار هم به ماجراجویی‌های مختلف می‌پردازند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.7 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال سلام نینجا

معرفی سریال سلام نینجا

ویزلی یک پسر کوچک است که با گفتن کلمات " سلام نینجا " وارد یک دنیای نینجایی شده که با چالش و مشکلات زیادی مواجه می‌شود. در این کارتون ماجراهای مختلفی وجود دارد که ویزلی و دوست صمیمی او پرتزل باید با کمک یکدیگر، این مشکلات را حل کنند. اما آن‌ها در این دنیای نینجایی با چه اتفاقاتی روبه‌رو می‌شود؟ با ما همراه باشید تا داستان و نکات مهم کارتون Hello Ninja را توضیح دهیم.

داستان کارتون Hello Ninja

ویزلی و جورجی، دو نینجای شجاع هستند که همراه با پرتزل و البته یک اژدهای صورتی بسیار عاقل، مشکلات پیش آمده را حل می‌کنند. آن‌ها با کمک یکدیگر با موجودات بد می‌جنگند، معماها را حل کرده و البته ساعت‌ها در طی روز، بازی می‌کنند. در طی همه این اتفاقات و چالش‌ها، ویزلی و جورجی انواع درس‌های مهمی را فرا می‌گیرند که هر نینجای واقعی، باید آن‌ها را بلد باشد!

نکات مهم کارتون سلام نینجا با دوبله فارسی

کارتون بامزه و سرگرم‌کننده سلام نینجا بر اساس یک کتاب مصور به همین نام، نوشته ان. دی. ویلسون، ساخته شده است. قسمت 1 این کارتون در سال 2019 پخش شد و تا سال 2022، 4 فصل از کارتون سلام نینجا منتشر شده است. اپیزودهای کارتون Hello Ninja حدودا 11 الی 13 دقیقه بوده و در طی هر کدام از آن‌ها، اتفاقات متفاوتی رخ می‌دهند.
ویزلی همراه با جورجی، در نبود پدر و مادرها به نینجاهای قدرتمندی تبدیل می‌شوند که هر بار، موضوع تازه‌ای را فرا می‌گیرند. مادربزرگ ویزلی، در کنار آن‌ها به شکل یک اژدهای مهربان، عاقل و بزرگ حضور دارد که در مواقع لازم، به آن‌ها کمک کرده و البته درس‌های مختلفی را به آن‌ها آموزش می‌دهد.
مخاطبان اصلی این کارتون، کودکان پیش از دبستان هستند، با وجود این، کودکان بزرگتر نیز از تماشا کارتون سلام نینجا لذت خواهند برد. می‌توانید نسخه دوبله فارسی کارتون Hello Ninja را برای کودکان خود پخش کنید تا بتوانند به‌راحتی خط سیر داستان را دنبال کرده و از تماشای این سریال کارتونی لذت ببرند.
این کارتون دارای سکانس‌های اکشن، سرگرم‌کننده، کمدی و البته آموزنده است و با توجه به سن مخاطبان هدف یعنی کودکان پیش‌دبستانی، سکانس‌های خشن و ترسناک ندارد. ویزلی و جورجی، در لحظه‌های مهم و مورد نیاز، خود را به‌عنوان نینجا می‌بینند و تلاش می‌کنند با توجه به قدرت‌های نینجاهای واقعی، مشکلات ایجاد شده را حل کنند. در تصورات این دو کودک، مادربزرگ نیز همانند یک اژدهای غول‌پیکر عاقل، همیشه در کنارشان حضور خواهد داشت و می‌توانند از کمک‌های او نیز استفاده کنند. این اتفاق فرزندان شما را نیز به پرورش قدرت تخیل تشویق می‌کند و باعث افزایش قوای ذهنی‌شان خواهد شد.

جزئیات مهم کارتون جدید Hello Ninja برای بررسی با کودکان

همان گونه که در بخش پیش اشاره کردیم، در هر قسمت از این کارتون، اتفاق مهمی رخ خواهد داد که نینجا کوچولوها باید بتوانند آن اتفاق را پشت سر بگذارند. حل کردن معماها، روبه‌رو شدن با خطرات، نجات دادن سایرین و البته لذت بردن از همه این لحظه‌ها، مهم‌ترین موضوعی است که کودکان در فصل 1 کارتون سلام نینجا و سه فصل دیگر این کارتون، با آن مواجه می‌شوند.
پس از تماشا هر اپیزود از کارتون سلام نینجا با دوبله فارسی ، می‌توانید راجع به اتفاقات آن با فرزندان خود حرف بزنید و از آن‌ها بخواهید نظرشان را درباره اتفاقات رخ داده به شما بگویند. همکاری با یکدیگر، کمک گرفتن از بزرگ‌ترها و البته پرورش قدرت تخیل، مهم‌ترین موضوعاتی است که در هر قسمت این کارتون بر آن تاکید می‌شود.
در این کارتون تاکید زیادی برمسئولیت‌پذیری کودکان نیز وجود دارد و می‌توانید با استفاده از این موضوع، فرزندان خود را برای قبول مسئولیت‌های بیشتر راهنمایی کنید.

تماشا و دانلود کارتون سلام نینجا با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک کارتون کامل سلام نینجا با دوبله فارسی به‌صورت رایگان برای شما آماده شده است. می‌توانید قسمت آخر کارتون Hello Ninja را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین پخش کرده و یا با دانلود هر اپیزود، آن‌ها را به‌صورت آفلاین با کودکان خود تماشا کنید. این کارتون سرگرم‌کننده و بامزه سرشار از لحظه‌های اکشن، طنز و البته آموزنده است و می‌تواند لحظات خوشی را برای کودکان شما ایجاد کند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون سلام نینجا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن نینجای شطرنجی را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.