آفرینک
X

کله کدو Megamind (2010)

کله کدو Megamind

کارتون کله کدو Megamind داستان قهرمان های خیالی توی شهری خیالی هست. مگامایند و مترومن دو تا قهرمان هستن که از یک سیاره دیگه به زمین اومدن. البته اولش قرار ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی کله کدو

کارتون کله کدو Megamind داستان قهرمان های خیالی توی شهری خیالی هست. مگامایند و مترومن دو تا قهرمان هستن که از یک سیاره دیگه به زمین اومدن. البته اولش قرار بوده هر دوتاشون قهرمان و آدمهای خوبی بشن ولی یک اتفاق کوچولو افتاد. سفینه ای که مگامایند رو داشت به زمین می آورد جای بدی فرود اومد. توی زندان!زندانی ها هم گویا معلم های خوبی هستن. اونها کله کدو رو به بهترین شکل بزرگ کردن. اون که یک مغز عالی و نابغه داشت درسهای معلم هاش رو خیلی زود یاد گرفت. سالها بعد که از زندان بیرون اومد تبدیل شده بود به بزرگترین مغز متفکر خرابکار دنیا. کلی اختراع کرد. کلی ماشین و دستگاه ساخت که ازشون میشه برای کارهای شیطانی و شرورانه استفاده کرد.

ساکنین متروپل شانس آوردن که مترومن رو داشتن. اون همیشه در حال جلوگیری از خرابکاری های مگامایند هست و در واقع اون قهرمان شهره. همه اینها بخاطر اینه که مترومن توی یک خانواده خوب و با ادب بزرگ شده، نه توی زندان!ولی مشکل از اینجا شروع میشه که مترومن از قهرمان بودن حوصله اش سر میره. الان بیشتر علاقه داره بمونه توی خونه و کار هنری بکنه. ساز بزنه و موسیقیدان بشه. اینجوری که نمیشه، پس کی قراره شهر رو نجات بده؟نگران نباشید، اتفاقات جالبی برای مگامایند می افته. اون یک خانم خبرنگار خیلی خوب و فهمیده رو ملاقات میکنه. حضور و علاقه رکسانه تغییراتی رو در مگامایند به وجود میاره. به نظر میرسه همه چیز داره خوب پیش میره که یک آدم بد دیگه پیدا میشه. ای بابا، مگه یک شهر چند تا آدم بد میتونه داشته باشه؟خوب، اگه میخواید بدونید مگامایند و دوستاش چطوری با تایتن، آدم بد جدید و مشکلاتش میخوان کنار بیان وقت رو از دست ندید و به تماشای این انیمیشن کمدی و اکشن بشینید.

شعار تبلیغاتی کارتون کله کدو Megamind این هست

قهرمان ها به دنیا نمی آیند. آنها ساخته میشوند.