آفرینک
X

آواز Sing (2016)

آواز Sing

انیمیشن آواز Sing با اسامی مختلفی شناخته میشه. انیمیشن سینگ و انیمیشن بخوان و انیمیشن آواز خوان . این کارتون هم مثل انیمیشن زوتوپیا که در سال 2016 ساخته شده ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی آواز

انیمیشن آواز Sing با اسامی مختلفی شناخته میشه. انیمیشن سینگ و انیمیشن بخوان و انیمیشن آواز خوان . این کارتون هم مثل انیمیشن زوتوپیا که در سال 2016 ساخته شده در شهر حیوانات میگذره. یک شهر کاملن شبیه جایی که آدمها توش زندگی میکنن، با همون قوانین و مقررات و داستانها. یک عده تجارت میکنن، یک عده کارمند هستن، دزد وجود داره و از همه مهمتر همه حیوانات آواز خوندن رو دوست دارن و البته خواننده شدن رو.

صاحب یک سالن نمایش که کارش کساد شده دنبال راهی هست که بتونه به کارش رونق بده. فکرها و ایده های مختلفی داره ولی در نهایت به این نتیجه میرسه که یک مسابقه آوازخونی بگذاره. یک چیزی مثل مسابقه استیج که ما توی آفرینک برگذار کردیم. باستر مون، صاحب سالن فکرش رو هم نمیکرد که ایده اش برای برگذاری مسابقه اینقدر طرفدار داشته باشه و اینهمه هیجان توی شهر ایجاد کنه. مهم تر از اون که فکرش رو نمیکرد اینهمه خواننده خوب و عالی توی شهر وجود داشته باشه. باستر مون یک کوالا هست، از اون خرسهای استرالیایی که میچسبن به درخت و صبح تا شب از جاشون تکون نمیخورن و خواننده ها از بین حیوانات مختلف بیرون میان. خارپشت و فیل و خوک و موش و سوسمار و . . .

خلاصه که مسابقه بینظیری میشه و هر کدوم از خواننده ها هم مشکل خاص خودش رو داره. اگه میخواید با یک دنیای کاملن آشنا و در عین حال کاملن غریبه روبه رو بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن کمدی و موزیکال بشینید. توی نسخه زبان اصلی انیمیشن آواز که با زیرنویس فارسی توی آفرینک هست بازیگرهای بزرگ هالیوود صداپیشگی کردن. از میتو مک کانهی و ریز ویترسون و اسکارلت جوهانسون بگیر تا کلی بازیگر و خواننده دیگه. کمپانی تولید کننده انیمیشن سینگ  Illumination Entertainment  هست. همون کمپانی که انیمیشن مینیون ها و من نفرت انگیز و خیلی از کارهای عالی دیگه این سالها رو ساخته.

شعار تبلیغاتی انیمیشن آواز Sing این هست

مسابقات در کریسمس 2016 شروع میشود.