لگو اسکوبی دو : انفجار ساحل دریا Lego Scooby-Doo! : Blowout Beach Bash (2017)

لگو اسکوبی دو Lego Scooby-Doo!

انیمیشن زیبای لگو اسکوبی دو: انفجار ساحل دریا Lego Scooby-Doo: Blowout Beach Bash، یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین انیمیشن‌ها است که این داستان اس ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی لگو اسکوبی دو : انفجار ساحل دریا

انیمیشن زیبای لگو اسکوبی دو: انفجار ساحل دریا Lego Scooby-Doo: Blowout Beach Bash، یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین انیمیشن‌ها است که این داستان اسرار آمیز کارمندای یه کارخونه رو به تصویر می‌کشه. اسکوبی دوو و دوستانش که کارمندای این کارخونه هستن قصد دارن به ساحل بلوآوت Blowout سفر کنن تا در اون‌جا بتونن توی یه مهمونی که از قبل اون‌ها رو دعوت کردن، شرکت کنن. اما اون‌ها از اتفاقات بدی که قرراره براشون بیافته اصلا خبر ندارن.

 بالاخره اسکوبی و دوستاش به مهمونی می‌رسن اما داستان تازه از این‌جا شروع می‌شه چون دزدای دریایی شبحی قصد دارن تا به همه کسانی که توی این مهمونی شرکت کردن حمله کنن و به اون‌ها آسیب برسونن. وقتی که اونا به ساخل می‌رسن، اوضاع اصلا خوب نبود و همه ساحل رو ترک کرده بودن.

اونا با دیدن این اوضاع کاملا گیج و سردرگم شده بودن آخه قرار بود تا کنار بقیه دوستاشون حسابی خوش بگذرونن و تفریح کنن. اما اسکوبی و دوستای همراهش بالاخره تصمیمشون رو می‌گیرن و با کمک مهارت‌هایی که قبلا اونا رو یاد گرفته بودن به هم دیگه قول می‌دن تا ارواح خبیث رو پیدا کنن و اونا رو شکست بدن و دوباره وضعیت رو به حالت عادی برگردونن. اسکوبی و دوستاش توی موقعیت‌های مشابه گیر کرده بودن و واسه همین هم می‌دونستن که حتما با شخصیت‌های خطرناکی رو به رو می‌شن برای همین خودشونو آماده کرده بودن تا یه جواب دندون شکن به ارواح خبیث بدن. 

حالا به نظر شما اسکوبی و دوستای اون می‌تونن اوضاع رو رو به راه کنن و یه درس درست و حسابی به دزدای دریایی بدن یا نه؟ بله درست حدس زدین اسکوبی به همراه دوستای خودش تنها کسانی هستن که می‌تونن اوضاع رو کنترل کنن و به حالت عادی برگردونن. می‌دونی چرا؟ آخه اونا دوست ندارن برنامه آدمایی که تو این مهمونی شرکت کردن به هم بخوره و روزشون الکی خراب بشه واسه همین هم تمام سعی خودشونو می‌کنن تا بتونن دزدای دریایی رو شکست بدن. گروه اسکوبی آماده است تا هر موقع مشکلی پیش میاد توی کم‌ترین زمان اونو حل کنه، آخه اسکوبی کمک کردن به دیگرانو خیلی دوست دارهدر صورتی که از انیمیشن لگو اسکوبی دو:انفجار ساحل دریا خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن لگو اسکوبی دو:انفجار ساحل دریا Lego Scooby-Doo: Blowout Beach Bash  

شرکت آمریکایی وارنر براس انیمیشن تهیه و تولید این انیمیشن جذاب رو که ژانری کمدی و خانوادگی داره، در سال 2017 انجام داده و مدت زمان این انیمیشن در حدود 77 دقیقه است.