آفرینک
X

ارویگ و جادوگر Earwig and the Witch (2020)

ارویگ و جادوگر Earwig and the Witch

انیمیشن ارویگ و جادوگر Earwig and the Witch درباره دختر نوجوانی به اسم ارویگ است که در یک پرورشگاه زندگی می‌کرد و با آمدن یک ساحره، زندگی او عوض می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 4.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ارویگ و جادوگر

کارتون سینمایی ارویگ و جادوگر که در ایران با اسم « ارویگ و ساحره » هم ترجمه شده است، درباره عجیب‌ترین نوجوان یتیمی است که احتمالا تا الان داستان آن را شنیده باشیم! ارویگ بر خلاف اغلب بچه‌ها، ترجیح می‌دهد در همان پرورشگاه بماند و بقیه بچه‌ها و حتی در برخی مواقع مدیر آن‌جا را هم با توجه به خواسته‌های خودش کنترل نماید. البته که اوضاع قرار نیست همیشه این طور ادامه پیدا کند و با حضور یک زوج عجیب، همه چیز تغییر خواهد کرد! می‌پرسید چطور؟ باید بگوییم که با ما بمانید تا قبل از تماشا انیمیشن سینمایی ارویگ و جادوگر با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، نکات مهم و خلاصه داستان را برای شما هم تعریف کنیم!

کارتون سینمایی ارویگ و جادوگر درباره چیست؟

یک زوج عجیب، به پرورشگاه می‌آیند و از میان همه بچه‌ها، ارویگ را به فرزندخواندگی قبول می‌کنند. آن‌ها او را همراه با خود به خانه‌شان برده و زن در همان لحظه اول به ارویگ می‌گوید که او یک جادوگر است. ارویگ هم باید به او کمک کرده، خانه را تمیز کند و کارهای مختلف را انجام دهد! همه این اتفاقات، برای ارویگ جالب است، اما با گذشت زمان، او متوجه چیزهای عجیبی می‌شود. اما چه چیزهایی؟ خب او می‌فهمد که توماس، گربه سیاه حاضر در خانه، حرف می‌زند. همچنین ارویگ باید همیشه در خانه‌ای بماند که جادویی است! با این اوضاع، ارویگ تصمیم می‌گیرد آن‌جا را ترک کند، اما این کار اصلا راحت نیست چون علاوه بر جادوگر و همسر او، خانه جادویی‌شان هم اجازه خروج به او نمی‌دهد! آیا ارویگ برای همیشه در خانه گیر افتاده است؟ برای پاسخ به این سوال باید باید تماشا انیمیشن ارویگ و جادوگر را با فرزند خود شروع کنید.

تماشا انیمیشن ارویگ و جادوگر چه نکات مثبتی برای کودکان دارد؟

کارتون سینمایی ارویگ و جادوگر بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است. این کارتون سراسر هیجان و ماجرا، برای بچه‌هایی مناسب است که از داستان‌های تخیلی، جادویی و مهیج لذت می‌برند. بچه‌ها با تماشای کارتون ارویگ و جادوگر ، می‌توانند نکات آموزنده و مهمی یاد بگیرند که در ادامه، به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

شجاعت، خوش‌بینی، پشتکار و کنجکاوی

کاراکتر اصلی یعنی ارویگ، ترکیبی از مشخصه‌های منفی و مثبت است. این دختر نوجوان، رفتاری کنترل‌گر دارد، اما با حضور در خانه جادوگر، با خوش‌بینی و شجاعت خود، جادوگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. او سعی می‌کند همه گوشه‌های خانه را کشف کند. با توجه به رفتار فرزندان خود و سن آن‌ها، یکی از این رفتارها را مثال زده و با تاکید بیشتر، درباره آن مشخصه با هم حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که آدم‌ها، ترکیبی از رفتارهای مثبت و منفی هستند و برای بهتر شدن، باید مشخصه‌های مثبت را کم‌کم تقویت کرده و منفی‌ها را کاهش دهند.

بررسی زندگی کودکان در پرورشگاه و شرایط متفاوت انسان‌ها

ارویگ همراه با بقیه بچه‌ها در پرورشگاه زندگی می‌کنند. بعد از دیدن کارتون Earwig and the Witch با بچه‌ها درباره چنین موسسه‌هایی، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که بچه‌ها در آن‌جا، شرایط زندگی در یک خانه نسبتا معمولی را دارند. به خاطر همین نباید با نگاه تبعیض‌آمیز، آن بچه‌ها را قضاوت کنند. درباره شرایط متفاوت انسان‌ها در طول زندگی با فرزندان خود صحبت کرده و از سنین کودکی، آن‌ها را به داشتن نگاهی معتدل و بدون پیش‌داوری، تشویق نمایید.

پذیرش تغییرات و تلاش برای بهبود شرایط خود

ارویگ دوست ندارد پرورشگاه را ترک کند، اما بعد از رفتن به خانه جادوگر، سعی می‌کند که آن تغییر بزرگ را بپذیرد. علاوه بر آن، دائما سعی دارد که چیزهای تازه‌ای فرا گرفته و شرایط خود را بهتر کند. از این بخش از انیمیشن ارویگ و جادوگر استفاده کرده و به کودکان بگویید تغییر برای همه سخت است. با وجود این، در صورت مواجه‌شدن با تغییرات ناخوشایند، نباید روحیه خود را از دست بدهند. بلکه تلاش کنند اوضاع را بهبود داده، شرایط بهتری برای خود یا اطرافیان‌شان بسازند.

نکات مهمی که والدین قبل از پخش آنلاین انیمیشن Earwig and the Witch با دوبله فارسی باید بدانند

  • با توجه به داستان این انیمیشن مثل گیرکردن در یک خانه جادویی و زندگی با یک جادوگر نسبتا بدجنس، بهتر است این کارتون را کودکان 8 ساله و بزرگتر تماشا کنند.

  • رفتار صمیمی و مهربان ارویگ، کم‌کم باعث تغییر رفتار جادوگر و همسرش می‌شود. از بچه‌ها بپرسید که چرا این اتفاق رخ می‌دهد؟ فکر می‌کنند مهربان‌بودن و خوش‌قلبی، چه تاثیراتی بر روی آدم‌ها می‌گذارند؟

  • ارویگ روش‌های مختلفی را برای آزادشدن از جادوی خانه استفاده می‌کند. با هم روش‌های او را بررسی کنید و از بچه‌ها بخواهید روش‌های خلاقانه و اختصاصی خود را بگویند. اجازه دهید که بچه‌ها در محیط آرام خانه، مهارت مدیریت شرایط بحرانی را تمرین کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن ارویگ و جادوگر با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی ارویگ و جادوگر با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌های خود پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Earwig and the Witch با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. بعد از دانلود، انیمیشن سینمایی ارویگ و جادوگر را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن اسرارآمیزترین ماجراهای جادویی در کنار هم، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ارویگ و جادوگر لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن دانشگاه جادویی و انیمیشن کورالین را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.