آفرینک
X

خرگوش دم پنبه ای Here Comes Peter Cottontail : The Movie (2005)

خرگوش دم پنبه ای Here Comes Peter Cottontail

انیمیشن خرگوش دم پنبه‌ ای Here Comes Peter Cottontail : The Movie داستان ماجراهای جونیور، پسر پیتر خرگوشه هست. پیتر خرگوشه بعد از شکست دادن خرگوش دم آه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی خرگوش دم پنبه ای

انیمیشن خرگوش دم پنبه‌ ای Here Comes Peter Cottontail : The Movie داستان ماجراهای جونیور، پسر پیتر خرگوشه هست. پیتر خرگوشه بعد از شکست دادن خرگوش دم آهنی، الان رئیس کارخانه آبنبات سازی جشن عید پاک در دره آپریل شده.

ماجرا از زمانی شروع می‌شه که مردم و خرگوش‌ها در حال آماده شدن برای آمدن بهار و عید پاک هستند. همه خرگوش‌ها در کارخونه خیلی خوب کار می‌کنند تا بتونند تخم مرغ‌ها رو تا روز جشن آماده کنند. یکی از کارکنان در حال گزارش وضعیت کارخانه برای پیتر هست که ناگهان بخشی از کارخانه آتش می‌گیره و پیتر می‌رود تا آتش رو خاموش کنه. پیتر می‌فهمه که جونیور مسئول این بخش از کارخونه بوده ولی الان اونجا نیست. جونیور و دوستانش در حال انجام آزمایش‌های عجیب و غریب و اختراع چیزهای بی‌فایده هستند که پیتر از راه می‌رسه و دوستانش فرار می‌کنند. پیتر از جونیور می‌خواهد تا وقت خودش رو در کارخونه بگذرونه و صرف انجام کارهای بیهوده نکنه چون اختراعات او همیشه موجب دردسر می‌شوند. جونیور که معتقده اختراعاتش متعلق به آینده هستند و روزی مورد استفاده قرار می‌گیرند، امیدش رو از دست نمی‌دهد.

در این بین جکی فراست، ملکه زمستون، و خرگوش دم آهنی با یکدیگر ملاقات می‌کنند. جکی فراست بر خلاف تمام موجودات دوست دارد که تمام سال فصل زمستون باشد چون نور خورشید همیشه کارهای هنری او رو ذوب می‌کنه. دم آهنی که از قضیه ساعت فصل بهار باخبر هست، تصمیم می‌گیره با کمک جکی فراست فنر ساعت بهار رو بدزده. آن‌ها موفق می‌شوند تا این کار رو انجام بدهند و بعد از این اتفاق، چند روز به فصل زمستون اضافه می‌شه. مدتی بعد جونیور می‌فهمه که تمام این‌ها به خاطر سهل انگاری او و دوستانش بوده. به همین دلیل آن‌ها تصمیم می‌گیرند که جکی فراست رو پیدا کنند و فنر ساعت بهار رو پس بگیرند.

تا الان فهمیدیم که جکی فراست و دم آهنی تونستند آمدن بهار رو به تأخیر بندازند. به نظرتون جونیور و دوستانش می‌تونند بهار رو بر گردونند؟ خودتون انیمیشن زیبای خرگوش دم پنبه‌ای رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خرگوش دم پنبه‌ای، جونیور، پیتر، جکی فراست و دم آهنی هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرگوش دم پنبه‌ای خوشتون اومده، انیمیشن اسب کوچولوی من: فیلم رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن خرگوش دم پنبه‌ای Here Comes Peter Cottontail : The Movie

مسابقه برای نجات بهار شروع شده است.