آفرینک
X

جزیره سگ ها Isle of Dogs (2018)

جزیره سگ ها Isle of Dogs

سگ‌ها در گذشته خیلی به آدم‌ها کمک کرده‌اند اما حالا آدم‌ها تصمیم گرفته‌اند همه‌ی آنها را به جزیره‌ای تبعید کنند اما یک روز پسری به اسم آتاری تصمیم دیگری می‌گیرد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی جزیره سگ ها

حتماً همه‌ی شما از انیمیشن جزیره‌ی سگ‌ها خوش‌تان می‌آید. چون این انیمیشن درباره‌ی دوستی با حیوانات و اذیت نکردن آن‌هاست. یک سگ کوچولوی بامزه را تصور کنید، اصلاً حاضر می‌شوید که او را اذیت کنید و وقتی که مریض می‌شود به جای این‌که راهی برایش پیدا کنید و یا او را پیش دامپزشک ببرید، سگ کوچولوی بامزه را بیندازید توی زباله‌دانی؟! برای ما قابل تصور نیست اما مثل همیشه یک شخصیت بدجنس پیدا می‌شود که حاضر نیست به جای آزار و اذیت، مهربان باشد. سگ‌ها همه به جزیره‌ای کوچک تبعید می‌شوند؛ جایی که پر از زباله است و به سختی می‌شود غذایی پیدا کرد. یک دسته از سگ‌ها که در گذشته تحت سرپرستی آدم‌ها بودند و هر کدام برای خودش زندگی مخصوصی داشته دور هم جمع می‌شوند و از خاطراتشان می‌گویند: از مبل‌های راحتی و بیسکوییت‌های خوشمزه، از بازی با صاحبان مهربان و غذاهای مخصوص. ولی حالا مجبورند تن ماهی فاسده شده بخورند، آن هم در حالی که سگ‌های دیگر هم گرسنه‌اند. واقعاً که شرایط سختی است.

ولی آتاری پسری که یک سگ باوفا به اسم اسپاتز داشته نمی‌تواند این شرایط را تحمل کند. او تصمیم می‌گیرد تک و تنها به جزیره برود. حداقل یک کم تجهیزات با خودت ببر آقای آتاری! اینطوری دست خالی می‌خواهی چه کار کنی؟ اصلاً کی ممکن است با خودش شامپو ببرد اما یک دستگاه گیرنده قوی نداشته باشد؟ البته گیرنده خیلی هم فایده ندارد. باعث می‌شود زود شناسایی بشود و نیروهای بدجنس سر برسند و حساب همه را برسند.

اطلاعات بیشتر از انیمیشن جزیره سگ ها

خوب است بدانید که نویسنده و کارگردان این انیمیشن، آقای وس اندرسون یک کارگردان خیلی مشهور است و تا الان کلی فیلم‌های خوب ساخته. البته فیلم‌هایش برای مخاطب بزرگسال مناسبند ولی این انیمیشن را ما نوجوان‌ها همراه با خانواده می‌توانیم تماشا کنیم. آفرینک امیدوار است با تماشای انیمیشن جزیره سگ‌ها لحظات خوشی داشته باشید.