آفرینک
X

زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین Here We Are : Notes for Living on Planet Earth (2020)

زمین خانه ما Here We Are

انیمیشن زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین Here We Are : Notes For Living on planet Earth درباره فین کوچولو است که در 7 سالگی، با زمین و زندگی آشنا می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 7.3 امتیاز
  • 40 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین

همه چیز از لحظه‌ای شروع می‌شود که فین کوچولو به دنیا می‌آید. پدر فین بعد از تولد او، سعی می‌کند که هر بار یک نکته مهم برای زندگی به فین یاد بدهد. فین نوزاد، در یک چشم به هم زدن 7 ساله می‌شود و در روز بزرگداشت زمین، برای اولین بار وارد موزه «همه چیز» می‌شود. موزه‌ای که درست مثل اسمی که دارد، درباره همه چیز است و فین از دیدن همه چیزهای موجود در آن، حسابی شگفت‌زده خواهد شد! حالا اگر می‌خواهید بدانید که فین قرار است برای ادامه زندگی در زمین چه کارهای مهمی انجام دهد، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون کوتاه زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون کوتاه زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین

فین در موزه متوجه می‌شود که زمین بسیار بزرگ است، اطلاعات موجود در آن تمامی ندارد و انگار هیچ‌کس نمی‌تواند همه دانش روی زمین را یاد بگیرد. این موضوع، حسابی او را سردرگم می‌کند و در این شرایط، او باید یک روش خوب برای زندگی در کره زمین پیدا کند که با وجود بلدنبودن همه چیز، بتواند یک زندگی آرام و قشنگ داشته باشد. شما فکر می‌کنید که موفق می‌شود؟ اصلا راه درستی برای انجام این کار وجود دارد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن زمین خانه ما چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون کوتاه زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین ، درست مثل یک رویای شیرین، کودکان و بزرگ‌ترها را وارد فضایی آرام، زیبا و رویایی خواهد کرد. این کارتون کوتاه بر اساس یک کتاب کودکانه به همین نام ساخته شده است و به بهترین و هنرمندانه‌ترین شکل ممکن، بچه‌های کم سن‌وسال را با واقعیت‌های مهم زندگی آشنا می‌کند.
انیمیشن Notes for Living on Planet Earth ، بدون شک می‌تواند زیباترین لحظات را برای همه اعضای خانواده بسازد و پس از اتمام آن، می‌توانید راجع به نکات بسیار مهم و آموزنده آن نیز صحبت کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که با فرزندان خود راجع به چه پیام‌های مثبتی حرف بزنید، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

آشنایی با کره زمین و دنیای اطراف آن

انیمیشن زمین خانه ما به‌سادگی هرچه تمام‌تر و با زبانی کاملا کودکانه و قابل درک، بزرگ‌بودن کشورها، دریاها و اقیانوس‌ها، کره زمین و البته فضای اطراف آن را به بچه‌ها نشان می‌دهد. کودکان همراه با فین متوجه می‌شوند که دنیا، خیلی بزرگ‌تر از خانه و محل زندگی آن‌ها است و این موضوع، می‌تواند مکالمه‌های سازنده‌ای را ایجاد کند.
در این بخش می‌توانید کودکان را با دریا و اقیانوس و دنیای زیر آب آشنا کنید، درباره ستاره‌ها و سیاره‌ها با هم گفت‌وگو کرده و از اهمیت مراقبت از کره زمین، با هم حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که ما تنها بخشی از ساکنان کره زمین هستیم و نباید به زمین آسیب بزنیم. روش‌های مراقبت از محیط زیست را به بچه‌ها آموزش داده و آن‌ها را با اهمیت مراقبت از طبیعت، آشنا کنید.

اهمیت یادگیری در طول زندگی

فین پس از مواجه‌شدن با گستردگی دنیا و اطلاعات آن، برای چند دقیقه سردرگم می‌شود و احساس می‌کند که هیچ‌گاه نمی‌تواند همه این دانش‌های مهم را یاد بگیرد. درباره این موضوع، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید و به آن‌ها بگویید که هیچ‌کس قرار نیست به‌تنهایی همه داده‌های مهم دنیا را فرا بگیرد. از اهمیت اجتماع، همکاری در کنار یکدیگر و تاثیر جوامع بر پیشرفت بشر، با زبان کودکانه و در حد سن کودکان خود، حرف بزنید. به بچه‌ها نشان دهید که همین تنوع و تفاوت‌ها به کامل‌شدن جهان کمک می‌کند و به همین دلیل است که همه باید استعداد خود را بشناسند و در راستای تقویت مهارت‌ها و استعدادهای فردی‌شان، تلاش کنند.

شباهت انسان‌ها به یکدیگر و ازبین‌بردن تبعیض‌ها

یکی از مهم‌ترین، آموزنده‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های این کارتون کوتاه، زمانی است که فین با این واقعیت روبه‌رو می‌شود که همه انسان‌ها صرف نظر از ظاهر، نژاد، دین، زبان و جنسیت خود، شباهت‌های بسیار زیادی به همدیگر دارند.
این بخش، فرصت فوق‌العاده‌ای است که به بچه‌ها یاد دهید که انسان‌ها نباید اجازه دهند که این تفاوت‌های جزئی، راه تعامل و ارتباط با دیگران را ببندند. از عواقب منفی تبعیض با هم حرف بزنید و به بچه‌ها بگویید که چرا تبعیض‌های مختلف، اشتباه و مخرب هستند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش کارتون زمین خانه ما برای کودکان باید در نظر بگیرند

  • تماشا کارتون Notes for Living on Planet Earth با توجه به داستان روان و ساده آن، برای کودکان 5 ساله و بزرگ‌تر کاملا مناسب است.

  • در صورتی که بررسی جنبه‌های مختلف دنیا، برای کودکان شما غیر قابل درک است، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و درباره این بخش‌های نامفهوم برای فرزندان‌تان، کمی بیشتر حرف بزنید.

  • ممکن است که بچه‌ها پس از اتمام کارتون، به خرید کتاب این کارتون کوتاه علاقمند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کوتاه زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Notes For Living On Planet Earth با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی دلچسب و شیرین فین و خانواده‌اش در زمین، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن زمین خانه ما : یادداشت هایی برای زندگی در سیاره زمین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن جیرجیرک و مورچه و انیمیشن مهاجرت را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.