آفرینک
X

خرس برادر 1 Brother Bear (2003)

خرس برادر 1 Brother Bear

انیمیشن خرس برادر 1  Brother Bear داستان کینای، اسکیموی شکارچی، هستش که به همراه دو برادرش سیتکا و دیناهی زندگی می‌کند. داستان از روزی شروع می&zwn; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی خرس برادر 1

انیمیشن خرس برادر 1  Brother Bear داستان کینای، اسکیموی شکارچی، هستش که به همراه دو برادرش سیتکا و دیناهی زندگی می‌کند. داستان از روزی شروع می‌شه که کینای سعی می‌کنه تا شیر یه گوزن رو بدوشه و همین کارش باعث می‌شه که گله گوزن‌ها رم کنه و او هم مجبور به فرار بشه. او فرار می‌کنه و به جایی می‌رسه که برادرانش هم هستند و هر سه تا می‌تونند خودشونو پشت تخته سنگی قائم کنند تا آسیب نبینند. آن‌ها قایق‌ها رو بر می‌دارند و واسه ماهیگیری به رودخونه می‌روند و سریع کارهاشون رو انجام می‌دهند تا بتونند زود به قبیله برگردند و برای مراسم جشن بلوغ کینای آماده بشوند. قراره که کینای در این جشن نشان مقدسش رو بگیره و اینو حقش می‌دونه که نشون‌های مثل شیر تیز دندون به خاطر شجاعت و قدرتش بگیره.

در حین اینکه کینای داره کیسه ماهی‌ها رو به درخت می‌بنده، دیناهی بهش تذکر می‌ده که حتما اونو محکم ببنده تا خرس نتونه اونو باز کنه و بخوره. ولی کینای حواسش رو جمع نمی‌کنه، گره رو شل می‌زنه و ماهی‌ها از روی درخت می‌ریزند. او اینقدر هوله که ماهی‌ها رو جمع نمی‌کنه و همینطوری به حال خودشون روی زمین رها می‌کنه تا به مراسم برسه. تمام اعضای قبیله در محل جشن جمع شدند و دارند مراسم رو اجرا می‌کنند تا وقت مقرر فرا برسه. آن‌ها معتقدند، هرکسی که به سن بلوغ می‌رسه ارواح بزرگ یه نشان مقدس برایش در نظر می‌گیرند که می‌تونه در زندگی بهشون کمک کنه و باید آن نشان رو سرمشق زندگیشون قرار بدهند. جادوگر کینای رو صدا می‌زنه و یه نشان خرس که نماد عشق هستش رو بهش می‌ده و کینای از این قضیه شوکه می‌شه و با این حال کاری هم از دستش ساخته نیست.

تا الان فهمیدیم که کینای به سن بلوغ رسیده و نشان عشق رو دریافت کرده. به نظرتون چرا او این نشان رو گرفته؟ خودتون انیمیشن زیبای خرس برادر 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خرس برادر 1، کینا، دیناهی، سیتکا و کودا هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرس برادر 1 خوشتون اومده، انیمیشن خرس برادر 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن خرس برادر 1 Brother Bear

داستان پسربچه‌ای که با تبدیل شدنش به یه خرس، یه مرد شد.