آفرینک
X

اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور Scooby-Doo and Batman : the Brave and the Bold (2018)

اسکوبی دو و بتمن Scooby-Doo and Batman

انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور Scooby-Doo and Batman : The Brave and the Bold درباره همکاری گروه چهارنفره مشهور اسکوبی دو با بتمن شجاع است که این بار باید یک پرونده عجیب از گذشته بتمن را با هم حل کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور

بتمن همیشه و همه جا، به دنبال دستگیر کردن مجرم‌ها است و در این راه، فقط یک بار شکست خورده است. به خاطر همین، سازمان مخفی این بار از گروه جذاب اسکوبی دو و دوستان او یعنی شگی، ولما، دافنه و فرد، کمک خواسته تا در کنار هم، راز این پرونده عجیب بتمن را با هم حل کنند. اگر دقیقا نمی‌دانید داستان چیست، با ما به بخش بعدی بیایید که داستان انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور را که با اسم اسکوبی دو و بتمن : شجاع و بی باک  هم در ایران ترجمه شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور

ارواح شهر گاتهام همراه با بقیه شخصیت‌های آشنا و منفی این شهر، مثل همیشه در حال خراب‌کاری و اذیت‌کردن ساکنین شهر هستند. این بار سازمان اسرار و گروه دوست‌داشتنی اسکوبی دو ، برای کمک به قهرمان همیشگی و اصلی شهر گاتهام، به این شهر اسرارآمیز، دعوت می‌شوند. بچه‌ها که حسابی برای همکاری با بتمن هیجان‌زده هستند، کار خود را در کنار او شروع می‌کنند، اما با گذشت مدت کمی می‌بینند که داستان سخت‌تر از چیزی است که آن‌ها تصور می‌کردند و حالا باید با تمام توان خود، برای دستگیر کردن کرایمسون کلاک، جوکر و بقیه شخصیت‌های منفی گاتهام سیتی، تلاش کنند. فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات مهم انیمیشن سینمایی اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور با دوبله فارسی

در کارتون سینمایی اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور ، مهم‌ترین مشخصه‌های انیمیشن‌های اسکوبی دو با مهم‌ترین المان‌های کمیک بوک‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و یک انیمیشن جذاب، مهیج، طنز و به‌شدت سرگرم‌کننده، ساخته شده است. بچه‌ها در این انیمیشن می‌توانند مراحل حل یک پرونده را از نزدیک و در کنار شخصیت محبوب بتمن، دنبال کنند و با جزئیات بیشتری، شهر عجیب گاتهام را بشناسند.
روند داستان به شکلی است که این کارتون، علاوه بر کودکان، والدین زیادی را نیز مجذوب خود می‌کند و بدون شک شما هم از دیدن آن، لذت خواهید برد. پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا کارتون اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار فرزندان خود بگذارید که آن‌ها هم از تماشای جزئیات خنده‌دار و سرگرم‌کننده این کارتون، لذت ببرند و چیزهای مهمی را یاد بگیرند. شما می‌توانید مثل همیشه، پس از تماشا انیمیشن اسکوبی دو و بتمن ، راجع به مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون با بچه‌های خود گفت‌وگو کرده و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها بیاموزید.

پیام های مثبت انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور برای بچه ها

تماشا این انیمیشن برای کودکان بالای 7 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور شامل موارد زیر هستند:

  • درخواست کمک از گروه‌ها و سازمان‌های دیگر برای رسیدن به نتیجه مورد نظر؛

  • تاکید بر احساسات مهم و مثبت مثل هم‌دلی، هم‌دردی و درک شرایط اطرافیان؛

  • توجه به جزئیات و یافتن سرنخ‌های مختلف برای حل مشکلات موجود.

در این کارتون بچه‌ها می‌بینند که گروه‌ها و سازمان‌های بزرگ دنیا، برای دست‌یافتن به اهداف خود، از همدیگر کمک می‌خواهند. بدون شک با دیدن این موضوع، به‌راحتی می‌توانید به بچه‌ها بگویید که همه ما انسان‌ها در بخش‌های مختلف زندگی خود، به کمک بقیه نیاز داریم. از اهمیت کار گروهی و تیمی، حمایت از همدیگر در مواقع سخت و مراقبت‌کردن از هم با توجه به شرایط و توانایی‌های شخصی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. از آن‌ها بخواهید که روش کمک به همدیگر را برای شما توضیح دهند تا بتوانید آن‌ها را برای داشتن یک همکاری متقابل و همیشگی با دوستان در مدرسه یا اعضای خانواده، راهنمایی کنید.
از سوی دیگر در این کارتون مثل دیگر انیمیشن‌های مجموعه اسکوبی دو، روش حل مسئله و توجه به جزئیات و سرنخ‌ها، مورد بررسی قرار می‌گیرد. از این بخش کمک گرفته و بچه‌ها را وارد دنیای پازل‌ها و بازی‌های فکری کنید. در صورت تمایل، کارتون‌های مشابه با تاکید بر حل مسئله، برای آن‌ها پخش کرده و به تقویت هر چه بهتر و بیشتر ذهن‌شان، کمک نمایید.

تماشا و دانلود کارتون اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب و هیجان‌انگیز را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم هر انیمیشن را چندین بار تماشا می‌کنند، اصلا نگران نباشید. امکان دانلود کارتون اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید پس از دانلود، این کارتون جذاب را با فرزندان و البته بقیه اعضای خانواده خود، به‌صورت آفلاین تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم قسمت‌های دیگر مربوط به این شخصیت محبوب و دوستش شگی مانند انیمیشن اسکوبی دو! نبرد نهایی شگی و انیمیشن اسکوبی دو : شمشیر و اسکوب را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.