آفرینک
X

نجات بیکینی باتم : سندی چیکس Saving Bikini Bottom : The Sandy Cheeks Movie (2024)

نجات بیکینی باتم Saving Bikini Bottom

انیمیشن نجات بیکینی باتم : سندی چیکس Saving Bikini Bottom : The Sandy Cheeks Movie 2024 درباره احتمال نابودشدن بیکینی باتم است که باب اسفنجی و سندی باید از این اتفاق جلوگیری کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 9.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی نجات بیکینی باتم : سندی چیکس

یک روز تازه در بیکینی باتم آغاز شده و انگار همه چیز عادی است تا اینکه ناگهان یک اتفاق عجیب و کمی ترسناک رخ می‌دهد. تمام بیکینی باتم ، با یک وسیله بسیار بزرگ، عجیب و جدید، از جا کنده می‌شود! باب اسفنجی و سندی که از دور شاهد این موضوع هستند، حسابی می‌ترسند و اصلا نمی‌دانند که باید چه کاری انجام دهند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که داستان از چه قرار است، چه اتفاقی برای بیکینی باتم رخ داده و اصلا چطور می‌توان این وضعیت را درست کرد، هرچه سریع‌تر تماشا کارتون جدید نجات بیکینی باتم : سندی چیکس 2024 با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه انیمیشن 2024 Saving Bikini Bottom چیست؟

یک کمپانی عظیم، برای اهداف خودخواهانه‌اش قصد دارد که بیکینی باتم را جابه‌جا کند. به همین دلیل هم با یک وسیله عظیم، تمام بیکینی باتم را از جا کنده و به یک مکان دیگر می‌برد. همه ساکنان بیکینی باتم در این شرایط، با خانه و محل زندگی‌شان، جابه‌جا می‌شوند و تنها باب اسفنجی و سندی، از دور این ماجرا را می‌بینند. باب اسفنجی درست مثل همیشه، تصمیم دارد که دوستان خود را نجات دهد و برای این کار، همراه با سندی یک ماموریت مهیج را شروع می‌کنند. آن‌ها باید به محل زندگی قبلی سندی در تگزاس بروند و از اعضای خانواده سندی، کمک بگیرند! فکر می‌کنید که موفق خواهند شد؟

بچه‌ها با تماشا کارتون سینمایی نجات بیکینی باتم : سندی چیکس چه نکات آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

برنامه کودک جدید نجات بیکینی باتم : سندی چیکس ، یک اسپین آف تازه از این مجموعه کارتونی فوق‌العاده است که این بار مخاطبان را با سندی و خانواده‌اش آشنا می‌کند. باب اسفنجی شلوار مکعبی یک اسفنج بامزه، مهربان و دوست‌داشتنی است که در جزیره بیکینی باتم همراه با دوستان خود زندگی می‌کند. در کارتون باب اسفنجی ، مخاطبان با باب اسفنجی و دوستان او، کاملا آشنا می‌شوند و اتفاقات روزمره زندگی این دوستان را می‌بینند. حالا انیمیشن جدیدی برای این مجموعه کارتونی پخش شده است. پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا با کودکان تریلر انیمیشن نجات بیکینی باتم را تماشا کنید و در صورت تمایل کودکان، این کارتون را برای یک دورهمی خانوادگی، پخش کنید.
در این کارتون باز هم همه المان‌های جذاب دیگر قسمت‌های کارتون باب اسفنجی وجود دارند. باب اسفنجی خوش قلب و کنجکاو، سندی باهوش و پاتریک دوست‌داشتنی، همه از کاراکترهای اصلی این کارتون هستند. البته ناگفته نماند که این کارتون هم مثل دیگر انیمیشن‌های این مجموعه، نکات مهم و آموزنده‌ای برای کودکان دارد. پس از تماشا انیمیشن Saving Bikini Bottom می‌توانید راجع به موارد زیر با بچه‌ها گفت‌وگو کنید:

اهمیت مراقبت از محیط زیست

کاراکتر منفی انیمیشن نجات بیکینی باتم ، یک کمپانی قدرتمند است که تصمیم دارد به دلایل نامشخصی، محل زندگی باب اسفنجی و دوستان او را تخریب کند. از این موضوع کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید در اغلب موارد رفتارهای ظاهرا امن و خوب انسان‌ها، به نابودی محیط زیست منجر می‌شود.
با توجه به سن فرزندان‌تان، نکات مهم مراقبت از محیط زیست را به بچه‌ها آموزش دهید. به کودکان بگویید که انسان‌ها می‌توانند با رفتارهای ظاهرا ساده مثل عدم ریختن آشغال‌ها در طبیعت یا تفکیک زباله‌های خشک و تر، طبیعت را از نابودی نجات دهند. در این موقعیت حتما به کودکان بگویید که تخریب محیط زیست ابتدا باعث نابودی زیستگاه جانوران مختلف شده و در نهایت به نابودی زندگی انسان‌ها ختم می‌شود.

بررسی محل زندگی موجودات مختلف

کاراکتر سندی همیشه سوالات بسیار زیادی برای کودکان ایجاد می‌کرد. این انیمیشن پاسخ کاملی به سوالات کودکان خواهد داد. با توجه به محیط زندگی اصلی سندی، با کودکان درباره محل زندگی حیوانات مختلف مثل دوزیست‌ها یا آبزیان، حرف بزنید. به کودکان بگویید که هر موجود تنها در طبیعت مناسب با شرایط جسمی خود، زنده می‌ماند.
این مکالمه برای کودکانی که اصرار به نگهداری از حیوانات مختلف دارند، بسیار خوب است. حتما به بچه‌ها بگویید که نگهداری از چه حیواناتی در خانه غیر ممکن است و دلیل این موضوع را هم به کودکان آموزش دهید.

کمک به همدیگر برای رسیدن به اهداف

همکاری کاراکترهای اصلی برای نجات‌دادن محل زندگی‌شان و کمک به دوستان خود، یکی از بهترین نکات مثبت و آموزنده این کارتون است. به کودکان بگویید که هیچ‌کس نمی‌تواند به تنهایی با همه مشکلات مواجه شود. آدم‌ها در هر شرایطی، با هر میزان توانایی و در هر سن‌وسالی، به کمک دوستان و اعضای خانواده خود نیاز پیدا می‌کنند.
به کودکان بگویید که شرایط باب اسفنجی و سندی پس از حضور اعضای خانواده سندی، بسیار بهتر شد. بنابراین آن‌ها هم در مشکلات روزمره زندگی خود، باید از اعضای خانواده کمک بگیرند و البته در شرایط مشابه، به افراد خانواده کمک کنند.

والدین پیش از پخش کارتون جدید نجات بیکینی باتم : سندی چیکس با دوبله فارسی این نکات را بدانند

  • احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • در صورتی که بچه‌ها از احتمال تخریب بیکینی باتم ناراحت و نگران می‌شوند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید. به کودکان اطمینان دهید که هیچ اتفاق ناگواری برای کاراکترهای اصلی رخ نخواهد داد.

  • انواع وسایل، محصولات و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر باب اسفنجی و دوستان او در بازار وجود دارند. ممکن است که کودکان پس از تماشا این کارتون به خرید این وسایل علاقمند شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی نجات بیکینی باتم : سندی چیکس با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید نجات بیکینی باتم : سندی چیکس با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین انیمیشن باب اسفنجی جدید، امکان دانلود کارتون سینمایی نجات بیکینی باتم : سندی چیکس با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های جذاب باب اسفنجی و سندی در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن نجات بیکینی باتم : سندی چیکس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم باب اسفنجی بیرون از آب و انیمیشن باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.