آفرینک
X

پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب Pinkfong Sing-Along Movie 2 : Wonderstar Concert (2022)

پینک فونگ 2 Pinkfong Sing-Along Movie 2

انیمیشن پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب Pinkfong Sing-Along Movie 2 : Wonderstar ماجرای کنسرت پینک فونگ و هوگی است که کم‌کم به یک برنامه دسته‌جمعی تبدیل می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب

پینک فونگ و هوگی، دوستان صمیمی هستند که در کنار هم زندگی می‌کنند. یک روز، ده‌ها نامه به محل زندگی آن‌ها می‌آید و طرفداران این دو دوست، از آن‌ها می‌خواهند که یک کنسرت زنده اجرا کنند. پینک فونگ و هوگی هم تصمیم می‌گیرند این کار را انجام بدهند و کم‌کم، ماجراجویی جدید این دو آغاز می‌شود. حالا اگر می‌خواهید بدانید که کنسرت قرار است چطور پیش برود و بچه‌ها در این مسیر باید با چه چالش‌هایی روبه‌رو شوند، بهتر است هر چه سریع‌تر تماشا کارتون پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب با زبان اصلی را با فرزندان‌تان شروع کنید!

داستان انیمیشن زبان انگلیسی پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب

پینک فونگ و هوگی، یک ایده جدید برای کنسرت خود دارند و برای همین هم، هر روز تمرین می‌کنند. البته که در حین تمرین کردن، هر بار یکی از دوستان آن‌ها هم به برنامه ملحق می‌شود و کم‌کم، یک گروه بزرگ‌تر به‌وجود می‌آید. دوستان پینک فونگ و هوگی، هر کدام هم یک ایده جدید برای روز اجرا دارند و با وجود ایده‌های تازه، برنامه نهایی حسابی تغییر می‌کند! حالا در طی این تمرین‌ها، بچه‌ها باید یاد بگیرند با هم کار کرده و اختلاف‌های کوچک و بزرگ را با کمک هم حل کنند. اما آیا موفق خواهند شد؟

کودکان با تماشا انیمیشن پینک فونگ 2 چه چیزهایی یاد می‌گیرند؟

کارتون پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب داستانی ساده و قابل درک برای بچه‌ها دارد. کودکان با گروهی از دوستان مهربان و دوست‌داشتنی آشنا می‌شوند که باید برای یک برنامه گروهی آماده شوند. طراحی جزئیات کاراکترها و طراحی دکور صحنه، برای بچه‌های خیلی کم سن هم جذاب است و با خیال راحت می‌توانید این کارتون را برای آن‌ها پخش کنید.
از طرف دیگر باید بدانید که این کارتون، دیالوگ‌های بسیار ساده‌ای دارد. بهتر است با پخش انیمیشن پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب با زبان اصلی ، به کودکان برای تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی، کمک کنید. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید به نکات مثبت زیر اشاره کرده و چیزهای جدیدی به فرزندان خود بیاموزید:

حسادت و معایب آن

یکی از اولین مشکلاتی که گروه پینک فونگ با آن مواجه می‌شوند، حسادت یکی از کاراکترها است. درباره این بخش با بچه‌ها گفت‌وگو کنید و به آن‌ها یادآوری کنید که همه انسان‌ها، استعدادها و توانایی‌های خاص خود را دارند. افراد با حسادت به اطرافیان، فقط حس بدی به خودشان منتقل می‌کنند و به هیچ نتیجه مثبتی نخواهند رسید. در عوض این کار، بهتر است با تقویت توانایی‌های خود، از داشته‌هایی که دارند، لذت ببرند و قدردان شرایط خود باشند.

اختلاف نظر با اطرافیان و نحوه رفع کردن آن

گروه بزرگ‌تر و جمعیت بیشتر برای پینک فونگ و هوگی به این معنا است که نظرات متفاوت هم خیلی بیشتر می‌شوند و هر کسی یک ایده جدید دارد. در این وضعیت، امکان وقوع اختلاف بسیار زیاد است، اما با کمی مدیریت شرایط، همه افراد می‌توانند ایده‌های خود را بگویند، در کنار هم آن‌ها را اجرا کنند و از داشتن یک برنامه جذاب و منحصر به‌فرد، لذت ببرند.
به رفتار پینک فونگ اشاره کرده و به بچه‌ها یادآوری کنید با این‌که ایده اولیه کنسرت از او بود، اما نظرات هیچ‌کدام از دوستان خود را نادیده نمی‌گیرد، به ایده‌های آن‌ها احترام می‌گذارد و سعی می‌کند از افکار جدید دوستان‌اش، استفاده کند. این رفتار، همان چیزی است که باعث موفقیت کنسرت آن‌ها خواهد شد و بچه‌ها هم باید در بازی‌های خود با اطرافیان، این روش را به کار ببرند.

ترس از جمعیت

یکی دیگر از مواردی که کودکان در طی این انیمیشن پینک فونگ 2 خواهند دید، ترس از جمعیت یکی از کاراکترها است. با اشاره به این بخش، به فرزندان‌تان بگویید که استرس داشتن کاملا طبیعی است. با وجود این، همه ما باید راه‌های مقابله با این ترس‌ها را یاد بگیریم، از آن‌ها استفاده کنیم و اجازه ندهیم که این مشکلات، در مسیر موفقیت ما به یک مانع بزرگ تبدیل شوند. درباره دیگر ترس‌های فرزندان خود، با هم حرف بزنید و برای هر کدام از آن‌ها، یک راه‌حل بیابید تا بچه‌ها با تمرین مداوم و در کنار شما، بتوانند ترس‌های خود را پشت سر بگذارند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Pinkfong Sing-Along Movie 2 باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند داستان این کارتون بسیار ساده و قابل درک است، هیچ اتفاق خشنی در آن رخ نمی‌دهد و با توجه به همه این موارد، کودکان 4 ساله و بزرگتر، می‌توانند این کارتون را تماشا کنند.

  • در صورتی که احساس می‌کنید درک مکالمه‌ها برای کودکان کم سن و سال شما کمی سخت است، در حین تماشا انیمیشن پینک فونگ 2 کنار آن‌ها بمانید و لحظات مبهم را به بچه‌ها توضیح دهید.

  • تماشا این کارتون ممکن است برای کودکان بزرگتر و نوجوان، چندان جذاب نباشد، اما بدون شک کودکان کوچکتر، عاشق تمام جزئیات آن خواهند شد.

تماشا و دانلود انیمیشن پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب با زبان انگلیسی فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان، برای فرزندان‌تان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب با زبان اصلی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را پس از دانلود، در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب پینک فونگ و دوستان آن‌ها، حسابی لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پینک فونگ 2 : کنسرت ستاره عجایب لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آواز 2 و انیمیشن افسون را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.