آفرینک
X

جنگاور Epic (2013)

جنگاور Epic

انیمیشن جنگاور قصه شگفتی هایی هست که در دل جنگل رخ میده. شما هیچ میدونستید که یک سری نیروهای خیر به صورت دائم با نیروهای شر در جنگ هستن؟اونها نگهبانهای جنگل ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • SD

معرفی جنگاور

انیمیشن جنگاور قصه شگفتی هایی هست که در دل جنگل رخ میده. شما هیچ میدونستید که یک سری نیروهای خیر به صورت دائم با نیروهای شر در جنگ هستن؟اونها نگهبانهای جنگل و درواقع زندگی هستن. مری دختر نوجوانی هست که به خونه غیرعادی پدر داشمندش در جنگل برمیگرده. پرفسور رادکلیف اعتقاد داره اگه با دقت به جنگل نگاه کنی میتونی نبرد خیر و شر رو ببینی. اگه ندیدی هم باید بیشتر دقت کنی. باز هم بیشتر. خوب، تقریبن هیچکس حرف پرفسور رو قبول نداره و همه فکر میکنن یک دیوونه است. اما وقتی که مری بخاطر یک اتفاق جادویی کوچک میشه و در سایز جنگاوران خیر درمیاد متوجه میشه پدرش راست گفته. حالا مری بین نبرد خیر و شر جنگل گیر کرده. از یک طرف جنگاوران با رهبری ملکه تارا و از طرف دیگه نیروهای تاریکی به اسم بوگان. بوگان ها که سوار بر کلاغ و خفاش حمله میکنن اگر دست به هر گیاه سبزی بزنن میتونن خشکش کنن. قلب جنگل یک غنچه جادویی هست که میتونه همه بوگان ها رو متوقف کنه. اون باید در شب و ساعتی خاص در نقطه ای خاص قرار بگیره تا شکوفه بزنه و قدرت جادویش رها شه. بنظرتون مری با دوستاش میتونن این کار رو انجام بدن؟چه بلایی سر جنگل میاد؟پرفسور رادکلیف میتونه کمکی بهشون بکنه؟اگه میخواید بدونید چه اتفاقهایی در ادامه می افته وقت رو از دست ندید و به تماشای این انیمیشن جذاب ماجراجویانه بشینید.

شخصیت های انیمیشن جنگاور:

مری: دختر تنها و خجالتی پرفسور. اون وارد یک ماجراجویی خیلی بزرگ میشه. رونین: یک جنگاور تک رو. بهترین دوست مری میشه. پرفسور: دانشمند عجیب و پدر مهربون داستان. ملکه تارا: ملکه جنگل. ماندراک: فرمانده شرور و وحشی بوگان ها.

شعار تبلیغاتی فیلم این هست:

دنیایی فراتر از تصوراتتان را کشف کنید. برای ملاقات یک جنگاور آماده شوید.