آفرینک
X

شرک 4 : شرک برای همیشه Shrek Forever After (2010)

شرک 4 Shrek Forever After

انیمیشن شرک 4 : شرک برای همیشه Shrek Forever After داستان از دست‌دادن فقط و فقط یک روز از زندگی شرک است که همان یک روز، همه گذشته، حال و آینده او را تغییر خواهد داد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.3 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی شرک 4 : شرک برای همیشه

گیر کردن در یک روتین همیشگی و خسته‌کننده، به‌شدت آزادهنده است و غول سبز رنگ نسبتا ترسناک ما هم، از زندگی خانوادگی، بچه‌داری و هر روز در خانه بودن، به‌شدت خسته شده است! به خاطر همین، تصمیم می‌گیرد یک کار عجیب، غیر قابل پیش‌بینی و البته از نظر خودش، کاملا معمولی انجام دهد. این کار چیست؟ چه تاثیری دارد؟ خب با ما به بخش بعد بیایید که به شما بگوییم.

داستان شرک 4 و ماجراهای آن

شرک 4 با زندگی خانوادگی، نگهداری از سه بچه غول و تبدیل شدن شرک به یک مرد خانواده تمام عیار شروع می‌شود. شرک، از زندگی جدید خود خسته شده و دلش می‌خواهد فقط یک روز، دوباره به همان غولی تبدیل شود که همه از او می‌ترسند. یک کوتوله جادویی به اسم رامپل، به او می‌گوید که خواسته او را به‌راحتی برآورده می‌کند ولی در عوض، یک روز از بچگی شرک را برای خود بر می‌دارد و با همین تغییر کوچک، زندگی شرک کاملا نابود می‌شود. شرک دیگر هیچ دوستی ندارد، سرزمین بسیار بسیار دور از بین رفته، رامپل بدجنس، پادشاه شده و از همه بدتر اینکه فیونا هم شرک را نمی‌شناسد! شرک به یک غول تنها و ترسناک تبدیل شده؛ او هم همین را می‌خواست، مگر نه؟

جزئیات جالب شرک برای همیشه با دوبله فارسی

بدون شک قبل از دیدن شرک 4 با دوبله فارسی باید قسمت‌های قبل و مجموعه شرک را دیده باشید تا بدانید که شرک و البته گروه سازنده آن، چه مسیر طولانی را تا این‌جا طی کرده‌اند. شرک غول سبز رنگی که در قسمت اول، هیچ دوستی نداشت و تنهایی زندگی می‌کرد، اکنون و در قسمت چهارم همسر فیونا و پدر 3 بچه غول است! جزئیات فوق‌العاده انیمیشن سینمایی شرک 4 مثل صدا گذاری‌های عالی، طراحی صحنه و دکور بی‌نظیر، کیفیت ساخت جزئیات کارتون و البته داستان فوق‌العاده آن، همه باعث شده که با یک کار عالی و قوی روبه‌رو باشیم.
پیشنهاد ما به شما و همه مخاطبان این انیمیشن این است که با تماشا انیمیشن شرک 4 دوبله فارسی با کیفیت 1080 همراه با بچه‌ها، از جزئیات فوق‌العاده این اثر سینمایی جذاب، لذت ببرید. اگر بچه‌های شما کم سن و سال هستند، تماشا شرک 4 با دوبله گلوری انتخاب بسیار بهتری خواهد بود، زیرا کودکان به‌راحتی می‌توانند با شوخی‌های کلامی این نسخه از دوبله ارتباط برقرار کرده و همه جزئیات داستان را به‌خوبی بفهمند.
این انیمیشن، علی‌رغم فضای طنز و اکشن خود، به بررسی موضوعات بسیار مهمی می‌پردازد و شما می‌توانید با الهام‌گرفتن از آن، نکات مهمی را به فرزندان‌تان یاد بدهید.

چرا بچه ها باید انیمیشن سینمایی شرک 4 را ببینند؟

ابتدا و پیش از هر چیزی باید بدانید که انیمیشن سینمایی شرک برای همیشه ، صحنه‌های اکشن فراوانی دارد. قرار است در این دنباله سینمایی، شرک زندگی خود را به‌صورت کامل پس بگیرد و بدون شک، قرار نیست به‌راحتی این اتفاق بیفتد و ده‌ها مبارزه کوچک و بزرگ در پیش خواهد بود. پس اگر بچه‌های شما کم سن و سال یا حساس هستند، این موضوع را حتما در نظر بگیرید.
مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، شامل موارد زیر هستند:

 • اهمیت شادی درونی و احساس رضایت از زندگی؛

 • وفاداری به عهدها و بررسی تعهدها قبل از پذیرفتن آن‌ها؛

 • شجاعت و ایستادگی در برابر ظلم؛

 • از خودگذشتگی و اهمیت‌دادن به خواسته‌های سایرین.

بدون شک، ما بزرگترها در زمان مواجه‌شدن با انواع مسئولیت‌های روزمره یا کودکان در ابتدای اتفاقاتی که منجر به تغییرات اساسی در زندگی‌شان می‌شود، یک روز این خواسته را داشته‌ایم که به روزگاری که هیچ‌کدام از این مسئولیت‌ها را نداشتیم، برگردیم. در انیمیشن شرک برای همیشه ، این موضوع با هنرمندی تمام و با چاشنی طنز، روایت شده و پس از تماشای آن، قادر خواهیدبود راجع به این خواسته ظاهرا کوچک، با بچه‌های خود گفت‌وگو کنید.
شما می‌توانید به فرزندتان یادآوری کنید که زندگی، در هر مرحله خود، مسئولیت‌های خاصی دارد و فرار کردن از آن مسئولیت‌ها، هیچ‌گاه راه‌حل درستی نیست. شرک با این خواسته خود، همه زندگی، دوستان و البته خانواده‌اش را از دست می‌دهد. با کمک همین موضوع، به آن‌ها بیاموزید که خستگی ناشی از داشته‌های شخصی، بسیار ارزشمند است و انسان‌ها تنها در صورتی هیچ مسئولیتی برعهده ندارند که هیچ دارایی شخصی، مالی و معنوی نداشته باشند.

تماشا و دانلود شرک 4 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

دیدن این انیمیشن، چیزهای بسیار مهمی به بچه‌ها یاد می‌دهد و البته تلنگر بسیار مهم‌تری به بزرگترها می‌زند. خوشبختانه، امکان تماشا شرک برای همیشه با دوبله فارسی کامل در آفرینک فراهم شده است. می‌توانید به‌راحتی این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای فرزندان‌تان پخش کنید و از تماشای ماجراجویی‌های شرک، لذت ببرید. البته اگر ترجیح شما تماشای آفلاین است، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن سینمایی شرک با دوبله گلوری هم برای شما فراهم شده و می‌توانید این انیمیشن را با دیگر اعضای خانواده‌تان، به‌صورت آفلاین تماشا کنید. شرک 4 به همه بیننده‌ها یادآوری می‌کند که بعضی سختی‌ها و خستگی‌ها، نشان می‌دهد که ما دارایی‌های ارزشمندی داریم که به زندگی‌مان، معنا می‌دهند.