آفرینک
X

شش ابر قهرمان Big Hero 6 (2014)

شش ابر قهرمان Big Hero 6

انیمیشن شش ابر قهرمان Big Hero 6 یه انیمیشن فوق العاده دوست داشتنی، علمی تخیلی، ماجراجویانه و کمدی هست. انیمیشن شش ابر قهرمان درمورد یه پسربچه ناب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شش ابر قهرمان

انیمیشن شش ابر قهرمان Big Hero 6 یه انیمیشن فوق العاده دوست داشتنی، علمی تخیلی، ماجراجویانه و کمدی هست. انیمیشن شش ابر قهرمان درمورد یه پسربچه نابغه و زبل و باهوش به اسم هیرو هامادا ست که طراح روباته. اون یک پسر ۱۴ساله ژاپنی-امریکاییه که پدر و مادرش فوت کردن و با برادرش تاداشی زندگی میکنه. تاداشی هم طراح روباته و به همراه عمه شون که یک رستوران داره با هم زندگی میکن.

تاداشی یه روبات خیلی بامزه بادکنکی شکل و سفید اختراع کرده که امدادگره. تواناییهای این ربات خیلی زیادی هست و اسمش بای مکسه. تاداشی که از استعداد هیرو خبر داره اون رو به آکادمی روباتیک خودش میبره. هیرو برای این که ثابت کنه لیاقت ورود به آکادمی رو داره، باید چیزی اختراع کنه که روی رئیس آکادمی، پروفسور رابرت کالاهان، تأثیر بگذاره.

اون تو آکادمی با رفقای برادرش دوست میشه و یه گروه شش نفره رو تشکیل میدن. سر انجام هیرو در نمایشگاهی که تو آکادمی برگزار میشه، نظر همه رو جلب میکنه و مجوز ورود به آکادمی رو میگیره. درست بلافاصله بعد از این برنامه  کلی اتفاق برای هیرو و تاداشی پیش میاد و ماجراهایی رو تجربه میکنن که دیدنیه. بعد از مدتها هیرو متوجه دلیل اتفاقات میشهاون با کمک دوستاش یعنی فرد و تایمو ، واسابی و هانی لمون و ربات امداد گر و بامزه تاداشی تصمیم میگیره که انتقام اتفاقات گذشته رو از عوامل اون بگیره. اگه میخواید بدونید در این بین چه اتفاقاتی برای هیرو و دوستاش می افته این انیمیشن جذاب رو ببینید.

جوایز انیمیشن شش ابر قهرمان Big Hero 6

لازمه که بگم این انیمیشن برنده جایزه اسکار بهترین پویانمایی از جشنواره آکادمی آمریکا (Academy Awards) سال ۲۰۱۵ بوده. بد نیست بدونید که رضا یزدانی هم آهنگی با همین اسم برای این فیلم خونده. شرکت تولید کنندش شش ابر قهرمان والت دیزنی هست. Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures.