آفرینک
X

تندر و خانه جادویی Thunder and The House of Magic (2013)

تندر و خانه جادویی Thunder and The House of Magic

گربه‌ای ملوس و خانگی در خیابان رها می‌شود و دیگر جایی برای ماندن ندارد. ناگهان طوفان و باران شدیدی شروع می‌شود و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلژیک و فرانسه
  • 6.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی تندر و خانه جادویی

انیمیشن تندر و خانه جادویی Thunder and the House Of Magice درباره گربه بازیگوشی است که بعدا تندر نام می‌گیرد.
این انیمیشن مانند انیمیشن جذاب گربه چکمه‌پوش درباره یک گربه عاقل و ملوس است که هیچ‌کس او را نمی‌خواهد و به خیابان فرستاده می‌شود. تندر برای پیدا کردن سرپناه به داخل خانه شعبده‌باز پیری می‌افتد؛ خانه‌ای که بسیار عجیب‌ و غریب و جالب است. شعبده‌باز مهربان که عاشق خانه و وسایل و حیوانات عجیب‌ و غریب خود است، به‌راحتی گربه را می‌پذیرد. شعبده‌باز اسم گربه را تندر می‌گذارد. تندر می‌خواهد با حیوانات و وسایل افسون‌شده خانه دوست شود، ولی خرگوش 70 ساله و موش خانه تندر را نمی‌پذیرند. شعبده‌باز مهربان به تندر علاقه پیدا کرده و تندر هم همین‌طور. شعبده‌باز  صبح به بخش کودکان بیمارستان می‌رود تا با شعبده‌بازی به کمک خرگوش وموش و کبوترها و... کودکان بیمار را خوشحال کند. وقتی شعبده‌باز و حیواناتش به طرف خانه برمی‌گردند، موش وخرگوش از دست تندر عصبانی هستند و کاری می‌کنند که تندر باعث تصادف شعبده‌باز شود. تندر خودش نیز در این تصادف به خیابان پرت شده و بیهوش می‌شود.
ولی تندر دوباره خانه جادویی را پیدا می‌کند. وقتی تندر متوجه می‌شود شعبده‌باز در بیمارستان بستری شده، خیلی ناراحت می‌شود. شعبده‌باز برادرزاده‌ای بدجنس دارد که می‌خواهد از فرصت در بیمارستان بودن او استفاده کرده و خانه بزرگ و ارزشمند شعبده‌باز را بفروشد. اما تندر با فکری که می‌کند و با کمک دوستانش در خانه جادویی پیرمرد مانع این کار می‌شود. تندر با همکاری دوستانش مشتریانی که برادرزاده شعبده‌باز برای فروش خانه می‌آورد فراری می‌دهد. همکاری تمام اهالی خانه جادویی از آشپز مکانیکی گرفته تا کبوترها وعروسک‌های کوکی و... همه و همه در کمک به تندر بسیار دیدنی است. این جای داستان تقریبا شبیه به فیلم تنها درخانه است. اکثر بچه‌ها احتمالا این فیلم را دیده‌اند و جذابیت آن را حس می‌کنند. پیرمرد شعبده‌باز به خانه آمد و دید که برادرزاده‌اش در حال خراب کردن خانه جادویی است. ولی تندر و دیگر دوستانش او را شکست دادند و دوباره خانه جادویی تعمیر شد و شعبده‌باز دوباره برای بچه‌ها برنامه‌های شاد وهیجان‌انگیز برگزار کرد. خانه جادویی انیمیشنی است با کیفیت بالا و خوش‌ساخت برای کودکان، که می‌تواند قدرت روبرویی با مشکلات را به آن‌ها بیاموزد؛ و این‌که با هم‌فکری و همکاری با یکدیگر می‌توان مشکلات زندگی را به شکلات تبدیل کرد.