آفرینک
X

عصر یخبندان 1 Ice Age 1 (2002)

عصر یخبندان 1 Ice Age 1

انیمیشن عصر یخبندان  Ice Age 1 داستان حیواناتی هستش که دارن به سمت جنوب مهاجرت می‌کنند تا از سرما دور بشند. یه سنجاب به اسم اسکرت دنبال جایی می&zw; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی عصر یخبندان 1

انیمیشن عصر یخبندان  Ice Age 1 داستان حیواناتی هستش که دارن به سمت جنوب مهاجرت می‌کنند تا از سرما دور بشند. یه سنجاب به اسم اسکرت دنبال جایی می‌گرده که بلوطش رو قایم کنه و وقتی سعی می‌کنه تا اونو داخل زمین بکوبه باعث ایجاد یه ترک بزرگی به اندازه کیلومترها روی یخ می‌شه و بهمن بزرگی رو بوجود می‌آورد. او سعی می‌کنه فرار کنه و بعد خودشو بین حیواناتی می‌بینه که دارن از عصر یخ فرار می‌کنند. سید یه گورکن دست‌وپا چلفتی هستش که از خانواده‌اش عقب می‌مونه و تصمیم می‌گیره به تنهایی راهشو ادامه بده ولی چون غذای دو تا دایناسور رو از بین می‌بره، مورد حملشون قرار می‌گیره.

یه ماموت به اسم منفرد اونو از دست دو تا دایناسور نجات می‌ده. سید که نمی‌خواد تنها و بدون پشتیبان باشه همراه با منفرد راهشو ادامه می‌ده. در این بین سوتو، رهبر تعدادی از ببرهای دندون‌شمشیری، می‌خواد انتقامشو با خوردن بچه رئیس قبیله، روشان، از انسان‌ها بگیره، چون نیمی از دسته‌اشو رو کشتن. سوتو به کمپ انسان‌ها حمله می‌کنه و مادر روشان از قبیله‌اش دور می‌افته و وقتی توسط دیگو تو یه گوشه گیر می‌افته، از آبشار می‌پره پایین. دیگو چون شکست خورده مجبوره بره و بچه رو برگردونه. از اون سمت منفرد و سید کنار دریاچه مادر و بچه رو پیدا می‌کنند و مادر فقط قدرت اینو داره که بتونه بچه رو بده دست سید، قبل از اینکه تو آب ناپدید بشه. سید و منفرد می‌رن به محل اقامت انسان‌ها تا بچه رو پس بدن ولی وقتی که می‌رسن می‌بینند که آدم‌ها نیستن و به جای دیگه‌ای رفتن.

تا الان فهمیدیم که دسته ببرها دنبال بچه هستن و بچه الان پیش سید هستش. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ آیا دیگو بچه رو می‌بره پیش سوتو؟ خودتون انیمیشن زیبای عصر یخبندان 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن عصر یخبندان 1، منفرد منی، دیگو، سید، اسکرت، زک، اسکار، لنی و کارل هستند. در صورتی که از انیمیشن عصر یخبندان 1 خوشتون اومده، انیمیشن عصر یخبندان 2: ذوب شدن یخ‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن عصر یخبندان  Ice Age 1

آن‌ها آمدند، یخ‌ها را آب کردند، همه رو شکست دادند.