آفرینک
X

بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس Shaun the Sheep : The Flight Before Christmas (2021)

بره ناقلا Shaun the Sheep

انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس Shaun the Sheep : The Flight Before Christmas درباره ماجراهای جذاب مزرعه قبل از شروع سال نو و گم‌شدن تیمی کوچولو است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 7.3 امتیاز
  • 30 دقیقه
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس

با اینکه همه فکر می‌کنند زندگی در یک مزرعه دور از شهر، خیلی کسل‌کننده است، اما اوضاع در مزرعه بره ناقلا و دوستان او، به هیچ عنوان خسته‌کننده نیست و فقط هیجان دارد! بره‌ها هر بار با کمک هم و البته با حضور سگ مزرعه، یک ماجراجویی جدید دارند و این بار، آماده‌شدن برای سال نو و جشن کریسمس، با کمی هیجان بیشتر به یک دردسر حسابی تبدیل می‌شود. می‌پرسید چه دردسری؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون صامت بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس

بره ناقلا یکی از جذاب‌ترین، بامزه‌ترین و البته باهوش‌ترین بره‌هایی است که در دنیا وجود دارد و هر بار سعی می‌کند با انجام یک کار جدید، هیجان تازه‌ای وارد زندگی خود و دوستان‌اش کند. البته این کار گاهی اوقات عواقب کمی دردسرسازتری هم دارد. در این کارتون که یکی از انیمیشن های 2021 است، وقتی بره‌ها در حال بسته‌بندی هدیه‌های سال نو هستند، اشتباهی تیمی کوچولو، کوچک‌ترین بره مزرعه، داخل یک جعبه هدیه جا می‌ماند و همراه با بقیه هدیه‌ها، به شهر می‌رود! خوشبختانه تیمی به دست پسربچه‌ای بامزه و مهربان می‌رسد، اما او اصلا دلش نمی‌خواهد در شهر بماند و باید هر چه زودتر پیش مادرش برگردد. بره ناقلا هم همراه با بقیه دوستان خود، باید یک راه‌حل خوب برای برگرداندن تیمی کوچولو پیدا کنند. فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات مهم و جذاب انیمیشن سینمایی بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس 2021

انیمیشن صامت بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس با همان جزئیات فوق‌العاده‌ای ساخته شده که معمولا اپیزودهای کوتاه‌تر این انیمیشن سریالی ساخته می‌شوند. البته در این کارتون سینمایی، بچه‌ها و البته بزرگترها، جزئیات بسیار بیشتری از کاراکترهای مختلف می‌بینند، همراه با تیمی وارد یک خانه شهری شده و از حال و هوای سال نوی مزرعه هم خبردار می‌شوند.
صداگذاری‌های فوق‌العاده، دکور بی‌نظیر کریسمس، جزئیات خوشایند سال نو در بخش‌های مختلف مزرعه و البته داستان مهیج این انیمیشن سینمایی، باعث شده که علاوه بر بچه‌ها، بزرگسالان زیادی از تماشا این کارتون لذت ببرند. در صورتی که برای یک دورهمی خانوادگی و به‌یادماندنی، یک کارتون جذاب و مهیج می‌خواهید، بدون شک تماشا کارتون سینمایی بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس یک انتخاب عالی برای شما و بقیه اعضای خانواده‌تان خواهد بود.

پیام های مثبت کارتون بی کلام بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس 2021 برای بچه ها

تماشا انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس برای بچه‌های بالای 5 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن صامت شامل موارد زیر هستند:

  • انجام کارهای به‌صورت گروهی و افزایش احتمال موفقیت و رسیدن به اهداف با این روش؛

  • تاکید بر مشخصه‌های اخلاقی مثبت مثل شجاعت، کمک به اطرافیان، انجام کارها به‌صورت کامل و دقیق و عدم حواس‌پرتی؛

  • تفاوت‌های زندگی شهری و روستایی.

بچه‌ها در همان ابتدا می‌بینند که همه بره‌ها، تیمی و البته خود مزرعه‌دار، با حواس‌پرتی زیاد باعث می‌شوند که تیمی همراه با هدیه‌ها به شهر برود. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره اهمیت انجام کارها به‌صورت درست، با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که ممکن است بر اثر حواس‌پرتی‌های کوچک، اتفاقات بسیار ناخوشایندی رخ بدهند و به همین خاطر، هر کسی در هر جایگاهی، باید وظایف خود را به‌بهترین شکل انجام دهد.
موضوع مهم بعدی، حضور تیمی در شهر بدون مادرش است. از این بخش نیز استفاده کرده و درباره احتمال گم‌شدن بچه‌ها و یا دور شدن آن‌ها از خانواده، با کودکان گفت‌وگو کنید. در این بخش، حتما تمام اصول رفتار درست در زمان گم‌شدن را با بچه‌ها مرور کنید و به آن‌ها بگویید که در زمان دور شدن از والدین باید چه کارهایی انجام دهند.

تماشا و دانلود انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس با دوبله فارسی فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس 2021 از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده و می‌توانید پس از دانلود، این کارتون سینمایی را در کنار فرزندان و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید و از دیدن کارهای بامزه بره‌ها، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تیمی تایم که ماجراجویی‌های بره کوچک و بامزه به همراه دوستانش است را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.