آفرینک
X

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 1 How to Train Your Dragon (2010)

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 1 How to Train Your Dragon

مجموعه انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم How to Train Your Dragon داستان دوستی اژدها و انسان هاست. شاید شما تا الان فکر میکردید که بین ما و اژدها نمیتو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 1

مجموعه انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم How to Train Your Dragon داستان دوستی اژدها و انسان هاست. شاید شما تا الان فکر میکردید که بین ما و اژدها نمیتونه دوستی و رفاقتی وجود داشته باشه ولی اینجا داستان فرق میکنه. تازه این دوستی توی جزیره ای شکل میگیره که کار آدمهای اونجا کلن مبارزه کردن با اژدهاست. پس باید بدونیم که بعضی وقتها با دشمنی که به خونمون تشنه است و برای همدیگه آتش و آهن و شمشیر رو میکنیم هم میشه دوست شد.

قهرمان انیمیشن یک پسربچه ده سال به اسم هیکاپ Hiccup هست. اون که به همراه پدر و قبیله اش در جزیره برک Berk زندگی میکنن یک دشمن دائمی و خطرناک دارن، اژدهایان! اژدهایان اسم موجود خاصی نیست بلکه یک مجموعه از اژدها که بصورت همیشگی و بدون وقفه به اهالی جزیره حمله میکنن. اهالی جزیره هم بخاطر مبارزه دائمی با اونها خیلی قوی و جنگجو و ریشو شدن، آخه خیلی وقتی برای تراشیدن ریش هاشون پیدا نمیکنن و احتمالن با ریش خطرناک تر به نظر میرسن.

مشکل اما با هیکاپ شروع میشه، اون که برخلاف پدر و بقیه اهالی جزیره خیلی لاغر و نحیف و استخونی هست قدرتی برای مبارزه با اژدها نداره. خوب اینجوری که تبدیل به یک آدم بی مصرف میشه! ولی نگران نباشید، همه چیز هم که زور بازو و قدرت نیست، خیلی وقتها میشه با عقل و فکر کارهایی کرد که هزار تا آدم قولتشن هم نتونن انجامش بدن، هیکاپ از این مدل آدمهاست.

اون با دوستی با یکی از بچه اژدهاها تبدیل به پل ارتباطی و رفاقت بین این دشمنان میشه. حالا حدس بزنید بچه اژدها اسمش چی هست؟ بی دندون Toothless . خوب پس برای اینکه با داستانهای هیجان انگیز این مجموعه آشنا بشید وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای مجموعه انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم بشینید.

جزئیات ساخت انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم How to Train Your Dragon

این مجموعه مثل مجموعه انیمیشن شرک محصول کمپانی دریم ورکز DreamWorks Animation هست. پس مطمئن باشید که با یک مجموعه عالی و فوق العاده روبه رو هستید.