آفرینک
X

داستان اسباب بازی 4 Toy Story 4 (2019)

داستان اسباب بازی 4 Toy Story 4

انیمیشن داستان اسباب بازی 4 - Toy Story 4 با ورود یک اسباب‌بازی جدید به نام فورکی به دنیای اسباب بازی‌ها آغاز می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی داستان اسباب بازی 4

بسیاری از کودکان عاشق درست‌کردن اسباب‌بازی با وسایل مختلف هستند. انیمیشن اسباب بازی 4 نیز با درست کردن یک عروسک جدید توسط بونی آغاز می‌شود. این عروسک جدید که نامش فورکی است باعث دردسرهای زیادی برای سایر اسباب‌بازی‌ها می‌شود. اما این بار در قسمت چهارم داستان اسباب بازی، وودی و دوستانش چه ماجراجویی در پیش دارند؟ برای آشنایی با جزئیات این انیمیشن و نکات مثبت آن، در ادامه با ما همراه باشید.

ماجرای انیمیشن داستان اسباب بازی 4

اندی اسباب‌بازی‌های خود را به دخترکوچولویی به نام بونی هدیه داده است و همه اسباب‌بازی‌ها در اتاق او زندگی می‌کنند. بونی در مدرسه و با کمک وسایل دورریختنی و بازیافتی، یک عروسک جدید برای خود می‌سازد که فورکی نام دارد. فورکی یا قاش‌چنگ، ترکیبی از قاشق و چنگال بوده و با انتخاب بونی، وارد دنیای اسباب‌بازی‌ها شده است. مشکل اصلی اینجا است که فورکی هویت خود به‌عنوان اسباب‌بازی را نمی‌پذیرد و می‌خواهد فرار کند. اما آیا موفق خواهد شد؟ با دانلود و تماشا انیمیشن Toy Story 4 می‌توانید ادامه ماجرا را ببینید.

نکات مهم انیمیشن Toy Story 4 با دوبله فارسی

انیمیشن داستان اسباب بازی 4 ، ماجراهایی را روایت می‌کند که هم برای مخاطب کم‌ سن و سال و هم طرفداران قدیمی داستان اسباب بازی ، بسیار جذابیت دارد. فورکی یک وسیله غذاخوری است که تنها به دلیل علاقه و انتخاب بونی، وارد دنیای جدیدی می‌شود. دنیایی که او هیچ علاقه‌ای به آن نداشته و تلاش می‌کند که به دنیای دورریختنی‌ها بازگردد. این بحران هویت، ماجرایی است که محور اصلی داستان را ایجاد می‌کند.
البته وودی اجازه نمی‌دهد که تنها اسباب‌بازی مورد علاقه بونی، فرار کرده و دختربچه را تنها بگذارد. به همین خاطر، سعی می‌کند او را به ماندن مجاب کند؛ اما در این مسیر آن‌ها با اتفاق‌های عجیب‌تری مواجه می‌شوند.
انیمیشن Toy Story 4 با تاکید بر وفاداری اسباب‌بازی‌ها به کودکی که در کنار او هستند، ادامه پیدا می‌کند. اما کمی بعدتر، وودی برای وفادار ماندن به بونی، با چالش بسیار بزرگی روبه‌رو می‌شود. وودی، عشق قدیمی خود را در یک مغازه اسباب‌بازی فروشی می‌بیند و الان باید میان ماندن در مغازه و زندگی در کنار عشق قدیمی خود یا رفتن به خانه بونی و همراهی با دوستان، یکی را انتخاب کند.
کودکان با تماشا انیمیشن داستان اسباب بازی 4 با دوبله فارسی ، با برخی از بزرگ‌ترین مشکلات هویتی و چالش‌های فردی روبه‌رو می‌شوند. نپذیرفتن هویت خود از سوی فورکی و انتخاب سخت وودی برای رفتن و ماندن، نکاتی را به کودکان گوش‌زد می‌کند که احتمالا در حالت عادی نمی‌توان به آن‌ها آموزش داد.
این انیمیشن با زبان کاملا ساده و روان، این موضوعات را بررسی و روایت می‌کند. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم داستان اسباب بازی 4 را با دوبله فارسی کامل برای کودکان خود دانلود کرده و پس از آن، درباره جزئیات مهم این انیمیشن با آن‌ها صحبت کنید.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن داستان اسباب بازی 4

در انیمیشن Toy Story 4 موضوعات مهمی بیان می‌شوند. پس از تماشای این انیمیشن، می‌توانید با کودکان خود راجع به جداشدن، یافتن هویت خود، جدایی از دوستان، عدم پذیرش از سوی افراد جامعه و حل مشکلات شخصی برای پذیرفته‌شدن از سوی دوستان یا اجتماع، صحبت کنید.
ارزش‌های تاکید شده در انیمیشن داستان اسباب بازی 4 شامل وفاداری، همکاری، هم‌دردی با سایرین، دوستی و ارزش‌های آن، پایداری در رسیدن به اهداف و البته شجاعت است. علاوه بر این، در انیمیشن Toy Story 4 بچه‌ها برای تبدیل شدن به ‌بهترین نسخه از خودشان، انگیزه می‌گیرند. این انیمیشن جذاب علاوه بر کودکان، برای تمام افراد خانواده نکته‌های ارزشمندی خواهد داشت. به همین خاطر، می‌توانید انیمیشن داستان اسباب بازی 4 با زبان اصلی و زیرنویس فارسی را دانلود کرده و یا برای یک شب خانوادگی همراه با کودکان، انیمیشن Toy Story 4 با دوبله فارسی را تماشا کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی 4 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان دانلود رایگان انیمیشن داستان اسباب بازی 4 با دوبله سورن وجود دارد. علاوه بر این، در صورت تمایل می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، برای کودکان خود پخش کرده و یا اینکه آن را دانلود کنید و به‌صورت آفلاین در کنار هم ببینید. فرقی ندارد که 3 قسمت پیشین را تماشا کرده باشید یا خیر، انیمیشن داستان اسباب بازی 4 یکی از آموزنده‌ترین انیمیشن‌هایی است که می‌توانید در کنار سایر اعضای خانواده تماشا کرده و از سکانس‌ها جذاب، طنز و البته مهیج آن، لذت ببرید.