آفرینک
X

وال – ای WALL-E (2008)

وال – ای WALL-E

انیمیشن وال - ای WALL-E داستان دنیا در سالهای دور هست. دور در آینده. وقتی که خیلی چیزها عوض شده یا از بین رفته. شرایط زندگی در زمین از بین رفته و آدمها زمین ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی وال – ای

انیمیشن وال - ای WALL-E داستان دنیا در سالهای دور هست. دور در آینده. وقتی که خیلی چیزها عوض شده یا از بین رفته. شرایط زندگی در زمین از بین رفته و آدمها زمین رو ترک کردن. بجز آشغال و خرابی هایی که از خودشون جاگذاشتن، تعدادی روبات هم گذاشتن که آشغالهای سطح زمین رو جمع کنن. یکی از این روبات ها اسمش وال ای هست. یک روبات قدیمی که بدنه اش زنگ زده ولی کارش حرف نداره. ضایعات رو جارو میکنه توی شکمش و اونها رو فشرده میکنه و روی همدیگه می چیندشون. کوه های بزرگی از ضایعات که وال ئی اونها رو جمع کرده.

این کار روزانه روبات کارتون ما هست اما اون یک زندگی شبانه هم داره. شبها اون به مخفیگاهش میره و با چیزهای کوچک و بزرگی که از دوران اقامت انسانها روی زمین مونده سر خودش رو گرم میکنه. یک سری تصاویر ویدیویی از شادی و آواز خوندن،یک لامپ رشته ای سالم و از همه مهمتر، یک گیاه!یک جوانه از یک گیاه که توی خاک داخل یک چکمه سبز شده و داره رشد میکنه. انگار تنها چیز سبز و زنده اون اطراف هست، البته به علاوه یک سوسک!سوسک هم با وال ای دوست هست. زندگی عادی و آخرالزمانی هست تا وقتی که سر و کله یک روبات جدید پیدا میشه.

ایو EVE روبات پیشرفته و بسیار مدرنی هست که به زمین میاد و زندگی وال ای رو متفاوت و هیجان انگیز میکنه. اگه میخواید بدونید در ادامه چه اتفاقاتی برای این دو تا ربات و آدمها که جایی توی کهکشان، توی یک سفینه فضایی زندگی میکنن میفته وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن ماجراجویانه و خارق العاده بشینید. داستان زیبا و نفسگیر این کارتون به همراه کیفیت ساخت عالیش تونسته جایزه اسکار بهترین پویانمایی سال 2009 رو براش به دست بیاره. شما میتونید با دانلود رایگان اپلیکیشن آفرینک از اینجا و اینجا هزاران محتوای جذاب و دیدنی دیگه رو هم ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن وال - ای WALL-E این هست

در فضا، کسی صدایت را شفاف نخواهد شنید.