آفرینک
X

نینجای شطرنجی Checkered Ninja (2018)

نینجای شطرنجی Checkered Ninja

انیمیشن نینجای شطرنجی Checkered Ninja 2018 داستان یک عروسک نینجای شطرنجی است که همراه پسری نوجوان تلاش می‌کنند تا انتقام مرگ یک کودک کار تایلندی را بگیرند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • دانمارک
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی نینجای شطرنجی

انیمیشن نینجای شطرنجی Checkered Ninja راجع به یک پسر نوجوان به نام «الکس» و یک عروسک نینجا است که در کنار هم اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کنند. بعضی بچه‌ها این سینمایی را با عنوان انیمیشن نینجا چهارخونه ای هم می‌شناسند.

داستان انیمیشن نینجای شطرنجی

داستان انیمیشن نینجای شطرنجی 1 از تایلند آغاز می‌شود. روح یک نینجا، وارد یک عروسک کوچک شطرنجی شده و این عروسک سعی می‌کند که هرگاه زورگویی رخ می‌دهد، وارد عمل شده و فرد زورگو را مجازات کند. این عروسک به‌عنوان یک هدیه به دست پسر نوجوانی به نام «الکس» می‌رسد که با یک فرد قلدر در مدرسه مواجه است. عروسک نینجای شطرنجی، فرد قلدر را مجازات کرده و البته سعی می‌کند یک مالک کارخانه اسباب‌بازی را نیز از بین ببرد که کارهای بسیار بدی کرده  است.

نکات مهم انیمیشن سینمایی Checkered Ninja

انیمیشن نینجا شطرنجی یک انیمیشن دانمارکی است که به زبان انگلیسی نیز دوبله شده است. این انیمیشن در دانمارک به‌شدت مورد استقبال قرار گرفت و در مدت زمان کوتاهی، به یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین انیمیشن‌ها تبدیل شد.
انیمیشن Checkered Ninja در ژانر کمدی و برای کودکان ساخته شده است، هرچند ما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از پخش‌کردن آن برای فرزندان‌تان، آن را یک بار تماشا کنید. انیمیشن سینمایی نینجای شطرنجی چند صحنه اکشن و تقریبا خشن دارد که در بین سکانس‌های طنز قرار گرفته است. عروسک با ورود روح یک نینجای بسیار قدرتمند به آن، جان می‌گیرد و در طی چند اتفاق تصادفی، به دست «الکس» می‌رسد.
عروسک نینجا چندین بار از سلاح خود استفاده کرده و در برخی موقعیت‌های الکس را نیز تهدید می‌‌کند. این صحنه‌ها ممکن است برای برخی از کودکان حساسیت‌زا باشند. این انیمیشن آموزنده و جذاب سینمایی، برای نوجوانان بسیار تناسب داشته و می‌توانید آن را برای کودکان بزرگ‌تر خود پخش کنید.
سکانس‌های طنز و سرگرم‌کننده در سرتاسر انیمیشن وجود دارد. نینجا تلاش می‌کند که به الکس، دفاع از خود را بیاموزد و به این روش، در مقابل زورگویی‌های مختلف از خود دفاع کند. اغلب این موضوعات می‌توانند نکات مهمی را در حین تماشای انیمیشن، به کودکان‌تان بیاموزند.
تلاش برای از بین بردن مالک کارخانه اسباب‌بازی، یک از مهم‌ترین بخش‌های این انیمیشن است که احتمالا از نظر اغلب والدین برای کودکان کم سن و سال مناسب نباشد. با وجود این، اگر کودک یا کودکان نوجوانی دارید، می‌توانید این انیمیشن را با هم تماشا کرده و راجع به بخش‌های مختلف آن با هم صحبت کنید.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن نینجای شطرنجی 1

مهم‌ترین موضوع انیمیشن Checkered Ninja تلاش برای دفاع از خود و سایر انسان‌ها است. عروسک نینجا در هر زمان که ظلمی رخ می‌دهد، سعی می‌کند در مقابل انسان زورگو ایستادگی کند. این موضوع برای اغلب نوجوانان بسیار مهم است، زیرا تعداد زیادی از این کودکان در محیط‌های مختلفی هم‌چون مدرسه و جامعه، از سوی سایر هم‌سن و سال‌های خود تحت خشونت کلامی، روحی و یا جسمی هستند.
علاوه بر این، موضوعات مهم دیگری هم‌چون توانایی مدیریت بحران، کمک‌گرفتن از سایر بزرگسال‌ها و تلاش برای برقراری ارتباط با سایر دوستان، ‌در این انیمیشن مورد بررسی قرار گرفته است.
به خاطر داشته باشید که این انیمیشن برای برخی از کودکان و نوجوانان، احتمالا حساسیت‌‌برانگیز باشد. بنابراین با توجه به روحیات فرزند یا فرزندان خود، انیمیشن را انتخاب کرده و پخش نمایید. انیمیشن نینجای شطرنجی 2 نیز در سال 2021 منتشر شد که به زودی به آفرینک اضافه می‌شود.
انیمیشن Checkered Ninja با دوبله فارسی کامل انتخاب بهتری برای کودکان خواهد بود.

تماشا و دانلود انیمیشن نینجای شطرنجی با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک نسخه دوبله فارسی کامل انیمیشن سینمایی نینجای شطرنجی وجود دارد که می‌توانید آن را کاملا رایگان دانلود کرده و به‌صورت آفلاین در کنار کودکان خود ببینید. علاوه بر این، امکان پخش آنلاین این انیمیشن نیز در آفرینک وجود دارد. انیمیشن Checkered Ninja حاوی لحظات طنز، اکشن، مهیج و سرگرم‌کننده است که برای تماشا با نوجوانان، بهترین گزینه ممکن خواهد بود. اتفاقات این فیلم کارتونی برای بزرگسالان نیز جذابیت زیادی خواهد داشت و بی‌شک، توجه مخاطبان را از همان سکانس اول به خود جذب می‌کند. اگر فرزند شما از تماشای این انیمیشن لذت برد، تماشای مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی نیز می‌تواند انتخاب بعدی او باشد.