آفرینک
X

تولد دوباره میمون شاه Monkey King Reborn (2021)

تولد دوباره میمون شاه Monkey King Reborn

انیمیشن تولد دوباره میمون شاه Monkey King Reborn 2021 ما را به دنیایی جادویی، سحرانگیز و عجیب خواهد برد که در آن‌جا، قدرت‌های باستانی در مقابل هم قرار می‌گیرند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 6.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 11+ سال
  • FHD

معرفی تولد دوباره میمون شاه

ماجراجویی در دنیای معابد باستانی چین، جذابیت و البته خطرات بسیار زیادی دارد و در انیمیشن تولد دوباره میمون شاه ، قرار است به این دنیای جذاب، اسرارآمیز و پر از شگفتی برویم. در این انیمیشن، درختی را ببینیم که هر میوه آن، عمر آدمیزاد را تا 47 هزار سال بیشتر می‌کند و در ریشه‌های این درخت، اولین موجود شرور خلق شده در دنیا، زندانی شده است. متاسفانه میمون شاه با یک اشتباه کوچک، این درخت را از بین می‌برد و دردسرها، تازه از این‌جا آغاز می‌شوند. می‌پرسید قرار است چه اتفاقی رخ دهد؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که اول به شما بگوییم شاه میمون کیست و در ادامه، داستان انیمیشن سینمایی تولد دوباره میمون شاه را برای شما تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی تولد دوباره میمون شاه

در انیمیشن میمون شاه : بازگشت قهرمان ، با یک میمون پرقدرت آشنا شدیم که به دلیل مرتکب‌شدن یک خطا، توسط استاد بزرگ اخراج شده و در یک غار زندانی می‌شود. اما بعد از پانصد سال توسط پسر کوچکی آزاد شده و همراه با این پسر یک ماجراجویی آغاز می‌کند. در انیمیشن جدید میمون شاه تولد دوباره ، این میمون قدرتمند دوباره با استاد اعظم همراه شده و همراه با او، از یک معبد باستانی دیدن می‌کند. اما به خاطر یک اتفاق کوچک، شاه میمون عصبانی شده و یک درخت جادویی را از بین می‌برد. چیزی که میمون شاه از آن بی‌اطلاع بود این است که در این درخت جادویی، یک نیروی تاریک، بدجنس و کهن، زندانی شده بود. این نیروی خبیث، برای انتقام‌گرفتن از همه موجودات زمینی به خاطر زندانی‌شدن در طول تاریخ، استاد اعظم را گروگان می‌گیرد. شاه میمون همراه با بقیه اعضای معبد باید بتوانند هر چه زودتر استاد را از دست این نیروی اهریمنی نجات دهند، زیرا با گذشت سه روز، او به قدرت کامل دست پیدا خواهد کرد و بعد از آن، ارتش او می‌توانند تمام زمین را نابود کنند!

جزئیات جالب انیمیشن تولد دوباره میمون شاه با دوبله فارسی

این انیمیشن بسیار موفق و جذاب، با طراحی فوق‌العاده خود و جزئیات بسیار زیبای کاراکترها، به یکی از بهترین انیمیشن های 2021 تبدیل شده است. در واقع اگر بچه‌های شما عاشق انیمیشن پاندای کونگ‌ فو کار بودند، بدون شک الان هم عاشق این انیمیشن خواهند شد.
انیمیشن سینمایی تولد دوباره میمون شاه در حدودا یک ساعت و نیم زمان، مخاطبان را به دنیای هنرهای رزمی، معابد اسرارآمیز و اتفاقات شگفت‌آور خواهد برد و بدون شک، تماشای آن برای یک شب خانوادگی، فوق‌العاده خواهد بود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن تولد دوباره میمون شاه با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که جزئیات کامل داستان را درک کرده و بتوانند به‌صورت کامل از تمام اتفاقات آن لذت ببرند.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان بعد از تماشا انیمیشن تولد دوباره میمون شاه

بدون شک در انیمیشنی که درباره انواع هنرهای رزمی است، انواع مبارزه‌های تن به تن و کمی خشونت هم وجود خواهد داشت. به همین خاطر اگر کودکان شما کمتر از 11 سال سن دارند و یا روحیه آن‌ها حساس است، این موضوع را در نظر بگیرید.
مهم‌ترین پیام‌های انیمیشن سینمایی تولد دوباره میمون شاه شامل این موارد هستند:

  • عواقب ناخوشایند رفتارهای نادرست؛

  • نیاز به همکاری با هم برای موفق شدن؛

  • ایستادگی در برابر نیرو‌های اهریمنی برای نجات خود و اطرافیان.

میمون شاه در این انیمیشن، با یک حرکت نسنجیده و کاملا ناگهانی، یکی از بزرگ‌ترین دردسرهای ممکن را آغاز می‌کند. اگر کودکان شما هم به‌سرعت خشمگین می‌شوند و با یک محرک کوچک، رفتارهای خشن از خود نشان می‌دهند، می‌توانید از همین سکانس ایده گرفته و درباره اهمیت کنترل رفتار، با آن‌ها گفت‌وگو کنید. البته سعی نکنید به‌صورت مستقیم این موضوع را به آن‌ها آموزش دهید، تنها سعی کنید با طرح سوالات مختلف، کودکان را به مسیری هدایت کنید که خودشان درباره عواقب عدم کنترل عصبانیت، صحبت کنند.
در ادامه این انیمیشن، شاه میمون باید بتواند استاد خود را نجات دهد، اما این کار چندان آسان نیست و به کمک بقیه اعضای معبد هم نیاز دارد. این بخش هم می‌تواند این فرصت را در اختیار شما بگذارد که با بچه‌ها درباره اهمیت همکاری با هم، صحبت کنید.
علاوه بر این موضوعات، نمایش یک دنیای جدید برای کودکان حدودا 10 ساله، فرصت بی‌نظیری از شناخت دنیای بزرگ‌تر را ایجاد می‌کند. با آن‌ها درباره انواع مکان‌های مقدس، دلیل اهمیت‌شان و تنوع آن‌ها، حرف بزنید. می‌توانید درباره رسوم و آئین‌های متنوع در سرتاسر دنیا، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کرده و کنجکاوی آن‌ها را برای کشف دنیای بزرگ‌، تقویت کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی تولد دوباره میمون شاه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سینمایی تولد دوباره میمون شاه با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و رایگان، فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن فوق‌العاده را همراه با بچه‌های خود، تماشا کنید. امکان دانلود انیمیشن تولد دوباره میمون شاه با دوبله فارسی هم در آفرینک وجود دارد و می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آفلاین با بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. تولد دوباره میمون شاه با سکانس‌های مهیج، داستان جذاب، طراحی بی‌نظیر و کاراکترهای اسرارآمیز، یک انیمیشن فوق‌العاده برای همه رده‌های سنی است و مخاطبان بزرگسال زیادی از تماشای آن لذت برده‌اند و بدون شک علاوه بر بچه‌ها، شما هم عاشق این انیمیشن خواهید شد.