آفرینک
X

حقه یا هدیه اسکوبی دو Trick or Treat Scooby-Doo! (2022)

حقه یا هدیه اسکوبی دو Trick or Treat Scooby-Doo!

انیمیشن حقه یا هدیه اسکوبی دو !Trick or Treat Scooby-Doo با یک معمای تازه در شب هالووین شروع می‌شود و این بار هم اسکوبی دو و بقیه بچه‌ها، باید این معما را هر چه زودتر حل کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی حقه یا هدیه اسکوبی دو

یک شب هالووین دیگر فرا رسیده و اسکوبی دو و بقیه بچه‌ها، به دنبال پوشیدن لباس‌های بامزه و جذاب هستند تا با همدیگر، در محله قدم زده و از همسایه‌ها، شیرینی بگیرند. البته که مثل همیشه، قرار نیست اوضاع به همین خوبی و راحتی پیش برود و یک معمای تازه وجود دارد که سازمان مخفی باید به‌سرعت آن را حل کند. می‌پرسید چه معمایی؟ خب باید همراه ما باشید که داستان انیمیشن سینمایی حقه یا هدیه اسکوبی دو 2022 با دوبله فارسی را برای شما تعریف کنیم که در ایران، بچه‌ها آن را با اسم‌های دیگری مثل «هالووین اسکوبی دو»، «حقه یا راه حل اسکوبی دو» و «اسکوبی دو حقه یا شکلات» هم می‌شناسند!

داستان انیمیشن سینمایی Trick or Treat Scooby-Doo! 2022 درباره چیست؟

ماجرای این کارتون بامزه و به‌شدت جذاب، با تلاش‌های اسکوبی دو، شگی و بقیه بچه‌ها برای پیدا کردن لباس‌های هالووین شروع می‌شود و همین موضوع، یک سرنخ جدید از حضور یک شخصیت بدجنس به آن‌ها می‌دهد. البته که مثل همیشه، اوضاع به‌سرعت پیچیده شده و گروه جذاب اسکوبی دو، متوجه یک موضوع عجیب دیگر هم می‌شوند! آن‌ها می‌فهمند که یک نفر، شخصیت‌های شرور را آزاد کرده و با حضور این افراد در شهر، جشن شب هالووین در حال نابود شدن است و باید هر چه زودتر، این افراد بدجنس را پیدا کرده، به جای خودشان برگردانند. 
علاوه بر این، گروه اسکوبی دو متوجه می‌شوند که یک گروه از اشباح، دقیقا با چهره‌هایی شبیه آن‌ها، در شهر حضور دارند و دارند خرابکاری می‌کنند! آیا اسکوبی دو و دوستانش می‌توانند همه این مشکلات را حل کرده، جواب معماهای مختلف را پیدا کنند و از همه مهم‌تر، هالووین را نجات دهند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن حقه یا هدیه اسکوبی دو بنشینید!

جزئیات جذاب کارتون حقه یا هدیه اسکوبی دو با دوبله فارسی

بدون شک تماشا انیمیشن !Trick or Treat Scooby-Doo که یکی از انیمیشن های 2022 است برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده خواهد بود. بزرگترها از دیدن کاراکترهای انیمیشن‌های نوستالژی خود در یک ماجرای جذاب و جدید، لذت می‌برند و بچه‌ها همراه با اسکوبی دو و بقیه اعضای گروه یعنی فرد، دافنه و ولما، یک ماجراجویی مهیج و فوق‌العاده را تجربه خواهند کرد.
اسکوبی دو ، یک سگ بامزه و بزرگ است که برخلاف ظاهرش، به‌شدت ترسو است و همیشه همراه دوست صمیمی خود شگی، باید معماهای رازآلود را حل کنند. البته ترسو بودن این دو دوست و حضور در انواع موقعیت‌های عجیب و مهیج، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این مجموعه کارتونی است و همه مخاطبان را به خنده می‌اندازد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون حقه یا هدیه اسکوبی دو با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات این کارتون را درک کنند و بعد از تمام‌شدن این انیمیشن سینمایی، درباره مهم‌ترین اتفاقات و نکته‌های این کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

تماشا انیمیشن حقه یا هدیه اسکوبی دو چه نکات آموزنده و مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگتر، مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های این انیمشن شامل موارد زیر هستند:

  • بررسی سرنخ‌های مختلف و بررسی جزئیات متفاوت برای رسیدن به جواب؛

  • کمک به همدیگر و مراقبت از هم در شرایط سخت و خطرناک؛

  • اهمیت شجاعت و روبه‌رو شدن با ترس‌های خود.

این بار هم شگی و اسکوبی دو، ترجیح می‌دهند فقط شیرینی و شکلات بخورند، یک جا استراحت کنند و از ماجراهای سخت و پیچیده، دور بمانند. البته دافنه، ولما و فرد، مثل همیشه آن‌ها را برای حضور در یک ماجراجویی جدید، تشویق می‌کنند. می‌توانید از این بخش کارتون حقه یا هدیه اسکوبی دو کمک گرفته و درباره تفاوت رفتار هر کدام از اعضای گروه، با بچه‌ها حرف بزنید. رفتار منطقی دافنه و ولما، تلاش‌های فرد و البته ترسیدن اسکوبی دو و شگی، همه می‌توانند فرصت خوبی باشند تا درباره اخلاق‌های مثبت و منفی، با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که همه آدم‌ها، انواع اخلاق‌های خاص را دارند، اما با کمی پشتکار و کمک اطرافیان، همه ما می‌توانیم رفتارهای خوب خود را افزایش داده و رفتارهای بد خود را کم‌رنگ کنیم.
از سوی دیگر کارتون حقه یا هدیه اسکوبی دو 2022 ، کودکان باید همراه با گروه جذاب اسکوبی دو، معمای روح‌ها را حل کرده و از خراب‌شدن هالووین جلوگیری کنند. این بخش، فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره فرهنگ‌های متفاوت، هالووین و دلیل آن و البته چهارشنبه سوری و شباهت آن با هالووین، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هر فرهنگ، آیین‌های خاص خود را دارد و در صورت تمایل، می‌توانند همراه با بقیه فرهنگ‌ها، جشن‌های مختلف را تجربه کنند و البته سعی کنند که آیین‌های باستانی ایران را هم زنده نگه دارند.

تماشا و دانلود کارتون حقه یا هدیه اسکوبی دو با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی حقه یا هدیه اسکوبی دو با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر آن، امکان دانلود انیمیشن !Trick or Treat Scooby-Doo با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون سینمایی جذاب و خنده‌دار را دانلود کنید و در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین آن را تماشا کرده و همراه با گروه اسکوبی دو، راز اتفاقات عجیب هالووین را پیدا کنید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن حقه یا هدیه اسکوبی دو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن‌های دیگر این سگ محبوب مانند انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی و انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.