آفرینک
X

دریای عمیق Deep Sea (2023)

دریای عمیق Deep Sea

انیمیشن دریای عمیق Deep Sea 2023 درباره دختر نوجوانی به اسم شینشیو است که وارد اعماق دریا شده و یک ماجراجویی عجیب را آغاز می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 11+ سال
  • FHD

معرفی دریای عمیق

شینشیو دختر نوجوانی است که در کودکی، مادرش از او جدا شده است. زندگی آرام و نسبتا عادی شینشیو با یک سفر دریایی خانوادگی، کاملا تغییر می‌کند. او همراه با دیگر اعضای خانواده، یک سفر تفریحی با کشتی را شروع کرده‌اند. نکته بسیار مهم این است که هیچ‌کس یادش نمانده که تولد شینشیو فرا رسیده و این موضوع، به‌شدت باعث ناراحتی دختر نوجوان خواهد شد. حالا و در این شرایط، یک طوفان عظیم رخ می‌دهد. طوفانی که همه چیز را عوض می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی دریای عمیق با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه کارتون دریای عمیق چیست؟

شینشیو روی عرشه می‌رود. در حال تماشای طوفان است که ناگهان یک موج، روی عرشه آمده و او را با خود به قلب دریا می‌برد. جایی که یک رستوران دریایی وجود دارد و مردی به نام نانهی، سرآشپز آن‌جا است. رستوران دریای عمیق، شرایط بدی دارد و هر آن ممکن است از دست برود. به همین خاطر، شینشیو با دوستان جدید خود باید یک ماموریت مهم را انجام دهند. رستوران را نجات داده و البته پس از موفقیت در انجام این کار، موجودات زیر دریا به شینشیو برای دیدن دوباره مادرش، کمک کنند! فکر می‌کنید که آن‌ها موفق خواهند شد؟

بچه‌ها با تماشا کارتون سینمایی دریای عمیق چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

کارتون دریای عمیق یکی از منحصر به‌فردترین انیمیشن‌های سال‌های اخیر است. همه چیز در این کارتون، به‌زیباترین شکل ممکن طراحی شده و زیبایی خارق‌العاده‌ای دارد. جزئیات طلوع و غروب آفتاب، دنیای زیر آب و هر چیزی که در این کارتون می‌بینیم، یک شاهکار تمام عیار است. از سوی دیگر باید بدانید که این کارتون، داستان کاملا جدیدی دارد و کودکان را با خود وارد یک ماموریت مهیج و عجیب خواهد کرد.
روند داستان، نوع مواجهه کاراکترها با مشکلات‌شان و تلاش آن‌ها برای کمک به همدیگر، همه باعث شده‌اند که تماشا کارتون Deep Sea علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، لحظات مثبت و آموزنده‌ای هم برای بچه‌ها داشته باشد. پس از اتمام انیمیشن، می‌توانید درباره این موارد با فرزندان خود حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه نکات مثبتی را به بچه‌ها یاد بدهید، پیشنهاد می‌کنیم که از موارد زیر ایده بگیرید:

بررسی نحوه مواجه شدن با غم

یکی از مهم‌ترین مواردی که کودکان در انیمیشن دریای عمیق با آن روبه‌رو می‌شوند، غم زیاد اغلب کاراکترها است. هر کدام از شخصیت های کارتون دریای عمیق، به‌نحوی دچار مشکلات متنوع هستند. این مشکلات، به ناراحتی زیاد و غمگین‌شدن این کاراکترها منجر شده و حالا بچه‌ها در این کارتون، نحوه پذیرش غم را در طی داستان می‌بینند.
این موضوع، یکی از بهترین بخش‌هایی است که می‌توانید درباره آن با بچه‌های کمی بزرگ‌تر و نوجوان حرف بزنید. به فرزندان خود بگویید که غم، اندوه و دیگر احساسات منفی، همیشه در زندگی وجود دارند. قابل حذف نیستند و با رشدکردن انسان‌ها، شکل جدیدتری به خود می‌گیرند. نکته بسیار مهم این است که همه انسان‌ها بدانند که این احساسات ناخوشایند، بخشی از زندگی هستند. نباید آن‌ها را سرکوب کرد یا نادیده گرفت. بلکه همه باید روش مواجه‌شدن با آن‌ها را یاد بگیریم، از روش‌های پذیرش این حس‌ها استفاده کرده و در ادامه، در زندگی خود تعادل ایجاد کنیم.

اهمیت پذیرش تغییرات زندگی و سازگار شدن با آن‌ها

شینشیو هنوز نتوانسته با نبود مادر خود کنار بیاید. این مسئله، او را مدام آزار می‌دهد. در این کارتون، بچه‌ها یاد می‌گیرند که تغییرات منفی یا حتی مثبت، بخش مهمی از زندگی آدم‌ها را تشکیل می‌دهند. به همین خاطر، همه باید بتوانند تغییرات مختلف را بپذیرند و تا جای ممکن، با آن‌ها سازگار شوند.
در ادامه مکالمه خود، درباره جدیدترین تغییرات خانواده با بچه‌ها حرف بزنید. دلیل وقوع این تغییرات را نیز به فرزندان‌تان گوشزد کنید. پس از آن، بهترین روش‌ها برای پذیرفتن این اتفاقات جدید را نیز با کمک هم پیدا کنید. این رفتار شما باعث می‌شود که بچه‌ها خیلی بهتر و راحت‌تر، شرایط تازه را بپذیرند.

از خودگذشتگی و کمک به همدیگر در شرایط سخت

یکی از نکات مثبت انیمیشن Deep Sea ، از خودگذشتگی کاراکترهای اصلی برای کمک به همدیگر است. با اشاره به این موضوع، اهمیت فداکاری و از خودگذشتگی و دیگر اصول اخلاقی مشابه را به کودکان یادآوری کنید. در عین حال به بچه‌ها تاکید کنید که در روابط سالم، هر دو طرف یک رابطه، به‌صورت مساوری فداکاری و از خودگذشتگی خواهند داشت. خطرات افراط در انجام این رفتار را به بچه‌ها بگویید.

والدین پیش از پخش انیمیشن Deep Sea با دوبله فارسی کامل باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • جدا شدن از مادر و وقوع طوفان در دریا باعث شده که تماشا کارتون دریای عمیق برای کودکان 11 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • اشاره به درگذشت والدین، برای برخی کودکان و نوجوان‌ها ممکن است حساسیت‌زا باشد. اگر بچه‌ها به‌تازگی با چنین شرایطی مواجه شده‌اند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید. پس از اتمام انیمیشن هم درباره حس کودکان، با هم گفت‌وگو کنید.

  • وقوع طوفان، کشیده شدن کاراکتر اصلی به زیر آب و حیوانات سخن‌گو، برای برخی کودکان تنش‌زا خواهند بود. قبل از شروع کارتون، به بچه‌ها بگویید که این انیمیشن کاملا تخیلی است و هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی دریای عمیق با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی دریای عمیق 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Deep See با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های شینشیو و دوستان جدید او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دریای عمیق لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان و انیمیشن لوکا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.