آفرینک
X

عصر یخبندان 5 : مسیر برخورد Ice Age 5 : Collision Course (2016)

عصر یخبندان 5 Ice Age 5

انیمیشن عصر یخبندان: مسیر برخورد Ice Age: Collision Course راجع به مسائل مهمی حرف میزنه. مثلن شما تا حالا میدونستید که کهکشان ها و دنیا چطوری به وجود اومدن؟ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی عصر یخبندان 5 : مسیر برخورد

انیمیشن عصر یخبندان: مسیر برخورد Ice Age: Collision Course راجع به مسائل مهمی حرف میزنه. مثلن شما تا حالا میدونستید که کهکشان ها و دنیا چطوری به وجود اومدن؟ خوب پس، برای اینکه روشن براتون روشن بشه که چه اتفاقاتی برای سیاره و ها و زمین و ستاره های دنباله دار افتاده باید عصر یخبندان: مسیر برخورد رو ببینید.

دوستان ما توی این قسمت هم همون تیم قدیمی از عصر یخبندان 3 : ظهور دایناسورها و عصر یخبندان 2 : ذوب شدن یخ ها هستن و تقریبن حیوان منقرض شده جدیدی بهشون اضافه نمیشه. مشکل این هست که اوضاع توی آسمون و ستاره های دنباله دار و خرده سیارک ها حسابی به هم ریخته. بخاطر یک اتفاق ساده و خنگ بازی سنجاب بدشانس ما و بلوطش، یک آتش بازی درست و حسابی توی آسمون و زمین به راه افتاده. حالا منی Manny و دیگو Diego و سید Sid به همراه باک Buck که بصورت اتفاقی دوباره پیداش میکنن باید یک جایی رو پیدا کنن تا خطر شهاب سنگ ها و آتش و دود و اینها رو بگذرونن. حالا شما حساب کن که خانواده منی همراهش هستن و سید هم این وسط شکست عشقی میخوره و حال و هواش حسابی به هم میریزه. اینها خودشون به تنهایی یک فاجعه و دردسر بزرگ هستن و بیایید با آتش و دود و خطر و چیزهای ناشناخته هم مخلوطش کنیم. دیگه خودتون حساب کنید چی در میاد از وسطش.

وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این قسمت عصر یخبندان بشینید. زبان اصلی انیمیشن مسیر برخورد انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی اختصاصی ببینید. فعلن که این آخرین قسمت عصر یخبندان هست و خبری از ادامه این مجموعه نیست.

شعار تبلیغاتی انیمیشن عصر یخبندان: مسیر برخورد Ice Age: Collision Course

بوسه یخزده خداحافظی