آفرینک
X

ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم Trolls Band Together (2023)

ترول ها 3 Trolls Band Together

انیمیشن ترول ها 3 : متحد با هم Trolls Band Together 2023 درباره ماموریت جدید شاهزاده پاپی است که می‌خواهد برای یافتن برادر دوست خود، به او کمک کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم

انیمیشن ترول ها 3 که با اسم « ترول ها متحد می شوند » هم در ایران ترجمه شده است، با یک ماجرای جذاب و مهیج، شروع خواهد شد. در یک روز کاملا عادی، شاهزاده پاپی متوجه می‌شود که یکی از دوستان او یعنی «برنچ»، کمی ناراحت است و با پرس‌وجوی بیشتر، پاپی می‌فهمد که برنچ دلتنگ برادران خود شده است. در این حین، سوالات مختلفی برای پاپی به وجود می‌آید که برنچ چند برادر دارد؟ آن‌ها کجا هستند و چرا الان در زندگی او حضور ندارند؟ اگر شما هم جواب این سوال‌ها را نمی‌دانید، می‌توانید با تماشا انیمیشن ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم ، به جواب این سوال‌ها برسید و یک ماجراجویی جذاب و مهیج دیگر را ببینید!

داستان کارتون ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم درباره چیست؟

شاهزاده پاپی متوجه می‌شود که برنچ، 4 برادر دارد که در کنار هم، یک گروه موسیقی بسیار محبوب و مشهور داشتند و خود او هم یکی از طرفداران این گروه موسیقی بود. حالا و پس از گذشت سال‌ها، گروه برنچ و برادران‌اش خراب شده و هر کدام، در گوشه‌ای از سرزمین ترول‌ها زندگی می‌کنند. البته همه آن‌ها به جز فلوید که توسط یک موجود شرور، زندانی شده است. در این شرایط، شاهزاده پاپی و برنچ یک ماجراجویی و ماموریت بسیار مهم دیگر را شروع خواهند کرد تا بتوانند برادر برنچ را یافته و او را آزاد کنند! اما آیا موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن ترول ها 3 با دوبله فارسی را به همراه فرزندتان تماشا کنید.

کودکان با تماشا انیمیشن سینمایی Trolls Band Together با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می گیرند؟

کارتون سینمایی ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم ، پس از دو انیمیشن موفق دیگر، ساخته شد. انیمیشن ترول ها 1 ، ماجرای شاهزاده پاپی و ماموریت او برای نجات دو دوست خود بود و در انیمیشن ترول ها 2 : تور جهانی ترول ها ، شاهزاده پاپی باید با ملکه بارب وارد یک چالش بزرگ می‌شد و او را به پذیرفتن همه موسیقی‌ها، تشویق می‌کرد.
تمام کارتون‌های این مجموعه، با فضایی بسیار شاد و رنگارنگ، همراه با موسیقی‌های زیبا و فضایی صمیمی و دوست‌داشتنی، ساخته شده‌اند. پس از انتشار دو انیمیشن اول، همه طرفداران این مجموعه منتظر قسمت سوم بودند که خوشبختانه در سال 2023 ، این انتظارها به پایان رسید و تاریخ اکران ترول ها متحد با هم، در 17 نوامبر 2023 یعنی 26 آبان 1402 تعیین شده است. پیشنهاد می‌کنیم پس از تماشا تریلر انیمیشن ترول ها متحد باهم ، در صورت تمایل بچه‌ها، هر چه سریع‌تر این کارتون را با کودکان تماشا کنید. این انیمیشن کودکانه و جذاب، نکات مهم زیادی دارد که در ادامه، به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

اهمیت روابط خانوادگی در زندگی

کاراکترهای برنامه کودک ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم ، به دلیل اختلاف‌های کوچک و بزرگ، از هم فاصله گرفته‌اند و الان در بزرگسالی، این فاصله به شکاف‌های عمیقی تبدیل شده است. در این شرایط، برنچ و بقیه برادران او باید یاد بگیرند که مشکلات، همیشه وجود دارند و نباید اجازه دهند که این مشکلات، روابط آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهند. بررسی روش‌های حل اختلاف‌ها، تفاوت افکار و نحوه پذیرش همدیگر، بخشی از مواردی هستند که کودکان در این انیمیشن می‌بینند.
 با اشاره به این بخش، به بچه‌ها بگویید که اختلاف نظر، تفاوت سلیقه و حتی مشاجره‌های کوچک و بزرگ، در زندگی خواهر و برادرها کاملا طبیعی است، اما نباید اجازه دهند این اختلاف نظرها به کینه و دشمنی تبدیل شوند.

تلاش برای کمک به همدیگر

کاراکتر اصلی یعنی پاپی، با تمام وجود می‌خواهد که به برنچ کمک کند و برای این کار، یک ماجراجویی مهم را با او آغاز خواهد کرد. درباره این رفتار پاپی با هم گفت‌وگو کرده و درباره اثرات خوب کمک به دیگران، با هم حرف بزنید.
بعد از تماشا کارتون ترول ها متحد با هم ، به بچه‌ها بگویید که کمک به همدیگر بسیار خوب است، اما نباید برای این کار، خود را در شرایط خطرناک قرار دهند یا بدون اطلاع شما، از خانه دور شوند. انواع روش‌های مناسب کمک به همدیگر در خانه و مدرسه را مرور نمایید و قوانین مهم محافظت از خود در حین کمک به دیگران را هم بررسی کنید.

فرصت دوباره زندگی و استفاده از آن

در انیمیشن ترول ها 3 ، برنچ و برادران او از گروه موسیقی خود و احتمال موفقیت‌شان، کاملا ناامید شده‌اند. با وجود این، یک فرصت دوباره به خود می‌دهند و برای اجرای موسیقی، دوباره کارشان را شروع خواهند کرد. این موضوع، فرصت فوق‌العاده‌ای است که درباره ناامیدی و اثرات آن، با هم صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که شکست‌خوردن، یکی از بخش‌های عادی مسیر است و نباید با اولین مانع، از رسیدن به هدف‌شان ناامید شوند. بلکه با بررسی شرایط فعلی و تلاش برای حل مشکلات قدیمی، فرصت تازه‌ای به خود داده و برای رسیدن به هدف‌شان، بیشتر و بهتر تلاش کنند.

والدین پیش از پخش کارتون جدید ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • زندانی‌شدن یکی از کاراکترها، ممکن است برای کودکان کوچک تنش‌زا باشد. به همین خاطر تماشا کارتون Trolls Band Together برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر مناسب خواهد بود.

  • دور شدن اعضای خانواده از همدیگر، ایجاد اختلافات و بحث‌های میان افراد خانواده، ممکن است برای فرزندان شما ناخوشایند باشد. در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و به آن‌ها بگویید که قرار نیست هیچ اتفاق بدی رخ بدهد.

  • انواع محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر کاراکترهای مختلف این کارتون، در بازار وجود دارند و ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

 
تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Trolls Band Together 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود این کارتون، می‌توانید انیمیشن ترول ها 3 را در یک شب تعطیل و خانوادگی، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی شاهزاده پاپی در یک ماموریت مهیج و جدید، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ترول ها 3 : ترول ها متحد با هم لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آواز 1 و انیمیشن افسون را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.