آفرینک
X

شرلوک نومز Sherlock Gnomes (2018)

شرلوک نومز Sherlock Gnomes

درست وقتی رهبری باغ جدید به نومئو و ژولیت سپرده می‌شود حادثه‌ای اتفاق می‌افتد که کارآگاه بزرگ و مشهور لندن، شرلوک نومز را با دستیارش دکتر واتسون وارد داستان می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شرلوک نومز

انیمیشن شرلوک نومز Sherlock Gnomes با اسباب‌کشی عروسک‌ها به شهر لندن شروع می‌شود. آن‌ها قرار است در باغ تازه زندگی‌شان را ادامه بدهند. هر چند که این باغ آن‌طور که انتظار داشتند، قشنگ و باصفا نیست. ولی نومئو و ژولیت تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا باغ را زیباتر کنند. بالاخره هر چه نباشد آن‌ها به عنوان رهبر تازه انتخاب شده‌اند. نومئو که به خاطر مسئولیت تازه‌اش احساس قدرت می‌کند برای آوردن یک شاخه گل ارکیده به گلفروشی می‌رود. ولی دوباره توی دردسر می‌افتد و ژولیت مجبور می‌شود او را نجات بدهد. آن‌ها مشغول بحث و دعوا هستند که متوجه می‌شوند باغ خالی شده و همه اعضای خانواده‌شان ناگهان غیبشان زده. هنوز نومئو و ژولیت مبهوت این حادثه هستند که سر و کله‌ی شرلوک نومز پیدا می‌شود. او و دستیارش دکتر واتسون قسم خورده‌اند که از نومز‌ها محافظت کنند. برای همین ممکن نیست که اتفاقی برای آن‌ها بیفتد و شرلوک نومز از آن بی‌خبر بماند. او مثل یک کارآگاه چیره‌دست و حرفه‌ای همه شواهد و مدارکی که از مجرم به جا مانده را بررسی می‌کند و مطمئن می‌شود که باز هم همه‌چیز زیر سر مجرم قدیمی و کهنه‌کار، موریاتی است!

شرلوک نومز این کارگاه مشهور و دستیارش دکتر واتسون باید سرنخ‌ها را کنار هم بگذارند ولی یادتان نرود که آن‌ها در واقع دو تا عروسک کوچک هستند و مجبورند با پنهان‌کاری و تغییر چهره و لباس از این سر شهر به آن سر شهر بروند و ردپای مجرم را دنبال کنند. بالاخره هر کارآگاهی، توانمندی‌هایی دارد. مثل کارآگاه گجت که حتماً انیمیشن آن را در آفرینک دیده‌اید.

شرلوک نومز به همراه دکتر واتسون و دو عضو تازه تیم، نومئو و ژولیت تصمیم می‌گیرند که این معمای بزرگ را حل کنند. البته دعوای نومئو و ژولیت هم هنوز تمام نشده و آن‌ها در حین پیدا کردن سرنخ‌های جدید از مجرم، گاهی با هم جروبحث می‌کنند. ولی این دعواها خیلی هم طول نمی‌کشد چون نومئو در یک اتفاق پیش‌بینی نشده ربوده می‌شود. معلوم نیست که بعد از این ژولیت با همراهی شرلوک نومز چطور می‌تواند خانواده‌اش را نجات بدهد؟ نکند قبل از اینکه آن‌ها را پیدا کند، موریاتی بلایی سرشان بیاورد؟‌ شاید هم پای یک شخص دیگر در میان باشد؟!

انیمیشن شرلوک نومز Sherlock Gnomes  که با اسم شرلوک گنومز هم شناخته می‌شود محصول شرکت پارامونت است و تعدادی از بازیگران مشهور از جمله جانی دپ، جیمز مک‌آووی و چیوتل اجیوفور صداپیشه‌ی شخصیت‌های آن بوده‌اند.

شعار تبلیغاتی انیمیشن Sherlock Gnomes

اونا مأموریت دارن تا همه‌ی نوم‌ها رو به خونه برگردونن.