آفرینک
X

سگ های نگهبان PAW Patrol : The Movie (2021)

سگ های نگهبان PAW Patrol

انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان PAW Patrol : The Movie ماجرای رایدر و سگ های نگهبان است که باید شهر را از هرج و مرج نجات دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی سگ های نگهبان

در انیمیشن سینمایی سگ های نگهبان ، رایدر و سگ‌های نگهبان قصد دارند تا با شهردار شرور ادونچر سیتی که می‌خواهد سگ‌ها را از بین ببرد، مبارزه کنند. در این انیمیشن یک عضو جدید نیز به گروه سگ‌ها اضافه شده تا به آن‌ها در نجات شهر کمک کنند. اما آیا موفق خواهندشد؟ برای پاسخ به این سوال باید فیلم سینمایی سگ های نگهبان را همراه با فرزند خود تماشا کنید. البته قبل از تماشای این انیمیشن، برای آشنایی با نکات مثبت و مهم، در ادامه با ما همراه باشید.

داستان فیلم سینمایی سگ های نگهبان

این انیمیشن جدید یک اکشن ماجراجویانه با شخصیت‌های بامزه و جذاب سریال PAW Patrol می‌باشد. شخصیت‌های اصلی فیلم سینمایی سگ های نگهبان ، شش سگ کوچک هستند که همراه با رایدر نوجوان، به مردم شهر کمک می‌کنند. دشمن شرور و اصلی آن‌ها، به‌عنوان شهردار انتخاب می‌شود. این فرد که از همه سگ‌ها متنفر است، تلاش می‌کند که گروه محبوب سگ‌های نگهبان را حذف کرده و اهداف شرورانه خود را عملی کند. البته که حذف سگ‌های نگهبان راحت نبوده و این گروه دوست‌داشتنی، با ابزارهای جدید و البته یک ساختمان مرکزی نو، خود را برای مقابله با شهردار، آماده می‌کنند.

موضوعات مهم فیلم سینمایی جدید سگ های نگهبان

انیمیشن سینمایی یک ساعته سگ های نگهبان یکی از انیمیشن های 2021 است که به بررسی موضوعات مهمی هم‌چون تلاش سگ‌ها برای نجات آدم‌ها، مقابله با افراد شرور و البته ارتباط بسیار قوی انسان‌ها و حیوانات می‌پردازد. در این انیمیشن، اتفاقات گوناگون و ناگواری برای شهروندان رخ داده و گروه سگ‌های نگهبان، به کمک آدم‌های شهر می‌آیند. به همین خاطر، ممکن است تماشای وقوع اتفاقات ترسناک و البته پر خطر، برای کودکان کم‌ سن و سال، حساسیت برانگیز باشد.
 خوشبختانه در این انیمیشن هیچ‌گونه اشاره‌ای به مضامین بزرگسالانه، کلمات بد و سایر موارد مشابه، نمی‌شود. به همین خاطر، می‌توانید با خیال راحت فیلم سینمایی سگ های نگهبان را برای کودکان خود پخش کرده و پس از آن، موضوعات مهم انیمیشن را با آن‌ها بررسی کنید.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن سگ های نگهبان دوبله فارسی

فیلم سینمایی طولانی سگ های نگهبان همراه با سکانس‌های طنز، بامزه و سرگرم‌کننده، نکات مهمی را نیز به کودکان آموزش می‌دهد. این انیمیشن جدید یک ساعته، همانند کارتون سگ های نگهبان ، که نسخه سریالی این مجموعه است، بر ارائه پیام‌های مثبت و مهم تمرکز دارد. پیام‌های اصلی انیمیشن سگ های نگهبان ، شامل اهمیت و ارزش کار گروهی، ارتباط دوستانه، شجاعت و تلاش برای حل مشکلات مختلف با کمک یکدیگر است.
هر چند باید بدانید که فیلم سینمایی جدید سگ های نگهبان بر خلاف نسخه سریالی خود، سریع‌تر و پرسروصداتر بوده و خطرات جدی‌تری در طی داستان آن رخ می‌دهد. به همین دلیل دانلود انیمیشن سگ های نگهبان و تماشای آن برای کودکان 5 تا 8 سال، مناسب‌تر خواهد بود.
پس از تماشا فیلم سینمایی سگ های نگهبان با دوبله فارسی می‌توانید با کودکان خود راجع به موارد زیر صحبت کنید:

  • در صورت همکاری با یکدیگر، می‌توان خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به اهداف مد نظر خود دست پیدا کرد؛

  • در هر لحظه و هر شرایطی، باید مراقب دوستان و اطرافیان خود باشید؛

  • در طول زندگی باید چالش‌های مختلف را حل کرده و با درس‌گرفتن از آن‌ها، تجربه‌های مهم و ارزشمندی برای باقی عمر خود کسب کنید.

انیمیشن سگ های نگهبان 2021 موضوعات مهم دیگری هم‌چون مواجه‌شدن با ترس‌ها و از خودگذشتگی را به‌بهترین شکل ممکن برای کودکان شرح می‌دهد. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم با دانلود فیلم سینمایی سگ های نگهبان دوبله فارسی ، اوقات خوش و آموزنده‌ای برای کودکان خود فراهم کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سگ های نگهبان 2021 با دوبله فارسی

برای کودکان 5 تا 8 سال، تماشا فیلم سینمایی سگ های نگهبان با دوبله فارسی کامل پیشنهاد می‌شود. به این شکل، بچه‌ها می‌توانند تمام مکالمه‌ها را به‌خوبی درک کرده و از تماشای انیمیشن لذت ببرند. شما می‌توانید با دانلود فیلم سینمایی جدید سگ های نگهبان آن را به‌صورت آفلاین با کودکان خود تماشا کرده و یا آن را به‌صورت آنلاین برای فرزندان خود پخش کنید. انیمیشن سگ های نگهبان با کاراکترهای بامزه و اتفاقات جذاب، یک انتخاب فوق‌العاده برای یک دورهمی خانوادگی خواهد بود که آفرینک به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما می‌گذارد.