آفرینک
X

اتحادیه حیوانات خانگی Pets United (2019)

اتحادیه حیوانات خانگی Pets United

انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی Pets United درباره راجر است که بعد از شورش ربات‌ها علیه انسان‌ها، سعی می‌کند با کمک بقیه حیوانات خانگی، اوضاع را به حالت قبلی برگرداند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 3.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی اتحادیه حیوانات خانگی

در یک دنیای زیبا و رنگارنگ، ربات‌ها وارد دنیای انسان‌ها شده و بخش اصلی وظایف مردم را برعهده گرفته‌اند و تقریبا همه از این وضعیت راضی هستند، همه به جز راجر! می‌پرسید راجر کیست؟ خب باید بگوییم که راجر، یک سگ ولگرد است که در گوشه‌ای از شهر، به زندگی آرام و معمولی خود ادامه می‌دهد. اوضاع شهر، با ورود شهردار بدجنس، اخراج همه مردم از شهر و تنها ماندن همه حیوانات خانگی، حسابی خراب می‌شود و حالا راجر، با کمک چند حیوان خانگی دیگر، یک برنامه عجیب و غریب دارند. همراه ما باشید که در ادامه، داستان کامل انیمیشن سینمایی اتحادیه حیوانات خانگی با دوبله فارسی را برای شما تعریف کنیم که در ایران با اسم‌های دیگری مثل «گروه و اتحاد حیوانات خانگی» و «حیوانات خانگی متحد» هم مشهور شده است!

داستان کامل کارتون سینمایی اتحادیه حیوانات خانگی

راجر در گوشه‌ای از شهر، به‌تنهایی زندگی می‌کرد و هر روز چالش‌های مختلفی با ربات پلیس محله داشت. با تغییر اوضاع و اخراج همه مردم از شهر، همه حیوانات خانگی تنها می‌شوند و شهردار، سعی می‌کند که حیوانات خانگی را هم هر طور که شده، دستگیر کرده و از شهر بیرون بیندازد. البته که راجر، این کار را حسابی سخت‌تر می‌کند و همراه با بقیه حیوانات خانگی و یک ربات مهربان به اسم باب، یک گروه قوی و سرسخت تشکیل می‌دهند و سعی دارند که انسان‌ها را به شهر برگردانند! فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات جالب انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی با دوبله فارسی

انیمیشن Pets United با یک دید تازه، سعی دارد که معایب استفاده بیش از حد از تکنولوژی در زندگی روزمره را به مخاطبان خود نشان دهد. در این کارتون، بچه‌ها همراه با کاراکتر اصلی یعنی راجر، سعی می‌کنند که زندگی عادی و معمولی را در این شهر کاملا رباتیک، ادامه دهند و چالش‌های یک زندگی معمولی را در چنین شرایطی، درک خواهند کرد.
این کارتون مهیج و سرگرم‌کننده، با کاراکترهای بامزه و داستان قوی، توانست به‌خوبی توجه بیننده‌ها را به خود جلب کند و یکی از کارتون‌های محبوب بچه‌ها باشد. با وجود این، با گذشت بیش از 4 سال از ساخت این انیمیشن و تا ابتدای سال 2023، هنوز خبری درباره ساخت انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی 2 منتشر نشده است.
مکالمه‌ها و دیالوگ‌ها در کارتون سینمایی اتحادیه حیوانات خانگی، آموزنده و طنز هستند و به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Pets United با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، فرصت درک همه جزئیات را در اختیار آن‌ها قرار دهید و پس از آن، درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

نکات مثبت کارتون اتحادیه حیوانات خانگی برای بچه ها

تماشا انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی برای بچه‌های 6 سال و بالاتر، کاملا مناسب است و می‌توانید با خیال راحت، این کارتون را برای آن‌ها پخش کنید. نکات مثبت و آموزنده انیمیشنPets United هم شامل موارد زیر هستند:

  • احترام گذاشتن به دنیای طبیعی و عدم از بین بردن آن با تکیه بیش از حد به تکنولوژی؛

  • اهمیت همکاری با هم و استفاده از توانایی‌های فردی برای رسیدن به اهداف گروهی؛

  • ارزش خانه و بازگشت به محیط امن آن.

بچه‌ها در این انیمیشن، با دو گروه از حیوانات مختلف، آشنا می‌شوند. گروه اول، حیواناتی هستند که در کنار انسان‌ها و با بهترین شرایط ممکن، زندگی کرده‌اند و گروه بعدی، حیواناتی هستند که در خیابان، با کمک هم و به دور از امکانات لوکس و عالی، به زندگی‌شان ادامه می‌دادند. رفتار گروه اول نسبت به بقیه، همراه با تبعیض و در برخی موارد توهین است و می‌توانید از همین بخش کمک گرفته و درباره اهمیت پذیرش همه افراد با هر شرایطی، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که داشتن امکانات بیشتر، به معنای برتری نسبت به بقیه نیست و هیچ‌کس نباید به دلیل داشتن یا نداشتن برخی امکانات خاص، خود را بهتر و یا بدتر از سایرین بداند.
از سوی دیگر، بچه‌ها در این کارتون به‌خوبی می‌توانند متوجه پیامدهای منفی استفاده بیش از حد از تکنولوژی شوند. از این قسمت هم استفاده کرده و در کنار یکدیگر، شرایط استفاده از ابزار الکترونیکی و مدرن را مرور کنید. از مزایای زندگی طبیعی و لذت‌بردن از طبیعت، با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که تعادل، مهم‌ترین اصل خوشبختی در همه بخش‌های زندگی است.

تماشا و دانلود انیمیشن Pets United با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون اتحادیه حیوانات خانگی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون سرگرم‌کننده و آموزنده را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. راجر، بلا، باب و بقیه گروه، به مخاطبان یادآوری می‌کنند که برای رسیدن به هدف خود، همه باید با هم و در کنار هم فعالیت کنند و اختلافات کوچک و بزرگ خود را پشت سر بگذارند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اتحادیه حیوانات خانگی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن استارداگ و توربوکت و انیمیشن ماموران مخفی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.