آفرینک
X

جابجایی Embarked (2015)

جابجایی Embarked

انیمیشن جابجایی Embarked یک انیمیشن  کوتاه سه‌بعدی است که در سال 2015 منتشر شد. این انیمیشن توسط یک تیم با استعداد سه نفره، مایکل موجیکا، ادل هاوک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 4 دقیقه
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی جابجایی

انیمیشن جابجایی Embarked یک انیمیشن  کوتاه سه‌بعدی است که در سال 2015 منتشر شد. این انیمیشن توسط یک تیم با استعداد سه نفره، مایکل موجیکا، ادل هاوکینز و سو کیونگ کنگ، ساخته شده است. سرپرست این تیم مایکل موجیکا بوده است. تولید این انیمیشن حدود 9 ماه طول کشید و در ماه می سال 2015 اکران شد. مدت زمان این انیمیشن حدود 4 دقیقه است. این انیمیشن به عنوان یکی از نامزدهای بهترین فیلم کوتاه 2015 در بخش تماشاچیان نیز انتخاب شده بود.

جیمی با ناراحتی به همراه خانوادش از خونه قدیمیشون که تو یه مزرعه بوده، اسباب‌کشی می‌کنه و به شهر می‌ره. خونه درختی جیمی که تنها تو مزرعه رها شده به طور جادویی زنده می‌شه. خونه درختی دل‌تنگ جیمی هستش و از اونجایی‌که تو مزرعه چیزی برای موندن نداره، تصمیم می‌گیره تا شهر دنبال جیمی بره. اینقدر می‌ره تا به ورودی شهر می‌رسه و داخل خیابون اصلی شهر می‌شه تا جیمی رو پیدا کنه. خونه درختی به همه خونه‌ها سر می‌زنه تا نشونی از جیمی پیدا کنه.

حالا که خونه درختی به شهر رسیده، چه اتفاقی براش می‌افته؟ آیا جیمی هنوز به یاد خونه درختی هستش؟ خودتون انیمیشن کوتاه و زیبای جابجایی را ببینید و از صحنه‌های زیبا انیمیشن لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن جابجایی، جیمی و خونه درختی هستند.

در صورتی که از انیمیشن جابجایی خوشتون اومده، انیمیشن قصه‌های کوتاه رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن جابجایی Embarked

یک انیمیشن کوتاه و با محتوای مفهومی است که توسط یک گروه سه نفری ساخته شده است. تمامی کارهای طراحی، موزیک‌ و انیمیشن‌سازی توسط این گروه سه نفره انجام شده است.