آفرینک
X

خرس های مهربون : در شهر بازی Care Bears : Oopsy Does It! (2007)

خرس های مهربون Care Bears

در انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهربازی !Care Bears : Oopsy Does It اوپسی، چیر، فانشاین، شیر و گرامپی دارن دنیای ووهوو رو می‌سازند، یک پارک تفریحی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی خرس های مهربون : در شهر بازی

در انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهربازی !Care Bears : Oopsy Does It اوپسی، چیر، فانشاین، شیر و گرامپی دارن دنیای ووهوو رو می‌سازند، یک پارک تفریحی برای خرس‌های مهربون. هرکسی یه کاری رو باید برای ساخت پارک انجام بده و اوپسی رنگ‌آمیزی مسیرهای سواری فاندربالت رو به عهده داره. وقتی که یه قسمت از مسیر رو رنگ می‌کنه متوجه می‌شه که گیر افتاده. ناگهان، اون داخل رنگ می‌افته و بعد خودش کل مسیر رو تا پایین سر می‌خوره. چیر، شیر، فانشاین و گرامپی هم که شاهد این صحنه بودن تصمیم می‌گیرن که خودشون هم این کارو انجام بدن. بعد از اینکه همه یه دور سواری می‌کنند، اوپسی تلوتلو می‌خوره جوری که بقیه نگرانش می‌شوند و فکر می‌کنند که آیا حال اوپسی تا زمان افتتاحیه خوب می‌شه یا نه. اوپسی بخاطر این حالش احساس گناه می‌کنه. بخاطر همین هم فانشاین پیشنهاد می‌ده که سرتاسر پارک نشانه‌هایی رو قرار بدن که اوپسی دوباره دچار مشکل نشه. چیر هم نوعی سوت رو بهش یاد می‌ده تا تو مواقع ضروری بقیه رو خبر کنه.

تا الان فهمیدیم که اوپسی دچار مشکل شده و دوستاش می‌خوان کمکش کنن. آیا اوپسی حالش خوب می‌شه؟ چه اتفاقاتی قراره بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای خرس‌های مهربون : در شهربازی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهربازی، اوپسی، چیر، فانشاین، شیر، گرامپی، گریزل هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهربازی خوشتون اومده، انیمیشن خرس‌های مهربون : سفر به شهر شوخی‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خرس‌های مهربون : در شهربازی !Care Bears : Oopsy Does It

یک انیمیشن کامپیوتری است که در آگوست سال 2007 توسط کمپانی کیدتون فیلمز منتشر شده است. این اولین قسمت از مجموعه خرس‌های مهربون هستش که توسط استودیو نلوانای کانادایی ساخته نشده. این انیمیشن در اکتبر همان سال روی DVD منتشر شد.