آفرینک
X

خرس های بونی : بازگشت به زمین Boonie Bears : Back to Earth (2022)

خرس های بونی Boonie Bears

انيميشن خرس های بونی : بازگشت به زمین Boonie Bears : Back to Earth 2022 ماجرای فرود یک شی ناشناخته از فضا به روی زمین است که باعث می‌شود برامبل توانایی‌های جدید و یک دستیار فرازمینی بدست آورد! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • چین
 • 6.3 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 9+ سال
 • FHD

معرفی خرس های بونی : بازگشت به زمین

همه موجودات دوست دارند که بهتر و قوی‌تر باشند و بتوانند کارهای مهمی انجام دهند. «برامبل»، خرس بزرگ و مهربان داستان ما هم درست همین چیزها را می‌خواهد. البته که اوضاع برای برامبل کمی سخت است، چون هیچ‌کس او را جدی نمی‌گیرد و همه فکر می‌کنند که اصلا نمی‌تواند هیچ کاری را درست انجام دهد! حالا و با این وضعیت، برامبل تصمیم می‌گیرد وارد یک پارک جذاب علمی شده، با دوست خود مراحل مختلف بازی در این پارک را پشت سر بگذارد و در آخر، برنده یک عالم پول شود تا بتواند با کمک آن پول‌ها، شرایط خود را عوض کند! احتمالا هم می‌دانید که اوضاع به همین راحتی‌ها هم تغییر نمی‌کند. با تماشا کارتون سینمایی خرس های بونی : بازگشت به زمین 2022 با دوبله فارسی همراه فرزندتان، می‌توانید ادامه ماجراهای این خرس بامزه را ببینید!

داستان انیمیشن سینمایی خرس های بونی : بازگشت به زمین 2022 چیست؟

برامبل همراه با دوست خود، به پارک می‌روند که مسابقه را شروع کنند، اما در همان لحظه‌های اول، دوست برامبل او را تنها گذاشته و با یک گروه قوی‌تر، بازی را شروع می‌کند. با این شرایط، برامبل حسابی ناامید می‌شود، اما در این میان یک اتفاق عجیب و غریب می‌افتد! یک شی فضایی روی زمین می‌افتد، با برامبل پیوند می‌خورد و ناگهان، برامبل انواع قدرت‌های ابرقهرمانی به‌دست می‌آورد! حالا برامبل باید بتواند نحوه استفاده از این قدرت‌ها را یاد بگیرد، همراه با یک موجود فضایی جدید، وارد چالش‌های مختلف شده و از همه مهم‌تر اینکه با یک موجود شرور بجنگد و از نابود شدن زمین، جلوگیری کند! اما آیا برامبل می‌تواند همه این کارها را انجام دهد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست به همراه فرزندتان به تماشا انیمیشن خرس های بونی : بازگشت به زمین بنشینید!

جزئیات جالب انیمیشن Boonie Bears : Back to Earth با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی خرس های بونی : بازگشت به زمین یکی از انیمیشن های 2022 است با بررسی موضوع هوش مصنوعی در یک فضای کاملا جذاب و کودکانه، ترکیب فوق‌العاده‌ای از چالش، هیجان، طنز و ماجراجویی را به مخاطبان نشان می‌دهد. بچه‌ها می‌توانند با کمک کاراکترهای اصلی، روند داستان را طی کرده و کم‌کم با مزایا و معایب تکنولوژی و اعتماد کردن بیش از حد به آن، مطلع شوند.
این کارتون با زبانی ساده و قابل فهم، نکات مهمی را به کودکان آموزش می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن Boonie Bears : Back to Earth با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات این انیمیشن را به‌خوبی درک کنند. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید درباره اتفاقات این انیمیشن و مهم‌ترین نکات مثبت یا حتی منفی آن، با بچه‌ها حرف بزنید.

تماشا کارتون سینمایی خرس های بونی : بازگشت به زمین چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای کودکان 9 ساله و بزرگتر کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده و مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

 • نحوه استفاده از توانایی‌های ذهنی برای رسیدن به اهداف؛

 • کمک به همدیگر و انجام کارها به‌صورت گروهی؛

 • برقراری روابط دوستانه با اطرافیان و بررسی فرآیند دوستی میان کاراکترهای مختلف؛

 • معایب تکنولوژی و استفاده بیش از حد از آن.

کاراکتر اصلی در این انیمیشن، یک خرس بی‌دست و پا و بی‌اعتماد به‌نفس است. در طی داستان، این کاراکتر با موجودات مختلفی دوست شده و قدرت‌های مختلفی به‌دست می‌آورد. از این بخش از کارتون خرس های بونی : بازگشت به زمین ، کمک گرفته و درباره احساس خودکم‌بینی، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها، با شخصیت و رفتارهای منحصر به‌فرد خود، کاملا خوب و کافی هستند. به بچه‌ها یادآوری کنید که مقایسه‌های اشتباه و عدم توجه به توانایی‌های هر فرد، ممکن است قضاوت‌های کاملا نادرستی ایجاد کند. این پیش‌داوری‌های نامناسب، می‌تواند حس آن‌ها را به شکل اشتباهی نسبت به خود، والدین، دوستان، خواهر و برادر و اطرافیان‌شان، تغییر دهد.
در ادامه، برامبل و بقیه دوستان او متوجه می‌شوند که هوش مصنوعی، در حال ایجاد یک فاجعه بزرگ است و به همین خاطر باید بتوانند با کمک هم، دنیا را نجات دهند. از این بخش هم ایده گرفته و به بچه‌ها یادآوری کنید که تکنولوژی و استفاده از آن، در عین مفید بودن می‌تواند خطرناک هم باشد. با کمک همین موضوع، قوانین استفاده از تکنولوژی در خانه، نحوه استفاده از اینترنت و قوانین مراقبت از خود در فضای مجازی را هم با کودکان مرور کنید.
علاوه بر این موارد، می‌توانید پس از اتمام کارتون سینمایی خرس های بونی : بازگشت به زمین 2022 درباره معایب فریب‌دادن دیگران، کنترل زندگی اطرافیان برای رسیدن به خواسته‌های خودخواهانه، از دست دادن یکی از اطرافیان و نحوه مواجه‌شدن با غم این حادثه، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن خرس های بونی : بازگشت به زمین با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمای خرس های بونی : بازگشت به زمین 2022 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشنBoonie Bears : Back to Earth  با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پیشنهاد می‌کنیم این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های خرس بامزه داستان و قدرت‌های جدیدش حسابی لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خرس های بونی : بازگشت به زمین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن وامبت قهرمان و انیمیشن استارداگ و توربوکت را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.