آفرینک
X

روبی گیلمن کراکن نوجوان Ruby Gillman, Teenage Kraken (2023)

روبی گیلمن کراکن نوجوان Ruby Gillman, Teenage Kraken

انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان Ruby Gillman, Teenage Kraken 2023 درباره روبی 16 ساله است که باید هویت واقعی خود را بپذیرد و از اقیانوس محافظت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی روبی گیلمن کراکن نوجوان

در انیمیشن روبی گیلمن، با روبی 16 ساله آشنا می‌شویم که درست مثل همه نوجوان‌ها، دوست دارد در دبیرستان موفق و محبوب باشد. البته که روبی، کمی و فقط کمی با بقیه نوجوان‌ها فرق دارد و یک کراکن است! حالا کراکن‌ها چه هستند؟ کراکن‌ها موجودات قدرتمند و غول‌پیکری هستند که در یک جنگ همیشگی با پری دریایی‌ها، وظیفه دارند از اقیانوس و ساکنان آن‌جا محافظت کنند! خانواده روبی برای زندگی، به بیرون از اقیانوس آمده‌انده و با تغییر قیافه، درست مثل بقیه انسان‌ها زندگی می‌کنند. حالا و با حضور یک دختر نوجوان بسیار زیبا در مدرسه، اوضاع برای روبی حسابی تغییر می‌کند! اگر نمی‌دانید منظور ما چیست، بهتر است هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی روبی گیلمن کراکن نوجوان با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی روبی گیلمن کراکن نوجوان 2023 چیست؟

دختر جدیدی به اسم «چلسی» به‌تازگی به دبیرستان آمده است و روبی در حضور او، کم‌کم شکل انسانی خود را از دست می‌دهد. روبی حسابی از این تغییرات می‌ترسد و پس از آن باید با چند واقعیت مواجه شود! او متوجه می‌شود که یک کراکن است و به همین دلیل پدرش به او گفته تحت هیچ شرایطی حق ورود به آب را ندارد. روبی، وارد اقیانوس شده و مادربزرگ خود را می‌بیند. در آن‌جا متوجه می‌شود که نوه یکی از قدرتمندترین ملکه‌های هفت دریا است و برای مقابله با پری دریایی و محافظت از اقیانوس و زمین، باید در مقابل چلسی یک مبارزه بزرگ و جدی را آغاز کند. فکر می‌کنید در این مبارزه، روبی برنده می‌شود یا چلسی پری دریایی، قدرت را به‌دست می‌گیرد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، باید انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان را با دوبله فارسی سورن را به همراه فرزندتان تماشا کنید.

بچه ها با تماشا کارتون کامل روبی گیلمن کراکن نوجوان چه پیام‌های مثبتی یاد می گیرند؟

انیمیشن کراکن نوجوان یکی از جذاب‌ترین و بهترین انیمیشن های 2023 است که موجودات افسانه‌ای جدیدی را به بچه‌ها و البته بزرگترها، معرفی می‌کند. می‌توانید ابتدا تریلر کارتون روبی گیلمن کراکن نوجوان را با بچه‌ها ببینید و در صورت تمایل، در اولین فرصت این کارتون جدید را با هم تماشا کنید.
 جزئیات فوق‌العاده این انیمیشن، طراحی جذاب کاراکترها و صحنه‌های مختلف، داستان عمیق و در عین حال سرگرم‌کننده، همه باعث شده‌اند که تماشا کارتون روبی گیلمن کراکن نوجوان با دوبله سورن ، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی باشد. پس از اتمام کارتون، می‌توانید با کودکان درباره پیام‌های مثبت و آموزنده این انیمیشن، گفت‌وگو کنید.

تغییرات بدن در دوره‌های مختلف زندگی

در انیمیشن روبی گیلمن ، بچه‌ها در یک فضای فانتزی و جالب، تغییرات عجیب ظاهری کاراکتر اصلی را می‌بینند. این بخش، فرصت خوبی است که با کودکان کمی کوچکتر و در ابتدای ورود به دوره نوجوانی، درباره بلوغ و تغییرات ناشی از آن، صحبت کنید.
ترس شدید کاراکتر اصلی از تغییرات ظاهری‌اش، به این دلیل بود که هیچ اطلاعی از وقوع این تغییرات نداشت. پس از حضور مادرش و حمایت او، روبی تغییرات تازه را می‌پذیرد و می‌توانید با اشاره به همین بخش، درباره تغییرات جسمی و فیزیکی با کودکان و نوجوانان، گفت‌وگو کنید.

پذیرش هویت خود و شناخت توانایی‌ های فردی

روبی پس از مواجه‌شدن با واقعیت، شخصیت و هویت تازه خود را می‌پذیرد و با کمک قدرتی که دارد، سعی می‌کند به ساکنان اقیانوس و مردم، کمک کند. از این بخش از انیمیشن روبی گیلمن استفاده کرده و درباره توانایی‌ها و استعدادهای فردی با فرزندان‌تان حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که اغلب انسان‌ها، هیچ اطلاعی از توانایی‌ها و استعدادهای خود ندارند و باید با تلاش و پشتکار، مهارت‌های لازم را به‌دست آورده و استعداد ذاتی خود را بیابند.
به دوره آموزشی روبی اشاره کرده و به فرزندان خود یادآوری کنید که همه انسان‌ها با وجود داشتن استعدادهای مختلف، برای رسیدن به اهداف‌شان باید تلاش و پشتکار داشته باشند. با تمرین‌های مستمر، سعی کنند توانایی خود را افزایش دهند.

قوانین موجود در خانه و تاثیرات آن‌ها

قوانین سخت‌گیرانه پدر و مادر روبی، باعث شده بود که این کاراکتر نتواند خود را بشناسد و بر اساس شناختی که از هویت خود دارد، زندگی کند. این موضوع، تلنگر خوبی برای بچه‌ها و اغلب والدین سخت‌گیر است. می‌توانید با فرزندان خود درباره قوانین خانه صحبت کنید، نظر آن‌ها را راجع به این قوانین بپرسید و سعی کنید با کمک هم، برخی قوانین بیش از حد خشک را تغییر دهید و فضای رشد بیشتری را در اختیار کودکان‌تان بگذارید.

والدین پیش از پخش انیمیشن جدید Ruby Gilman, Teenage Kraken باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • به دلیل وجود سکانس‌های مبارزه و در خطر قرار گرفتن انسان‌های ساکن در دهکده، تماشای انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان ، برای کودکان کمی بزرگتر و 6 سال به بالا، مناسب‌تر خواهد بود.

  • کاراکترها در این انیمیشن، به هم دروغ می‌گویند و البته با عواقب این کار مواجه می‌شوند. اشتباه بودن این رفتار را با بچه‌ها بررسی کنید و آن‌ها را با رفتار درست آشنا نمایید.

  • به بچه‌های کوچک خود یادآوری کنید که این انیمیشن، با واقعیت تفاوت دارد و نباید سعی کنند که مثل کاراکتر اصلی، در آب‌های عمیق شنا کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی روبی گیلمن کراکن نوجوان با دوبله فارسی سورن در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی روبی گیلمن کراکن نوجوان با دوبله فارسی سورن فراهم شده است. می‌توانید این انیمیشن را رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Ruby Gilman Teenage Kraken 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون را پس از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های روبی در اعماق اقیانوس، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لوکا و انیمیشن قرمز شدن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.