شرک برای همیشه Shrek Forever After (2010)

شرک برای همیشه Shrek Forever After

انیمیشن شرک برای همیشه Shrek Forever After داستان یه غول به اسم شرکه که از مشهور بدون و تو خونه موندن خسته شده و دلش برا دوران گذشتش تنگ شده. وقتی اون خو ... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی شرک برای همیشه

انیمیشن شرک برای همیشه Shrek Forever After داستان یه غول به اسم شرکه که از مشهور بدون و تو خونه موندن خسته شده و دلش برا دوران گذشتش تنگ شده.

وقتی اون خونوادش و به یه جای خیلی خیلی دور برا گرفتن جشن تولد بچه‌هاش برده، یه سری اتفاقا ناراحتش می‌کنن، که باعث میشه عصبانی بشه و اونجا رو ترک کنه.

شرک با رامپل استیلت اسکین روبرو میشه. اون عصبانیت شرک و میبینه و دنبالش می‌کنه. اون به شرک میگه که برنامه‌ای برای نجات زندگیش داره. اون به شرک میگه که می‌تونه یه روز و مثل روزای گذشته که یه غول تنها بوده بگذرونه. به جاش اون، یه روز از دوران بچگی شو که شرک یادش نمیاد و از زندگی اون پاک کنه.

شرک این قرارداد و امضاء می‌کنه. اون یه روز فرصت داره که دوباره مثل قبل مردم و بترسونه و تنها زندگی کنه. تو این حین اون با پوستر عکس فیونا روبرو می‌شه که پلیس دنبالشه. اون می‌بینه که خونش از بین رفته و هیچ‌کسی اونجا زندگی نمی‌کنه. جادوگرا اون و می‌دزدن و می‌برنش پیش رامپل استیلت اسکین. حالا پادشاه یه جای خیلی خیلی دور، رامپل استیلت اسکین شده و اونجا رو کاملا از بین برده.

اون متوجه میشه که رامپل استیلت اسکین روز تولدش و ازش دزدیده و دیگه اون نمی‌تونسته فیونا رو نجات بده و دیگه با الاغه دوست نشده و حالا رامپل استیلت اسکین می‌تونه پادشاه یه جای خیلی خیلی دور بشه. شرک از قصر رامپل استیلت اسکین با الاغه فرار می‌کنه. الاغه اول از شرک می‌ترسه ولی کم‌کم بهش اعتماد می‌کنه. اون باور می‌کنه که آینده شرک پاک شده و تصمیم می‌گیره بهش کمک کنه.

اونا با یه گروه از ارتش غولا روبرو میشن که بر علیه رامپل استیلت اسکین مبارزه می‌کنن. رهبر اونا فیونا، بعد از فرار از قلعه‌ای که توش زندانی شده بود گربه‌ی چاق چکمه پوش و داره که حیوون خونگی اونه.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن شرک برای همیشه: شرک، پرنسس فیونا، الاغه، گربه چکمه چوش، ملکه لیلیان، شاه هارولد، رامپل استیلت اسکین هستند.

در صورتی که از انیمیشن شرک برای همیشه خوشتون اومده، انیمیشن های دیگه مثل شرک رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن شرک برای همیشه Shrek Forever After

این فیلم در 21 آپریل سال 2010 به زبان انگلیسی توسط شرکت پرمانت پیکچرز تولید شد.