آفرینک
X

لوییس و دوستان فضایی Luis & the Aliens (2018)

لوییس و دوستان فضایی Luis & the Aliens

لوییس با پدرش زندگی می‌کند. پدرش دانشمندی است که سال‌ها درباره موجودات فضایی تحقیق کرده و برای آمدنشان انتظار کشیده اما به‌جای او، این لوییس است که با فضایی‌ها روبه‌رو می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی لوییس و دوستان فضایی

با دیدن انیمیشن لوییس و دوستان فضایی Luis & the Aliens ممکن است از خودتان بپرسید که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا نه؟‌ پدر لوییس سال‌های زیادی از عمرش را گذاشته تا به این سؤال جواب بدهد. او شب‌ها کار می‌کند و روزها می‌خوابد. برای همین وقت ندارد تا به تربیت پسرش، لوییس برسد. همین موضوع باعث می‌شود که مدیر مدرسه به فکر بیفتد تا سرپرستی لوییس را از پدرش بگیرد. اما لوییس که پدرش را خیلی دوست دارد، می‌خواهد به هر راهی که شده پیش پدرش بماند. اما پدر او جز خوابیدن و چرت زدن کاری نمی‌کند. بعضی وقت‌ها پدر دانشمند است و پسر ناراحت، بعضی وقت‌ها هم پسر دانشمند است و پدر ناراحت. درست مثل انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی ۱ که درباره‌ی یک پسر نابغه است و در رابطه‌ با پدرش دچار مشکل است. 
یک روز لوییس از دست پدرش عصبانی می‌شود و فکر می‌کند که پدرش واقعاً او را دوست ندارد. در همین موقع صدایی می‌شنود از دستگاهی که پدرش برای ورود موجودات فضایی به زمین درست کرده است. لوییس متوجه می‌شود که بوق‌های دستگاه ورود موجودات فضایی را اعلام می‌کند. وقتی لوییس به نقطه فرود فضایی‌ها می‌رسد، می‌تواند موجودات فضایی را ببیند. اولش کمی می‌ترسد و خیال می‌کند موجودات فضایی می‌توانند او را در یک چشم به هم زدن نابود کنند ولی بعد متوجه می‌شود که آن‌ها بی‌آزار هستند و قصدشان از آمدن به زمین یک خرید ساده است. موجودات فضایی با آن شکل‌های عجیب و رنگ‌های بامزه‌شان برای خریدن یک دستگاه ماساژور به کره زمین آمده‌اند چون در ایستگاه فضایی خودشان چنین چیزهایی پیدا نمی‌شود. اما فکر می‌کنید همین هدف ساده چقدر دردسر درست می‌کند؟ لوییس که دیگر از پدرش ناامید شده، از دوستان فضایی تازه‌اش می‌خواهد که نقش پدر و مادرش را بازی کنند. وقتی مدیر مدرسه به همراه نماینده‌ای که برای تعیین سرپرستی لوییس به خانه‌ی آن‌ها می‌آید، موجودات فضایی با بلعیدن یک تار مو از آدم‌ها تبدیل به پدر و مادر قلابی لوییس می‌شوند. شاید بد نباشد که بدانید موجودات فضایی بازیگران خیلی بدی هستند و گذاشتن آن‌ها در نقش پدر و مادر کار عاقلانه‌ای نیست. اگر یک روز با موجودات فضایی برخورد داشتید بهتر است هرگز چنین تقاضایی از آن‌ها نداشته باشید. اما دوستان فضایی لوییس خیلی مهربان هستند و با این‌که قصدشان یک خرید ساده بود ولی وقتی مشکلات لوییس را می‌بینند تصمیم می‌گیرند به او کمک کنند. ولی ماجراهای دیگری اتفاق می‌افتد که حتی حضور آدم‌ فضایی‌ها هم نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد. فکر می‌کنید چه اتفاقاتی برای لوییس می‌افتد؟ 
این انیمیشن با نام لوییس و بیگانگان هم شناخته می‌شود. جویی گویلا و فرانسیسکا فرید از صداپیشگان این انیمیشن هستند.