آفرینک
X

ماجراهای جورواجور Three Little Pigs (1933)

ماجراهای جورواجور Three Little Pigs

انیمیشن ماجراهای جور‌وا‌جور Three Little Pigs داستان سه تا بچه خوکه که برا خودشون خونه می‌سازن یکی با آجر خونه‌اش را می‌سازه، یکی ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی ماجراهای جورواجور

انیمیشن ماجراهای جور‌وا‌جور Three Little Pigs داستان سه تا بچه خوکه که برا خودشون خونه می‌سازن یکی با آجر خونه‌اش را می‌سازه، یکی با شاخه درختا و اون یکی هم با کاه درستش می‌کنه. سه بچه خوک که با هم دیگه برادر هستن تصمیم می‌گیرن برای خودشون خونه بسازن که اونجا بتونن استراحت کنن و از شر گرگ بدجنس در امان باشن. بچه خوک فلوت‌زن که عاشق بازی و تفریح هست براش مهم نیست که خونه‌اش از کاه باشه، اون فقط دوست داره از صبح تا شب فلوت بزنه و بازی کنه.

بچه خوک ویولون نواز دوست داره آواز بخونه و برقصه و براش مهم نیست خونه‌اش از شاخه درختا باشه، اون فقط دوست داره هر وقت که می‌تونه ویولون بزنه و آواز بخونه و برقصه. بچه خوک زحمتکش اما وقتی برای تفریح و خوش گذرونی نداره اون می‌خواد که سخت کار کنه و یه خونه محکم برا خودش بسازه. بچه خوک فلوت‌زن و ویولون نواز خونه‌های کاهی و شاخه درختیشون رو خیلی زود و بدون هیچ زحمتی می‌سازن و تمام روز مشغول شادی و تفریح می‌شن. اما زحمتکش با رنج و سختی فراوان بدون اینکه تفریح یا شادی داشته باشه مشغول ساختن خونه آجریش میشه.

دو تا برادر دیگه، زحمتکش رو مسخره می‌کنن و بهش می‌خندن. اما زحمتکش بهشون می‌گه که «شما الان می‌تونید بازی کنید و شادی کنید و خوش باشید اما وقتی گرگ بدجنس پیداش شد من جام امنه و شما دو تا اون موقع افسوس می‌خورید». فلوت‌زن و ویولون نواز به حرف برادرشون گوش نمی‌دن و بازم به بازی و شادیشون ادامه می‌دن و آهنگ «کی از گرگ بزرگ بدجنس می‌ترسه» را می‌خونن و زحمتکش را دست می‌ندازن.

آواز و شادی دوتا برادر ادامه داره که یه دفعه گرگ بزرگ بدجنس از راه می‌رسه. فلوت‌زن و ویلون نواز که با آواز خوندنشون وانمود می‌کردن از گرگ نمی‌ترسن با دیدن گرگ جا می‌خورن و خیلی می‌ترسن. گرگ بدجنس از راه می‌رسه اما هنوز یه راهی هست که از دستش فرار بکنن، بله اونا می‌تونن به خونه‌هاشون فرار کنن و خودشونو نجات بدن اما گرگه هم خیلی زرنگه و فکرای بدی توی سرش داره.

این انیمیشن زیبا را تقدیم شما می‌کنیم، ابتدای داستان را خودمون گفتیم بقیه‌اش را هم خودتون تماشا کنید و از لحظه‌های نابش لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن ماجراهای جورواجور Three Little Pigs، سه بچه خوک و گرگ بدجنس هستن.

در صورتی که از انیمیشن ماجراهای جورواجور خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل سریال جوجه اردک زشت را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن ماجراهای جورواجور Tree Little Pigs

انیمیشن ماجراهای جورواجور اولین بار در سال ۱۹۳۳ میلادی (۱۳۱۲ شمسی) نمایش داده شد و سال بعدش تونست جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشنی را کسب کنه. در سال ۱۹۹۴ میلادی (۱۳۷۳ شمسی) هم رتبه یازدهم از ۵۰ انیمشن برتر تاریخ را از آن خود کرد.