آفرینک
X

ماجراجویی در نیویورک : دختر کفشدوزکی و قهرمانان متحد Miraculous World : New York - United HeroeZ (2020)

ماجراجویی در نیویورک Miraculous World

انیمیشن ماجراجویی در نیویورک : دختر کفشدوزکی و قهرمانان متحد Miraculous World : New York United HeroeZ ماجرای اتحاد چندین ابرقهرمان با یکدیگر و تلاش آن‌ها برای نجات چندین باره دنیا است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 7.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ماجراجویی در نیویورک : دختر کفشدوزکی و قهرمانان متحد

انیمیشن ماجراجویی در نیویورک : دختر کفشدوزکی و قهرمانان متحد که با نام‌های دیگری مانند دختر کفشدوزکی در نیویورک ، در ایران مشهور شده است، ماجرای دیگری از مرینت، دختر کفشدوزکی است. در این داستان، مرینت با ابرقهرمان‌ها متحد شده تا با دشمنان مبارزه کرده و سنگ مهمی را پیدا کنند. برای آشنایی با داستان کارتون دختر کفشدوزکی در نیویورک و نکات مهم آن، با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن ماجراجویی در نیویورک

دختر کفشدوزکی برای یک مسافرت و گردش چند روزه همراه با بقیه دوستان و هم‌کلاسی‌های خود، به نیویورک یعنی شهر ابرقهرمان‌های مشهور و محبوب رفته است. ماجراهای اصلی زمانی آغاز می‌شود که ابرقهرمان‌های نیویورک، با یک چالش جدی روبه‌رو می‌شوند. سنگ و جواهر مهمی به سرقت رفته و این موضوع می‌تواند تمام شهر را از بین ببرد. این جواهر دارای قدرت‌هایی است که هاوک ماوث به دنبال آن بوده و انیمیشن ماجراجویی در نیویورک روایتی از تلاش برای نجات‌دادن شهر، یافتن سنگ و البته مواجهه دختر کفشدوزکی با احساسات قلبی او است.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون دختر کفشدوزکی در نیویورک

انیمیشن ماجراجویی در نیویورک ، ماجراهای مختلفی را در سرتاسر دنیا به کودکان نشان می‌دهد. ماجراهای این انیمیشن در آمریکا، آفریقا و چندین کشور دیگر رخ می‌دهد و کودکان هم‌زمان با تماشای قسمت‌های مختلف این کارتون، دانستی‌های زیادی راجع به کشورهای مختلف فرا می‌گیرند.
همراهی و همکاری چند گروه قهرمان، به کودکان یادآور می‌شود که حتی با داشتن برترین توانایی‌ها، باید با بقیه دوستان خود همکاری کنید. کارتون سینمایی ماجراجویی در نیویورک با تمرکز بر کاراکتر اصلی یعنی دختر کفشدوزکی، با سایر ابرقهرمان‌های دنیا نیز ارتباط برقرار کرده و دوستی بین آن‌ها را به‌خوبی نشان می‌دهد. قسمت آخر دختر کفشدوزکی و قهرمانان متحد راوی این ماجراها و ارتباط عمیق بین چندین ابرقهرمان بزرگ دنیا است.
مرینت که همه ما آن را با نام دختر کفشدوزکی می‌شناسیم، در این سفر علاوه بر مبارزه با شخصیت‌های منفی، باید با احساسات واقعی خود نیز روبه‌رو شود. این موضوع در کنار ماجراهای خطرناکی که در نیویورک اتفاق می‌افتد، باعث رشد شخصیت مرینت شده و کودکان با جنبه‌های جدیدی از شخصیت دختر کفشدوزکی آشنا می‌شوند.
قسمت 2 کارتون دختر کفشدوزکی در نیویورک با دوبله فارسی نیز ماجراهای بسیار جذاب دیگری را روایت می‌کند که البته برای لذت‌بردن از آن، بهتر است ابتدا این قسمت را دانلود و تماشا کنید.

تماشا و دانلود رایگان انیمیشن ماجراجویی در نیویورک

کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی در نیویورک با دوبله فارسی در آفرینک عرضه شده است و ماجراهای این سفر هیجان‌انگیز را می‌توانید با زبان فارسی نیز ببینید. به همین خاطر حتی کودکان کم‌ سن و سال نیز می‌توانند با تماشای آن، ماجراهای جذاب را به‌خوبی درک کرده و از دیدن آن لذت ببرند.
دوبله فارسی انیمیشن ماجراجویی در نیویورک در آفرینک به‌صورت رایگان وجود دارد و می‌توانید آن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود رایگان کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در نیویورک نیز در آفرینک وجود دارد و در صورت تمایل، می‌توانید با دانلود آن، این انیمیشن بسیار مهیج و آموزنده را به‌صورت آفلاین برای بچه‌ها پخش کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در نیویورک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم برای او سریال دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس را نیز از آفرینک دانلود و پخش کنید.