آفرینک
X

نبض جنگل Jungle Beat : The Movie (2020)

نبض جنگل Jungle Beat

انیمیشن نبض جنگل Jungle Beat : The Movie درباره سقوط یک فضاپیما در جنگل‌های آمازون است و حیوانات جنگل باید به آدم فضایی برای تعمیر سفینه و بازگشت به خانه‌اش، کمک کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی نبض جنگل

در یک روز ظاهرا عادی، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد! همه حیوانات در آن روز متوجه می‌شوند که می‌توانند خیلی خوب و درست مثل همه انسان‌ها، حرف بزنند. فیل کوچولو، جوجه تیغی، کرگدن و زرافه و بقیه حیوانات، هنوز با این شرایط به‌خوبی کنار نیامده‌اند که باز هم یک اتفاق عجیب‌تر پیش می‌آید. آن‌ها متوجه می‌شوند که یک موجود ژله‌ای، عجیب، آبی‌رنگ و غیر عادی، به جنگل آمده است. هیچ‌کس دقیقا نمی‌داند این موجود جدید کیست و در این‌جا چه کاری دارد و حسابی همه سردرگم می‌شوند. البته شما با تماشا انیمیشن سینمایی نبض جنگل با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید از همه ماجرا باخبر شوید! فقط بهتر است چند دقیقه دیگر با ما بمانید تا چند نکته مهم راجع به این انیمیشن جذاب و مهیج به شما بگوییم.

داستان انیمیشن نبض جنگل چیست؟

موجود آبی‌رنگ و ژله‌ای، «فنیپ» نام دارد و یک موجود فضایی است. او از طرف مردم سیاره‌اش، برای تسخیر زمین به این‌جا فرستاده شده و از آن‌جا که هیچ‌وقت علاقه‌ای به خشونت و گرفتن سیاره‌های مختلف ندارد، در سیاره‌شان با هیچ‌کس دوست نیست. با همه این‌ها، فنیپ حسابی دلش برای سیاره‌شان تنگ شده و اصلا دوست ندارد در زمین بماند. بنابراین همه حیوانات مهربان و دوست‌داشتنی جنگل، برای تعمیر سفینه فضایی خراب فنیپ، به او کمک می‌کنند تا بتواند زودتر به خانه‌اش برگردد. در همین حین، پدر قدرتمند فنیپ، به زمین می‌آید و حالا فنیپ باید از دوستان تازه خود محافظت کرده و در مقابل پدر خود، ایستادگی کند! اما آیا فنیپ کوچولو موفق می‌شود؟

کودکان با تماشا انیمیشن Jungle Beat چه چیزهایی یاد می گیرند؟

داستان سرگرم‌کننده برنامه کودک نبض جنگل ، به‌خوبی و تنها در چند دقیقه، توجه کودکان و بزرگسالان را جلب خواهد کرد. این انیمیشن جذاب، در سال 2020 و پس از موفقیت کارتون نبض جنگل، ساخته شد. کارتون نبض جنگل، ماجراجویی حیوانات مختلف در جنگل‌های زیبای آمازون را نشان می‌داد که هر روز با یک چالش جدید و جذاب، مواجه می‌شدند.
با وجود اینکه این انیمیشن بین بچه‌ها محبوب شد، اما تا سال 2023 هنوز خبری از ساخت انیمیشن سینمایی نبض جنگل 2 نشده‌است. این انیمیشن فوق‌العاده، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مهم و مثبتی هم دارد که می‌توانید پس از تماشا انیمیشن نبض جنگل با دوبله فارسی ، درباره آن‌ها با بچه‌ها حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که به فرزندان‌تان چه مواردی را بگویید، نکات زیر به شما کمک خواهند کرد:

شناخت سرزمین‌های مختلف و آشنا شدن با حیوانات متنوع

تمام ماجراهای برنامه کودک نبض جنگل ، در جنگل‌های زیبای آمازون رخ می‌دهند. با اشاره به این بخش، این جنگل‌ها را به فرزندان خود معرفی کنید و درباره شرایط آن‌ها، با هم صحبت کنید. در صورتی که فرزندان شما کم سن و سال هستند، می‌توانید تنها با معرفی انواع فضاها هم‌چون جنگل، صحرا و دشت، مکالمه را به‌اتمام برسانید.
البته اگر فرزندان شما در سنین مدرسه و کمی بزرگتر هستند، می‌توانید شرایط این جنگل‌ها را با هم بررسی کرده، حیوانات مختلف را به آن‌ها معرفی کنید و درباره خطرات نابودی جنگل‌های آن بخش از کره زمین، با هم حرف بزنید. طراحی فوق‌العاده کارتون و جزئیات مختلفی که در سکانس‌های مختلف وجود دارد، دید خیلی خوبی از آن‌جا به کودکان خواهد داد و شما هم می‌توانید با جست‌وجو در اینترنت، تصاویر دیگری از این جنگل‌های زیبا، به فرزندان خود نشان دهید.

معرفی فضا و مکالمه درباره نجوم

حضور یک موجود عجیب از یک سیاره دیگر، فرصت بسیار خوبی است که با بچه‌ها درباره فضا و نجوم، حرف بزنید. از این بخش کمک گرفته و اطلاعات عمومی مهم درباره منظومه شمسی، فضا، ستاره‌ها و... را با بچه‌ها در میان بگذارید.
مکالمه را به‌نحوی پیش ببرید که فرزندان‌تان برای کشف دانستنی‌های بیشتر، کنجکاو شوند و پس از آن، با هم کتاب‌های مختلفی در این باره بخوانید. این کار به تقویت اطلاعات عمومی بچه‌ها و افزایش دانسته‌های آن‌ها، کمک زیادی خواهد کرد.

اهمیت روابط اجتماعی با اطرافیان

کاراکتر اصلی انیمیشن Jungle Beat ، از نداشتن دوست در سیاره محل زندگی‌اش، ناراحت است و با ورود به زمین، با حیوانات مختلف دوست می‌شود. این اتفاق، باعث تغییرات زیادی در رفتار او خواهد شد و با کمک همین موضوع، می‌توانید درباره اهمیت روابط اجتماعی در زندگی انسان‌ها، با کودکان گفت‌وگو کنید.
به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها به دوست‌داشتن و دوست داشته‌شدن، نیاز دارند. به همین خاطر همه باید نحوه برقراری ارتباط با دیگران را تمرین کنند، با افراد مختلفی دوست شده و از هر کدام از دوستان خود، یک رفتار خوب یاد بگیرند.

والدین پیش از پخش انیمیشن Jungle Beat : The Movie باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با توجه به حضور آدم فضایی‌ها، تماشا این کارتون برای کودکان 5 ساله به بالا مناسب‌تر است.

  • جدا شدن فنیپ از خانه و خانواده‌اش، ممکن است برای برخی کودکان، تنش‌زا باشد. درباره این بخش با هم صحبت کنید و به آن‌ها اطمینان بدهید که همیشه در کنار آن‌ها هستید.

  • در صورتی که فرزندان شما نسبت به وجود آدم فضایی‌ها حساس شدند، حتما درباره تفاوت واقعیت و کارتون، با آن‌ها گفت‌وگو کرده و نگرانی بچه‌ها را رفع کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی نبض جنگل  با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن نبض جنگل با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Jungle Beat : The Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید و از ماجراجویی فنیپ بر روی زمین همراه با دوستان تازه‌اش، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن نبض جنگل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خانه و انیمیشن بره ناقلا : فارماگدون را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.