آفرینک
X

آتش دل Fireheart (2022)

آتش دل Fireheart

انیمیشن آتش دل Fireheart داستان جورجیا نولان است. دختری که آرزو دارد اولین زن آتش‌نشان باشد. هنگامی که شهر به شکل مشکوکی آتش می‌گیرد و آتش‌نشانان نیویورک ناپدید می‌شوند، جورجیا خود را مردی جوان جا می‌زند و... ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • فرانسه
 • 6.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی آتش دل

انیمیشن آتش دل Fireheart داستان دختر نوجوانی است که علی‍‌رغم همه محدودیت‌ها، برای آرزوی همیشگی خود یعنی آتش‌نشان‌شدن می‌جنگد. این انیمیشن فوق‌العاده با نام‌های مختلفی هم‌چون قلب آتشین ، در دل آتش و آتش ‌نشان نیز در ایران ترجمه شده است.

داستان انیمیشن آتش دل

پدر جورجیا یکی از آتش‌نشان‌های باسابقه است و به همین خاطر، جورجیا از کودکی آرزوی آتش‌نشان‌شدن را در سر دارد. مشکل اصلی این است که در سال 1932 در نیوریوک، آتش‌نشانی یک شغل کاملا مردانه بوده و جورجیا نمی‌تواند این شغل را انتخاب کند. البته این موضوع با ناپدید شدن گروه بزرگی از آتش‌نشان‌های شهر در تئاتر اصلی، تغییر می‌کند. سازمان به نیروهای داوطلب نیاز دارد و جورجیا با تغییر قیافه خود به‌عنوان یک پسر جوان به نام جو، وارد سازمان آتش‌نشانی می‌شود. در ادامه، اتفاقات مختلفی رخ خواهد داد که برای مطلع‌شدن از آن‌ها و دیدن شکست یا موفقیت جورجیا، باید انیمیشن آتش دل که یکی از انیمیشن های 2022 است را با فرزند خود تماشا کنید.

نکات مهم و باارزش انیمیشن Fireheart

یکی از مهم‌ترین نکاتی که از همان ابتدای انیمیشن با آن مواجه می‌شویم، سرسختی و اراده جورجیا است. او که از 6 سالگی شغل آینده خود را انتخاب کرده، حتی با صحبت‌های پدرش هم قانع نمی‌شود و تمرینات خود را به‌صورت پنهانی ادامه می‌دهد.
تماشا انیمیشن آتش دل برای دختران و پسران کوچک و نوجوان، بسیار آموزنده خواهد بود. در این انیمیشن دختری را خواهند دید که با توجه به علاقه خود، کلیشه‌های جنسیتی را تغییر داده و برای موفقیت خود به‌شدت تلاش می‌کنند. مقابله جورجیا با قوانین اشتباه، دیگر نکته مهمی است که باید با تماشای آنلاین یا دانلود انیمیشن Fireheart آن را به کودکان خود نشان دهید.
انیمیشن آتش دل با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد؛ اما باید به شما بگوییم که زبان اصلی انیمیشن سینمایی Fireheart فرانسوی بوده و این انیمیشن، محصول مشترک کانادا و فرانسه است. با وجود این، انیمیشن آتش دل 2022 توانست موفقیت فوق‌العاده‌ای در آمریکا و سایر کشورهای دنیا کسب کند و در زمان کوتاهی، به یکی از بهترین‌های سال جاری تبدیل شده است.
صحنه‌پردازی فوق‌العاده، شخصیت‌های بسیار واقعی، طنز خیلی خوب و البته داستان جالب، باعث شده که افراد زیادی از تماشا انیمیشن آتش دل لذت ببرند. برای مخاطبان فارسی‌زبان نیز انیمیشن Fireheart با دوبله فارسی عرضه شده است. به همین خاطر، تماشای آن حتی با کودکان کم‌سن و سال نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

نکات مهمی برای بررسی پس از تماشا انیمیشن آتش دل با کودکان

پس از تماشا انیمیشن Fireheart موقعیت بسیار خوبی برای بررسی چند موضوع با کودکان‌تان ایجاد خواهد شد. در ادامه، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را با هم مرور خواهیم کرد:

 • بررسی تبعیض جنسیتی در دنیا و فرآیند از بین‌بردن آن با تلاش زنان و مردان مختلف؛

 • گفت‌وگو راجع به شغل‌های پر خطر و دلایل آن؛

 • بررسی فواید شغل‌های مختلف جامعه و عواقب نبود هر کدام از آن‌ها؛

 • صحبت کردن راجع به علایق کودکان و توانایی‌ آن‌ها.

تماشا و دانلود انیمیشن آتش دل با کیفیت بالا در آفرینک

دانلود انیمیشن Fireheart با کیفیت عالی در آفرینک امکان‌پذیر است. می‌توانید این انیمشین فوق‌العاده را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین با کودکان و سایر اعضای خانواده خود تماشا کنید و یا اینکه آن را به‌صورت کاملا رایگان، برای کودکان خود به‌صورت آنلاین پخش کنید. صحنه‌های مهیج، طنز جذاب و البته ماجرای به‌شدت تاثیرگذار این انیمیشن، می‌تواند توجه همه اعضای خانواده را به خود جذب کند و برای همه آموزنده خواهد بود. جورجیا به همه ما یادآوری می‌کند که برای رسیدن به آرزوی همیشگی‌مان، باید تلاش کنیم و اجازه ندهیم قوانین اشتباه، فرصت زندگی را از ما بگیرد. اگر تماشای این انیمیشن برای فرزند شما لذت‌بخش بود، می‌توانید تماشای انیمیشن شانس را نیز به او پیشنهاد کنید.