آفرینک
X

باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار The SpongeBob Movie : Sponge on the Run (2020)

باب اسفنجی The SpongeBob Movie

انیمیشن باب اسفنجی اسفنج در حال فرار The SpongeBob Movie : Sponge on the Run سومین فیلم سینمایی از مجموعه باب اسفنجی و دوستان اوست و بچه‌ها آن را با نام انیمیشن باب اسفنجی در حال فرار هم می‌شناسند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 6.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار

انیمیشن باب اسفنجی اسفنج در حال فرار The SpongeBob Movie : Sponge on the Run سومین فیلم سینمایی از مجموعه باب اسفنجی و دوستان اوست و بچه‌ها آن را با نام انیمیشن باب اسفنجی در حال فرار هم می‌شناسند. تقریبا همه کودکان، عاشق شخصیت جذاب باب اسفنجی هستند. بنابراین تماشای انیمیشن باب اسفنجی اسفنج در حال فرار نه فقط برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان هم جذاب است. در ادامه، این انیمیشن جالب را با هم بررسی می‌کنیم.

ساخت انیمیشن باب اسفنجی اسفنج در حال فرار

بعد از اینکه خالق اثر جذاب باب اسفنجی، یعنی استیون هیلبرنگ، درگذشت، آینده و سرنوشت این مجموعه جذاب برای همه نامشخص بود. قبل از آن، 12 فصل از سریال باب اسفنجی و دو فیلم بسیار موفق از این مجموعه ساخته شده بود. بعد از آن، خبر ساخته شدن فصل سیزدهم سریال و قسمت سوم انیمیشن این برنامه، همه جا پخش شد.
بعد از تماشای فیلم باب اسفنجی اسفنج در حال فرار متوجه می‌شویم که قسمت‌های قبلی آن، از لحاظ محتوایی کیفیت بالاتری داشتند. برای همین ممکن است وقتی این قسمت جدید را با قبلی‌ها مقایسه می‌کنید، حس کنید که قسمت جدید با کمی ضعف همراه است. هر چند که انیمیشن The SpongeBob Movie : Sponge on the Run از لحاظ بصری، کیفیت بسیار بالایی دارد و برای کودکان بسیار چشم‌نواز و جالب توجه است. تمام انیمیشن‌سازی آن سه‌بعدی است که همین مسئله توجه بیننده را به خوبی به خود جلب می‌کند.
بچه‌های فارسی‌زبان می‌توانند فیلم باب اسفنجی اسفنج در حال فرار با دوبله فارسی کامل را از آفرینک تماشا کنند و از آن لذت ببرند.

اتفاقات خاص و جالب در انیمیشن سینمایی باب اسفنجی اسفنج در حال فرار

در این قسمت از انیمیشن باب اسفنجی، اتفاقات جالب و جذابی رخ داد که باعث شدند جذابیت زیادی برای مخاطب داشته باشد. حضور ستاره سینما، یعنی کیانو ریوز، در این انیمیشن اتفاق خاص و جالبی بود. همچنین خوانندگی هیپ‌‌هاپ اسنوپ داگ و صداپیشگی مجری مطرح، تیفانی هدیش، جزو اتفاقات خاص و زیبای این انیمیشن بودند.

داستان فیلم باب اسفنجی اسفنج در حال فرار

این قسمت از انیمیشن باب اسفنجی در واقع از سومین اپیزود فصل چهارم این مجموعه الهام گرفته است. این قسمت دنبالۀ داستان یکی از اپیزودهای معروف این سریال با موضوع گم شدن گری است. به دلیل موفقیت و محبوبیت این قسمت، سازندگان تصمیم گرفتند تا با الهام گرفتن از آن به ساخت یک انیمیشن جذاب بپردازند.
در این داستان مثل گذشته، دوست صمیمی باب اسفنجی، یعنی پاتریک او را همراهی می‌کند. این قسمت به بررسی یک عملیات نجات، خارج از بیکینی‌باتم می‌پردازد. خدای هفت دریا در شهر گمشده آتلانتیس، یعنی پوسایدون، برای اینکه چین و چروک پوست خود را برطرف کرده و دوباره جوان شود، به کرم حلزون نیاز دارد. اما در آن منطقه، حلزونی وجود ندارد. اما او دست برنداشته و خدمتکار خود را برای پیدا کردن حلزون به اطراف آن منطقه می‌فرستد. در ادامه این داستان، باب اسفنجی و پاتریک با اتفاقات زیادی درگیر می‌شوند.

تماشای انیمیشن The SpongeBob Movie : Sponge on the Run دوبله فارسی چه مزیتی برای کودکان دارد؟

این انیمیشن، از رنگ و لعاب و جذابیت زیادی برخوردار است. همچنین گرافیک سه بعدی آن، بیش از هر چیزی می‌تواند توجه کودکان را به خود جذب کند. از لحاظ محتوا، دوستی همیشگی باب اسفنجی و پاتریک، و همراه بودن آنها در هر شرایطی می‌تواند نکته بسیار آموزنده برای کودکان باشد. مخصوصا در این قسمت که این دو دوست صمیمی در یک عملیات نجات با یکدیگر همراه هستند، دوستی معنای بیشتری به خود می‌گیرد.

اپلیکیشن آفرینک بهترین انتخاب برای تماشای انیمیشن سینمایی باب اسفنجی اسفنج در حال فرار

پیدا کردن یک منبع خوب برای تماشای فیلم و سریال که مناسب کودکان باشد، برای والدین با چالش همراه است. پدرها و مادرها باید در انتخاب فیلم و سریال برای کودکان خود دقت زیادی را به خرج دهند تا محتوای مناسبی برای آنها پخش کنند. در سرویس آفرینک، امکان تماشای آنلاین برنامه کودک باب اسفنجی فراهم شده است. همچنین والدین می‌توانند با دانلود فیلم باب اسفنجی 2020 اسفنج در حال فرار ، این انیمیشن را به صورت آفلاین از طریق آفرینک برای کودکان خود پخش کنند. اگر انیمیشن باب اسفنجی اسفنج در حال فرار دوبله فارسی را دیده‌اید لطفاً نظرات‌تان را دربارۀ آن با ما و خوانندگان این یادداشت در میان بگذارید.