آفرینک
X

مومیایی ها Mummies (2023)

مومیایی ها Mummies

انیمیشن مومیایی ها Mummies 2023 درباره سه مومیایی مصری است که پای‌شان به دنیای امروزی باز شده و می‌خواهند یکی از زیورآلات سلطنتی را در لندن پیدا کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی مومیایی ها

فکر کنید که مومیایی‌هایی که هزاران سال پیش از دنیا رفته‌اند، الان و بعد از این همه سال، دوباره به زندگی برگردند و وارد خیابان‌های لندن شوند! حتی تصور این اتفاق، عجیب و البته خنده‌دار است. خوشبختانه با دیدن انیمیشن سینمایی مومیایی ها با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید از ماجراهای کامل این اتفاق هیجان‌انگیز باخبر شوید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید ماجرا چیست، اصلا نگران نباشید، با ما در ادامه همراه باشید تا جزئیات کامل کارتون Mummies را برای شما تعریف کنیم!

ماجرای کارتون سینمایی مومیایی ها 2023 چیست؟

داستان این انیمیشن از جایی شروع می‌شود که یک باستان‌شناس حریص، به مصر سفر می‌کند و در طی کاوش‌های خود، یک حلقه ازدواج سلطنتی را پیدا کرده و آن را برمی‌دارد. این حلقه ازدواج، به شاهزاده «نفر» تعلق داشت و حالا، شاهزاده نفر همراه با «ثات»، نامزدی که پدرش برای او انتخاب کرده بود و البته برادر کوچک‌تر ثات یعنی «سخم»، به لندن می‌روند تا هر چه زودتر، حلقه را برگردانند. در این سفر، شاهزاده نفر یکی از بزرگترین آرزوهای خود یعنی خواننده‌شدن را هم دنبال می‌کند و حالا، یک مومیایی هزاران ساله، جدیدترین خواننده پاپ دنیا است و خبری هم از حلقه سلطنتی نیست! اوضاع قرار است سخت‌تر هم بشود، می‌پرسید چطور؟ خب باید هر چه زودتر کارتون جدید مومیایی ها را با فرزند خود تماشا کنید تا متوجه منظور ما شوید!

جزئیات جالب انیمیشن جدید Mummies با دوبله فارسی

انیمیشن مومیایی ها یکی از بهترین انیمیشن های 2023 بوده که با ایده جذاب حضور مومیایی‌ها و زندگی روزمره آن‌ها در یک دنیای کاملا مدرن، ساخته شده است. ترکیب این دو موضوع کاملا متناقض، لحظات فوق‌العاده‌ای را ایجاد کرده که همه مخاطبان را صرف نظر از سن و سال‌شان، مجذوب خود می‌کند.
بچه‌ها می‌توانند با دیدن این کارتون، نکات مثبتی یاد بگیرند و با بخش مهمی از دنیای باستان، آشنا شوند. علاوه بر این، ترانه‌های موجود در این کارتون و البته دیالوگ‌های طنز آن، همه باعث جذابیت هر چه بیشتر این کارتون شده‌اند و به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سینمایی مومیایی ها با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند و سپس درباره نکات مثبت و آموزنده آن، با هم گفت‌وگو کنید.

تماشا انیمیشن جدید مومیایی ها چه نکات آموزنده و مثبتی برای بچه ها دارد؟

شما می‌توانید با خیال راحت انیمیشن جدید Mummies را برای کودکان 7 ساله و بالاتر، پخش کنید. مهم‌ترین نکات آموزنده این کارتون برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • آشنایی با اولین تمدن‌های دنیا؛

 •  بررسی شغل مهم باستان‌شناسی و اهمیت مراقبت از اشیا تاریخی و قدیمی؛

 • همکاری با هم برای رسیدن به اهداف مختلف؛

 • دنبال‌کردن علایق خود.

اولین موضوعی که کودکان در کارتون مومیایی ها با دوبله فارسی می‌بینند، حضور یک باستان‌شناس در مصر و برداشتن یک زیورآلات سلطنتی از آن‌جا است. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و درباره این شغل با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که چرا حضور باستان‌شناس‌ها اهمیت دارد و علاوه بر آن، چرا باید همیشه و همه جا، مراقب آثار باستانی و تاریخی باشیم. می‌توانید در این بخش، درباره دیگر تمدن‌های دنیا هم با کودکان حرف بزنید، مکان‌های باستانی و تاریخی شهرتان را به آن‌ها معرفی کنید و در صورت علاقه‌مند شدن بچه‌ها، آن‌ها را به موزه شهر ببرید تا از نزدیک، آثار باستانی مختلف را تماشا کنند.
از سوی دیگر در انیمیشن سینمایی Mummies ، به واقعیت‌های موجود درباره مصر باستان، اشاره‌های مختلفی شده است. حیوان خانگی مومیایی‌ها یعنی سوسمار کوچولو، یک مومیایی مشهور است و می‌توانید با استفاده از این موضوع، درباره تمدن مصر باستان، اهرام مصر و دیگر موضوعات گفته شده در این کارتون مثل پیدا شدن پاپیروس و تفاوت نوشتن در دنیای باستان و دنیای فعلی، با کودکان گفت‌وگو کنید.
کاراکترهای اصلی و رفتارهای خاص آن‌ها هم از مهم‌ترین مواردی هستند که می‌توانید با کمک گرفتن از شخصیت‌شان، نکات مثبتی به بچه‌ها بگویید. شخصیت مستقل و با اعتماد به‌نفس شاهزاده نفر و تلاش‌های او برای خواننده‌شدن، شخصیت ورزشکار و بامزه ثات و البته کنجکاوی و شجاعت سخم، همه می‌توانند ایده‌های فوق‌العاده‌ای برای بحث و گفت‌وگو باشند. از بچه‌ها بخواهید که نظرشان را در مورد هر کدام از کاراکترها عنوان کنند و با توجه به نظر فرزندان‌تان، درباره آن مشخصه اخلاقی، بیشتر حرف بزنید و آن‌ها را به تقویت مهارت‌های رفتاری و اجتماعی گفته شده، ترغیب کنید.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی مومیایی ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید مومیایی ها با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون مهیج، طنز و به‌شدت جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Mummies با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و همراه با شاهزاده خوش‌صدای مصر و دو همراه شجاع او، در خیابان‌های لندن به‌دنبال حلقه ازدواج سلطنتی بگردید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مومیایی ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن روی ماه و انیمیشن تولد دوباره میمون شاه را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.