آفرینک
X

دانشگاه جادویی The Academy of Magic (2020)

دانشگاه جادویی The Academy of Magic

انیمیشن دانشگاه جادویی The Academy of Magic درباره آئورا، دختری است که توانایی‌های جادویی دارد و با ورود به یک مدرسه جادویی، با جنبه‌های تازه دنیای جادو آشنا می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی دانشگاه جادویی

وقتی که آئورا نوزاد بود، در یک شب بارانی او را مقابل یک خانه می‌گذارند و او بدون والدین، بزرگ می‌شود. پس از سال‌ها، آئورا یک دختر نوجوان شده و در یک روز عادی، یک موجود عجیب و غیر عادی وارد زندگی‌اش می‌شود! این موجود عجیب و غریب، به آئورا می‌گوید که او یک جادوگر است و برای یادگیری مهارت‌های جادویی، باید به دانشگاه جادویی برود. حالا اگر می‌خواهید از ادامه داستان مطلع شوید، بهتر است تماشا کارتون سینمایی دانشگاه جادویی با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها، شروع کنید. البته چند دقیقه با ما بمانید که چند نکته مهم راجع به این کارتون که با اسم‌های دیگری مثل «آکادمی جادویی»، «مدرسه سحر و جادو» و «مدرسه جادویی» هم در ایران ترجمه شده است، به شما بگوییم!

خلاصه داستان کارتون سینمایی دانشگاه جادویی با دوبله فارسی درباره چیست؟

آئورا وارد دانشگاه جادویی شده و در آن‌جا با بقیه‌ بچه‌هایی که شبیه او هستند، آشنا می‌شود. آن‌ها در این آکادمی باید انواع درس‌های جادویی را یاد بگیرند، پرواز کنند و در کنار بقیه دوستان خود، گوشه‌های جذاب علوم سحرانگیز را کشف کنند. البته که این بخش‌ها، همه ماجرا نیست و آئورا با ورود به این آکادمی، چیزهای عجیبی هم می‌فهمد! او متوجه می‌شود که در این دانشگاه، چند اتفاق مرموز و اسرارآمیز رخ داده و او همراه با دوستان‌اش، باید راز این اتفاقات عجیب را متوجه شوند! شما فکر می‌کنید در این آکادمی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟ آئورا قرار است با چه رازهای تاریکی مواجه شود؟

بچه ها با تماشا انیمیشن دانشگاه جادویی 2020 چه نکات مثبتی یاد می گیرند؟

انیمیشن The Academy of Magic با یک داستان ساده، بچه‌ها را وارد یک ماموریت مهیج می‌کند. احتمالا کودکانی که عاشق انواع اتفاقات رویایی و جادویی هستند، از تماشا انیمشن دانشگاه جادویی 1 حسابی لذت ببرند. البته باید بدانید که تا اواسط سال 2023 خبری از ساخت قسمت دوم انیمیشن دانشگاه جادویی نشده است. این انیمیشن سینمایی و مهیج، چند پیام مثبت هم برای کودکان دارد که در ادامه، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

حضور در محیط جدید و چالش‌های آن

کاراکتر اصلی برای تحصیل در آکادمی، باید به یک محیط کاملا جدید برود و با افراد تازه آشنا شود. اگر کودکان شما هم برای حضور در مکان‌های تازه با مشکل مواجه می‌شوند، از این بخش کمک گرفته و درباره بهترین راه‌های سازگار شدن با شرایط جدید، با آن‌ها حرف بزنید. می‌توانید چند روش ساده را با هم مرور کرده و حضور در یک محیط جدید را در قالب یک نمایش کوتاه، با بچه‌ها تمرین نمایید.

تلاش برای کشف ناشناخته‌ها

در انیمیشن دانشگاه جادویی ، آئورا با ورود به مدرسه، متوجه اتفاقات عجیبی می‌شود و باید بتواند راز ماجراهای مرموز مدرسه را کشف کند. از این بخش هم استفاده کرده و درباره فرصت‌های فوق‌العاده‌ای که کنجکاوی در اختیار انسان‌ها می‌گذارد و البته قوانین مهم حفاظت از خود در چنین شرایطی، با فرزندان‌تان حرف بزنید. سعی کنید با چند بازی ساده مثل پنهان کردن سرنخ در خانه، بچه‌ها را به جست‌وجو و کشف چیزهای تازه، تشویق کنید.

زورگویی به دیگران و مشکلات آن

در این کارتون هم کاراکترهای منفی وجود دارند که دیگران را آزار می‌دهند. اگر کودکان شما به‌تازگی قرار است به مدرسه یا مهد بروند، درباره اینگونه رفتارها با بچه‌ها حرف بزنید. روش مواجه‌شدن با چنین شرایطی را به آن‌ها آموزش دهید و از همه مهم‌تر، اطمینان پیدا کنید که کودک شما، آن فرد زورگو در محیط‌های بازی نیست.

والدین پیش از پخش انیمیشن The Academy of Magic برای کودکان باید چه نکاتی را در نظر بگیرند؟

  • حضور کاراکترهای منفی، مبارزه و پرواز، ممکن است برای کودکان کمتر از 6 سال مناسب نباشد. در نتیجه اگر فرزند شما کوچک‌تر است، بهتر است همراه او، کارتون دانشگاه جادویی را تماشا کنید.

  • در صورتی که شما و فرزندان‌تان از طرفداران مجموعه هری پاتر و دنیای جادویی آن هستید، احتمالا تماشا انیمیشن دانشگاه جادو جزئیات آن مجموعه را برای شما یادآوری کند. این کارتون، تقریبا اقتباسی از آن شاهکار هنری است و به همین خاطر برای کودکان کم سن و سال‌تر، جذابیت بیشتری خواهد داشت.

  • حضور موجودات سیاه و صداهای مرموز، ممکن است باعث ترس کودکان حساس شود. در صورتی که فرزند شما هم نسبت به این موارد حساس است، در طی پخش این کارتون، در کنار فرزندان‌تان بمانید و بخش‌های مهیج را برای آن‌ها توضیح دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن دانشگاه جادویی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی دانشگاه جادویی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید انیمیشن سینمایی دانشگاه جادویی را با بچه‌ها، به‌صورت آنلاین تماشا کنید و از ماجراهای این کارتون، حسابی لذت ببرید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، یک گزینه جذاب دیگر یعنی دانلود انیمیشن The Academy of Magic با دوبله فارسی کامل هم وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده خود تماشا کرده و همراه با آئورا، از رازهای مرموز این آکادمی، مطلع شوید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دانشگاه جادویی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن جاسوسان نامحسوس و انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.