آفرینک
X

شگفت انگیزان 1 The Incredibles 1 (2004)

شگفت انگیزان 1 The Incredibles 1

داستان انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles توی یک شهر پر هیجان اتفاق می افته. یک شهر پر از ابرقهرمان ها با نیروهای فوق العاده و کارهای عجیب غریب. یک ن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی شگفت انگیزان 1

داستان انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles توی یک شهر پر هیجان اتفاق می افته. یک شهر پر از ابرقهرمان ها با نیروهای فوق العاده و کارهای عجیب غریب. یک نفر میتونه همه چیز رو تبدیل به یخ کنه، یک نفر میتونه پرواز کنه، یکی دیگه غیب شه و یکی به سرعت جت بدوه و . . . قهرمان اصلی داستان ما اسمش آقای شگفت انگیز هست.

اون معمولی ترین ابرقهرمان ممکن هست. قهرمانی با زور بازو و قدرت فوق العاده. نه از کسی و چیزی میترسه و نه برای کمک کردن به آدمها شَک و تردید داره. و البته همسرش، خانم پلاستیکی یا الستاگرل. ایشون هم توانایی شگفتشون کِش اومدنه. مثل پلاستیک یا ژله میتونه به هر شکل و اندازه ای دربیاد. خلاصه اینکه شهری با همچین ابرقهرمانهای حتمن خلافکارهای بزرگی هم داره و قهرمانهای کارتون ما حسابی سرشون گرمه. ولی کمک کردن همیشه هم نتیجه خوبی نداره گویا. مثلن آقای شگفت انگیز یک بار خواست جون یک نفر که میخواست خودکشی کنه رو نجات بده. پرید توی هوا و گرفتش. بعد این آقا رفت از قهرمان داستان ما شکایت کرد که اون نذاشته من بمیرم! الان هم همه استخون هام شکسته و درد دارم و خلاصه این آقا خیلی اذیتم کرده.

یک سری اتفاقات دیگه اینجوری هم می افته و دولت دستور میده که ابرقهرمان ها باید بازنشسته بشن. اونها دیگه حق ندارن کاری بکنن و پلیس خودش یکجوری شهر را میگردونه. بدترین اتفاقها می افته. آدمهایی که توانایی و قدرت های زیادی دارن مجبورن تبدیل بشن به یک سری آدم معمولی. آقای شگفت انگیز یک کارمند بانک میشه که کارش رد کردن تقاضای مردم برای وام هست. خانم پلاستیکی هم یک زن خونه دار شده و داره بچه هاش رو بزرگ میکنه. بچه هایی که اونها هم قدرتهای خارق العاده دارن ولی باید یاد بگیرن کنترلش کنن. همه چیز به شدت کسل کننده و حوصله سر بر به نظر میرسه تا وقتی که یک تهدید بزرگ پیدا میشه.

آقای شگفت انگیز میتونه هر تهدیدی رو برطرف کنه؟برای اینکه بدونید چه اتفاقاتی در ادامه این انیمیشن اکشن و ماجراجویانه اتفاق می افته وقت رو از دست ندید و به تماشای اون بشینید. از مهمترین جوایزی که این انیمشن موفق برده میتونیم به اسکار 2005 اشاره کنیم. شما میتونید با دانلود رایگان اپلیکیشن آفرینک هزاران محتوای جذاب و دیدنی دیگه رو هم ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن شگفت انگیزان The Incredibles این هست

دوباره قهرمانی شو که به آن عادت داشتی