آفرینک
X

پسر و مرغ ماهی خوار The Boy and the Heron (2023)

پسر و مرغ ماهی خوار The Boy and the Heron

انیمیشن پسر و مرغ ماهی خوار The Boy and the Heron 2023 درباره پسر نوجوانی است که برای یافتن مادرش، وارد یک برج جادویی شده و از آن‌جا به یک جهان عجیب قدم می‌گذارد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی پسر و مرغ ماهی خوار

کارتون پسر و ماهی خوار ، با درگذشت مادر ماهیتو، شروع می‌شود. ماهیتو، پسر 11 ساله‌ای است که همراه با مادرش، در شهر زندگی می‌کردند. در نبود مادر ماهیتو، او نمی‌تواند به تنهایی در شهر زندگی کند و به همین دلیل، برای آغاز فصل تازه‌ای از زندگی‌اش در کنار پدر خود و همسر جدید او، وارد یک شهر کوچک و قدیمی می‌شود. در این‌جا اما همه چیز متفاوت است و انگار ماجراهای تازه‌ای منتظر حضور ماهیتوی نوجوان هستند. ماجرایی که با ورود یک مرغ ماهی خوار سخن‌گو به اتاق ماهیتو، شروع می‌شوند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، همراه ما باشید تا جزئیات این کارتون را برای شما بگوییم و پس از آن تماشا انیمیشن سینمایی پسر و مرغ ماهی خوار با دوبله فارسی را هر چه سریع‌تر با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه انیمه پسر و مرغ ماهی خوار 2023

مرغ ماهی خوار عجیب، ماهیتو را تنها نمی‌گذارد و مدام به او می‌گوید که مادرش در برج متروک جنگل، منتظر او است. این موضوع، ماهیتو را آزار می‌دهد و با این‌که از نبود مادر خود اطمینان دارد، تصمیم می‌گیرد که همراه با مرغ ماهی خوار وارد جنگل شده، به برج برود و در آن‌جا، مادر خود را پیدا کند. حالا ماهیتو، عجیب‌ترین و مهیج‌ترین ماجرای زندگی خود را آغاز خواهد کرد و به محض قدم‌گذاشتن به داخل برج، وارد دنیایی عجیب می‌شود. دنیایی که تمام مردگان در آن حضور دارند و در این‌جا باید به دنبال مادر خود بگردد!

بچه‌ها با تماشا کارتون سینمایی پسر و مرغ ماهی خوار چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

کارتون جدید پسر و مرغ ماهی خوار ، شاهکار تازه‌ای از میازاکی است و تمام مشخصه‌های بی‌نظیر یک انیمه خارق‌العاده را دارد. داستان فوق‌العاده، طراحی هنرمندانه، روایتی گیرا و لحظاتی تاثیرگذار و احساسی، همه بخشی از نقاط قوت این کارتون فوق‌العاده هستند.
این انیمه جدید که در سال 2023 ساخته شد، لحظات مثبت و آموزنده‌ای هم برای کودکان دارد. شما هم می‌توانید پس از اتمام کارتون، درباره این نکات مهم با یکدیگر گفت‌وگو کرده و موارد آموزنده‌ای به بچه‌ها یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که درباره چه نکاتی با هم حرف بزنید، همراه ما باشید تا چند ایده عالی در اختیار شما بگذاریم:

بررسی مراحل سوگواری

درگذشت مادر کاراکتر اصلی انیمه The Boy and the Heron ، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این کارتون است. حتما در این باره با کودکان و نوجوانان صحبت کنید و درباره سوگ و نحوه مواجه‌شدن با آن، نکات اصلی را به کودکان یاد بدهید. در صورتی که به تازگی فردی را از دست داده‌اید یا حتی یک نفر از دوستان یا اعضای خانواده، برای مدت طولانی مهاجرت کرده است، با بچه‌ها درباره نبود این فرد گفت‌وگو کنید.
مراحل سوگ را با هم بررسی نمایید، درباره سختی‌های نبود افراد عزیز در زندگی با هم صحبت کرده و به بچه‌ها تاکید کنید که هیچ‌گاه نباید غم و اندوه خود را سرکوب کنند. از آن‌ها بخواهید که حرف بزنند، احساسات‌شان را بروز دهند و در صورت نیاز، گریه کنند. این روش، به آن‌ها کمک می‌کند که با احساسات ناخوشایند و منفی نیز روبه‌رو شده و برای تخلیه این احساسات بد، از خشم یا دیگر رفتارهای مشابه کمک نگیرند.

سازگاری با شرایط جدید

ماهیتو پس از تنهاماندن، به خانه پدر خود باز می‌گردد و شرایط جدید زندگی خود را می‌پذیرد. درباره این بخش نیز با هم حرف بزنید و به بچه‌ها بگویید که شرایط زندگی انسان‌ها همیشه غیر قابل پیش‌بینی است. همه ما در طول زندگی خود با انواع تغییرات روبه‌رو خواهیم شد و باید بتوانیم که این تغییرات را بپذیریم.
برای درک بهتر این بخش، می‌توانید آخرین تغییرات بزرگ زندگی خانوادگی خود را مثال زده و به بچه‌ها بگویید که ایستادگی در برابر تغییرات و تلاش برای ثابت نگه‌داشتن همه چیز، هیچ‌گاه به نتیجه نمی‌رسد و فقط باعث خستگی، خشم و زودرنجی آن‌ها خواهد شد. بنابراین بهتر است تغییرات را بپذیرند و خود را برای سازگار شدن با شرایط جدید، آماده نمایند.

کمک به دیگران در لحظات سخت

کاراکتر اصلی در کارتون سینمایی پسر و مرغ ماهی خوار ، پس از ورود به دنیای تازه، با یک نفر دوست می‌شود و حالا تلاش دارد که او را از خطر نجات داده و اجازه ندهد که اتفاق بدی برای او پیش آید. از این بخش نیز کمک گرفته و درباره مراقبت از هم در شرایط سخت و اهمیت کمک به دیگران، گفت‌وگو کنید. البته به بچه‌ها یادآوری نمایید که هیچ‌گاه نباید به هدف کمک به دیگران، خود را در شرایط خطرناک قرار دهند.

والدین پیش از پخش انیمیشن The boy and the Heron با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا انیمه پسر و مرغ ماهیخوار برای کودکان 10 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  •  عدم اعتماد به افراد غریبه و حتی آشنا برای همراهی با آن‌ها بدون اطلاع والدین، یکی از مهم‌ترین نکاتی است که پس از اتمام کارتون باید درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها تاکید کنید که هیچ‌گاه بدون اطلاع دادن به شما یا دیگر افراد حاضر در خانه یا مدرسه، از خانه، مدرسه یا مهد دور نشوند.

  • در صورتی که فرزندان شما به تازگی با یک سوگ مواجه شده‌اند یا به هر دلیلی، یکی از والدین را در کنار خود ندارند، احتمالا تماشا این کارتون برای آن‌ها تنش‌زا خواهد بود. بنابراین در حین پخش این انیمه حتما در کنار آن‌ها بمانید و در صورت تمایل بچه‌ها، پس از اتمام کارتون در مورد احساسات‌شان با هم حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید پسر و مرغ ماهی خوار با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی پسر و مرغ ماهی خوار با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمه جدید پسر و مرغ ماهی خوار با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های ماهیتو در جهان عجیب و جدید، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پسر و مرغ ماهی خوار لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کوکو و انیمیشن روح را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.