آفرینک
X

جیرجیرک و مورچه Cricket & Antoinette (2023)

جیرجیرک و مورچه Cricket & Antoinette

انیمیشن جیرجیرک و مورچه Cricket & Antoinette 2023 درباره یک جیرجیرک سرخوش و یک مورچه بسیار منظم است که در کنار هم، باید تعادل در زندگی را یاد بگیرند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کرواسی
  • 5.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی جیرجیرک و مورچه

همه ما احتمالا در کودکی داستان جیرجیرک‌های سرخوش و مورچه‌های زحمت‌کش را شنیده‌ایم. این بار و در این انیمیشن جدید، داستان به شکل جذاب‌تری آغاز می‌شود. در بهار سرسبز و زیبا، یک جیرجیرک به اسم کت، همراه با دوستان خود یک گروه موسیقی تشکیل داده‌اند. آن‌ها هر روز انواع آهنگ‌های جذاب را می‌نوازند و از تمام لحظات روزشان، فقط لذت می‌برند. در نزدیکی این دوستان، یک تپه خاص وجود دارد که محل زندگی هزاران مورچه است. مورچه‌ها قوانین خاصی دارند و یکی از مهم‌ترین آن‌ها، ممنوعیت موسیقی است! حالا و در این شرایط، شاهزاده این تپه و وارث فرمانروایی مورچه‌ها یعنی آنتوانت جوان، ناگهان از تپه دور شده و با کت، آشنا می‌شود. اتفاقات عجیب و مهیج، از همین لحظه شروع خواهند شد و اگر می‌خواهید بدانید که در ادامه قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد، بهتر است هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی جیرجیرک و مورچه 2023 با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان، شروع کنید.

خلاصه کارتون جدید جیرجیرک و مورچه

آنتوانت با شگفتی، دنیای عجیب و جذاب جیرجیرک‌ها را کشف می‌کند. او می‌بیند که در این دنیا، همه فقط به دنبال شادی و لذت‌بردن از لحظات‌شان هستند، هیچ‌کس برای روزهای سخت، برنامه‌ای ندارد و در واقع همه جیرجیرک‌ها هر روز، فقط استراحت می‌کنند. این موضوع برای او که تمام لحظات‌شان با کار منظم، تلاش و برنامه‌ریزی دقیق، پیش می‌رود، حسابی عجیب است! حالا و در این شرایط، آنتوانت سعی می‌کند که کت و بقیه جیرجیرک‌ها را به تغییر روش زندگی‌شان، تشویق کند تا بتوانند از زمستان سخت عبور کنند. در همین حین، خود او با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه خواهد شد که به کمک بقیه مورچه‌ها و حتی جیرجیرک‌ها، نیاز خواهد داشت و این‌جا است که کت، باید یک ماموریت مهم را انجام دهد!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن کامل Cricket and Antoinette با دوبله فارسی چه نکات مهمی یاد می‌گیرند؟

کارتون جذاب و سرگرم‌کننده جیرجیرک و مورچه ، با روندی جذاب و کودکانه، یکی از مهم‌ترین داستان‌های آموزنده را به یک انیمیشن عالی تبدیل کرده است. بچه‌ها با تماشای جزئیات زندگی کاراکترها حسابی سرگرم می‌شوند و بزرگترها هم از دیدن این قصه جالب در قالب کارتون، لذت خواهند برد. این کارتون مهیج، نکات مثبت و آموزنده مهمی دارد که پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره آن با فرزندان‌تان حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

اهمیت تعادل در زندگی

دنیای مورچه‌ها، یک دنیای دقیق و منظم است که سرگرمی و شادی، در آن هیچ جایی ندارد. از طرف دیگر، دنیای جیرجیرک‌ها فقط بر پایه موسیقی، شادی و لذت‌بردن از لحظات است و جیرجیرک‌ها هیچ برنامه‌ای برای روزهای سخت ندارند. تقابل این دو دنیا و تلاش کاراکتر اصلی برای ایجاد حس مسئولیت‌پذیری برای جیرجیرک‌ها، فرصت خوبی است که این دو روش زندگی را با بچه‌ها، بررسی کنید.
به آن‌ها بگویید که افراط در هر چیزی، می‌تواند بد و مضر باشد. نظم و برنامه‌ریزی عالی است، اما زندگی بیش از حد برنامه‌ریزی شده، همه احساسات شاد و حتی خلاقیت را در انسان‌ها از بین می‌برد. از طرف دیگر، شادی، موسیقی و استراحت، فوق‌العاده هستند، اما نباید به هدف اصلی زندگی افراد، تبدیل شوند. با بچه‌ها درباره اهمیت تعادل و نیاز انسان به هر دو بخش برنامه‌ریزی و استراحت، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هیچ‌کدام، نباید تمام لحظات زندگی آن‌ها را پر کند، بلکه باید با ترکیبی از این دو حالت، یک زندگی آرام، جذاب و معتدل، برای خود بسازند.

آشنایی با زندگی حشره‌ها

تماشا انیمیشن جیرجیرک و مورچه با دوبله فارسی ، فرصت خوبی است که با کودکان درباره زندگی واقعی حشره‌ها حرف بزنید. نحوه زندگی مورچه‌ها و موریانه‌ها را با هم بررسی کرده و به آن‌ها نکات علمی بیاموزید. می‌توانید در صورت علاقمند شدن کودکان، با هم کتاب‌های بیشتری درباره زندگی انواع موجودات کوچک بخوانید، فواید حشرات برای کره زمین را با هم بررسی کرده و اطلاعات بچه‌ها را در این حوزه، افزایش دهید.

کمک به همدیگر در شرایط سخت

به هماهنگی و همکاری مورچه‌ها و تلاش جمعی جیرجیرک‌ها برای کمک به آنتوانت، اشاره کنید و درباره اهمیت کارهای جمعی و گروهی، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که سخت‌ترین کارها، با کمک به همدیگر، آسان می‌شوند و این موضوع، هزاران سال است که در زندگی ساده‌ترین موجودات دنیا یعنی حشرات، وجود دارد. انواع ورزش‌های گروهی را هم مثال زده و با کمک این موارد، بچه‌ها را به انجام کارهای گروهی، تشویق نمایید.

والدین پیش از پخش کارتون سینمایی جیرجیرک و مورچه برای کودکان باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با وجود روند سریع داستان و خطراتی که کاراکترهای مختلف را تهدید می‌کند، تماشا کارتون Cricket & Antoinette برای کودکان 6 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر خواهد بود.

  • کاراکتر اصلی در بخشی از داستان، حبس می‌شود. اگر این موضوع برای کودکان شما تنش‌زا است، حتما در طی کارتون کنار آن‌ها بمانید و با هم کارتون را تماشا کنید.

  • اگر فرزندان شما از انواع حشره‌ها می‌ترسند، حتما پیش از پخش کارتون درباره کاراکترهای این انیمیشن با آن‌ها صحبت کنید و پس از ایجاد آمادگی کامل، کارتون را برای آن‌ها پخش نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی جیرجیرک و مورچه با دوبله فاسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید جیرجیرک و مورچه با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Cricket & Antoinette 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کت، آنتوانت و دوستان آن‌ها در یک ماجراجویی هیجان‌انگیز، حسابی لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جیرجیرک و مورچه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی و انیمیشن دامبو را نیز برای او در  آفرینک پخش یا دانلود کنید.