آفرینک
X

زیر مسیر چوبی Under the Boardwalk (2023)

زیر مسیر چوبی Under the Boardwalk

انیمیشن زیر مسیر چوبی Under The Boardwalk داستان ملاقات یک خرچنگ ساحلی با خرچنگی دریایی است که باید بتوانند در کنار هم دنیای تازه‌ای را کشف کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی زیر مسیر چوبی

آیا شما هم تا الان تصور می‌کردید که خرچنگ‌ها فقط یک شکل و یک مدل هستند؟ اگر جواب شما مثبت است، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی زیر مسیر چوبی با دوبله فارسی را که در ایران با اسم « زیر پیاده روی چوبی » هم ترجمه شده است، همراه با بچه‌ها شروع کنید . این کارتون جذاب، در یک ساحل آفتابی زیبا در نیوجرسی، شروع می‌شود. در این ساحل، صدها خرچنگ قرمز رنگ ساحلی زندگی می‌کنند که یکی از آن‌ها “آرمن” نام دارد. آرمن به‌شدت خجالتی است و ترجیح می‌دهد که روزهای خود را در نقطه امن ساحل یعنی زیر پیاده‌روی چوبی، سپری کند. البته که این موضوع، با حضور دوستان او و ترغیب آرمن به بیرون رفتن از خانه، کاملا تغییر خواهد کرد و همه ماجراها از همین لحظه شروع می‌شوند! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، همراه ما باشید تا ادامه ماجرا را برای شما تعریف کنیم!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی زیر مسیر چوبی

در این تابستان زیبا و گرم، خرچنگ‌های دریایی برای یک تعطیلات چند هفته‌ای به ساحل آمده‌اند و مهمان خرچنگ‌های ساحلی هستند. البته که این دو گروه، اصلا رابطه خوبی با هم ندارند و هر بار یک ماجرا و داستان تازه ایجاد می‌شود. یک شب آرمن با اصرار دوستان خود در یک جشن شرکت می‌کند و در آن‌جا با یک خرچنگ ساحلی دوست‌داشتنی به اسم “آرمونا”، آشنا می‌شود. در همان شب، ترس همیشگی و بزرگ آرمن به واقعیت تبدیل می‌شود و یک طوفان بسیار بزرگ رخ می‌دهد. طوفان همه چیز را نابود کرده و آرمن و آرمونا را به شهر منتقل می‌کند! حالا آرمن و آرٌمونا باید در کنار هم، با مشکلات دنیای جدید روبه‌رو شوند، سعی کنند به ساحل بازگردند و در این میان، مشکل موجود بین خرچنگ‌های ساحلی و دریایی را هم از بین ببرند! اما آیا این دو خرچنگ موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست کارتون زیر مسیر چوبی با دوبله فارسی را همراه فرزند خود شروع کنید!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید Under the Boardwalk با دوبله فارسی کامل چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

این کارتون موزیکال، با فضای شاد و رنگارنگ خود، داستانی فوق‌العاده جذاب و مهیج برای کودکان و حتی بزرگسالان دارد. شما می‌توانید این کارتون جذاب را در یک شب‌نشینی خانوادگی برای کودکان پخش کرده و پس از اتمام انیمیشن، درباره نکات مهم کارتون با هم صحبت کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این کارتون شامل موارد زیر هستند:

برقراری ارتباط مثبت با مهمانان

تقابل خرچنگ‌های ساحلی و خرچنگ‌های دریایی، بهترین فرصت برای مکالمه درباره نحوه برخورد صحیح با مهمانان را در اختیار شما خواهد گذاشت. بعد از تماشا انیمیشن Under The Boardwalk به فرزندان کم سن و سال خود توضیح دهید که هر کسی در نقش مهمان یا میزبان، باید با احترام کامل با دیگران رفتار کند.
با اشاره به رفتار خرچنگ‌های ساحلی، نحوه میزبانی صحیح را با هم تمرین کرده و از بچه‌ها بپرسید که به نظرشان کدام رفتار خرچنگ‌های ساحلی نامناسب است؟ رفتار طرف دیگر یعنی خرچنگ‌های دریایی را نیز با هم مرور کرده و از کودکان بخواهید که رفتارهای نامناسب این گروه را نیز به شما بگویند. در حین مکالمه، قوانین میزبانی از دیگران و قوانین مهمانی رفتن را هم به بچه‌ها گوشزد نمایید.

خروج از منطقه امن خود و کشف دنیا

کاراکتر اصلی یعنی آرمن، به دلیل ترس بزرگ زندگی خود یعنی گم شدن در طوفان، حاضر نبود که از فضای امن زیر مسیر چوبی خارج شود. این موضوع البته با اصرار دوستان او تغییر می‌کند و در نهایت طوفان هم رخ می‌دهد. با وجود همه این ماجراها، آرمن با این کار، وارد مسیر تازه‌ای در زندگی خود شده و نکات مهمی را یاد می‌گیرد.
به بچه‌ها بگویید که محتاط و مراقب بودن عالی است، اما نباید این موضوع به حدی زیاد شود که آدم‌ها را از شناخت محیط اطراف خود و ماجراجویی در دنیا، منع کند. درباره قوانین مهم مراقبت از خود با هم حرف بزنید و در عین حال بچه‌ها را به خروج از منطقه امن خود و کشف دنیای اطراف‌شان، ترغیب نمایید.

آشنایی با حیوانات دوزیست و آبزی

کاراکترهای اصلی انیمیشن زیر مسیر چوبی یعنی خرچنگ‌های دریایی و خرچنگ‌های ساحلی، با دو رنگ متفاوت یعنی آبی و قرمز، مشخص شده‌اند. از این بخش کمک گرفته و درباره تفاوت موجودات مختلف در عین شباهت گونه‌ها با هم صحبت کنید. در صورت تمایل کودکان، تصاویر مختلفی از انواع خرچنگ‌ها و دیگر حیوانات دوزیست را با هم تماشا کرده و نکات مهمی درباره هر کدام از این موجودات، در اختیار فرزندان‌تان بگذارید. در صورت تمایل بچه‌ها، کتاب‌هایی با موضوعات مشابه تهیه کرده و از این فرصت برای افزایش اطلاعات بچه‌ها، کمک بگیرید.

والدین پیش از پخش کارتون جدید زیر مسیر چوبی 2023 باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • گم‌شدن خرچنگ‌ها در شهر و وقوع اتفاقات کمی خطرناک، باعث شده که تماشا کارتون زیر مسیر چوبی برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • از بین رفتن پدر و مادر کاراکتر اصلی در کودکی و تنهایی او، ممکن است برخی کودکان را ناراحت کند. به همین خاطر بهتر است در حین پخش کارتون، کنار بچه‌ها بمانید و درباره این بخش پس از اتمام کارتون با هم حرف بزنید.

  • درباره احتمال وقوع طوفان در شهرهای ساحلی، با هم صحبت کرده و به بچه‌ها بگویید که این اتفاقات طبیعی معمولا برای انسان‌ها خطر چندانی ندارند، هر چند همه باید روش‌های مراقبت از خود در حین وقوع حوادث طبیعی را یاد بگیرند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی زیر مسیر چوبی 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید زیر مسیر چوبی 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Under the Boardwalk با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی آرمن و آرمونا در موقعیت جدیدشان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن زیر مسیر چوبی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن المنتال و انیمیشن ریو 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.